Dodaj do ulubionych

OPIEKA MEDYCZNA W WARSZAWIE

01.11.03, 18:42
Czesc.Dopiero od kilku tygodni mieszkam w Warszawie,a wczoraj na tescie
pojawily mi sie dwie kreseczki.Prawdopodobnie wiec zostane mama poraz drugi
(mam juz cudna niespelna dwuletnia coreczke)i w zwiazku z tym mam dylemat jak
znalezc fachowego,milego lekarza prowadzacego ciaze,pozniej dobra szkole
rodzenia,no i szpital w ktorym moznaby rodzic po ludzku.Wiec licze na WAS
drogie dziewczyny-kazda opinia mnie interesuje.Pomozcie mi,bo nie chce trafic
na pierwszego lepszego lakarza z ogloszenia.Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • kasiozuzia Re: OPIEKA MEDYCZNA W WARSZAWIE 02.11.03, 01:13
      Witam ...
      Ja rodziłam 6 miesiecy temu...
      Znam suuuuper lekarza to dr Krzysztof Kucharski, ja do niego chodziłam
      prywatnie na ul.Emilii Plater 25 tuż za Mariottem.Tam jest prywatna mini
      klinika.Bardzo miła obsługa i do każdej wizyty jest prezencik.Na miejscu jest
      również szkoła rodzenia.Koszt wizyty to 100zl a szkoły rodzenia
      500.Dr.Krzysztof przyjmuje również w Centrum Damiana , jak również pracuje w
      Instytucie Matki i Dziecka , gdzie ja rodziłam.Mimo że jest to klinika prywatna
      będziesz miała możliwość zrobienia badań bezpłatnie, zapewne lekarz zaproponuje
      Tobie badania w IMiD-tak było ze mną.
      Jeśli byś chciała tel. to napisz chętnie go Ci podam
      Aha ,chyba ważne: w IMiD (na Kasprzaka)nie będziesz musiała płacić za poród
      rodzinny i ewentualne znieczulenie zewnątrzoponowe.
      W razie jakiś pytań służe radą....nawet osobiście...
    • edyta774 Re: OPIEKA MEDYCZNA W WARSZAWIE 02.11.03, 10:34
      Proponuję abys przejrzała sobie forum szpitale, bowiem chyba najlepiej mieć
      lekarza prowadzącego z konkretnego szpitala. Ułatwia to wiele rzeczy.
      Możesz też znaleść sporo postów dot. konkretnych lekarzy. Na prawdę skarbnica
      wiedzy.
      Poza tym jest także kwestia finansowa- czy chcesz płacić za wizyty czy
      wolałabyś mieć je za darmo. Ja np. chodzę do prywatnej kliniki ale nic nie
      musze płacić bo jestem w programie "zdrowie mama i ja". Jeśli chcesz bliższych
      informacji napisz na adres gazety.
    • alusia74 Re: OPIEKA MEDYCZNA W WARSZAWIE 02.11.03, 23:04
      MOGĘ CI POLECIĆ DR BARTOSZEWSKIEGO Z PRZYCHODNI STUDENCKIEJ UL MOCHNACKIEGO 10.
      nIE WIEM CZY WSZYSTKIM SIĘ PODOBA ALE CIĄŻĘ PROWADZI DOBRZE (MOJA JUŻ DRUGĄ). Z
      TEGO CO SŁYSZĘ PACJENTKI SĄ ZADOWOLONE. A POZA TYM TO DARMOWE WIZYTY!
      • alusia74 Re: OPIEKA MEDYCZNA W WARSZAWIE 02.11.03, 23:05
        A JESZCZE JEDNO MOGĄ TAM TRAFIĆ WSZYSCY NIE TYLKO STUDENCI.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka