tyci81
01.11.03, 18:42
Czesc.Dopiero od kilku tygodni mieszkam w Warszawie,a wczoraj na tescie
pojawily mi sie dwie kreseczki.Prawdopodobnie wiec zostane mama poraz drugi
(mam juz cudna niespelna dwuletnia coreczke)i w zwiazku z tym mam dylemat jak
znalezc fachowego,milego lekarza prowadzacego ciaze,pozniej dobra szkole
rodzenia,no i szpital w ktorym moznaby rodzic po ludzku.Wiec licze na WAS
drogie dziewczyny-kazda opinia mnie interesuje.Pomozcie mi,bo nie chce trafic
na pierwszego lepszego lakarza z ogloszenia.Z gory dziekuje.