Dodaj do ulubionych

Praca za granicą

18.08.04, 13:04
Czy ktoś miał kontakt z firmą Contrakt 2002?Gwarantującą prace w Angli??Czy
jest to prawda i czy warto ryzykowac????Prosze o kontakt zubi78@tenbit.pl
Obserwuj wątek
    • henry.morgenthau_jr.jr Re: Praca za granicą 18.08.04, 13:07
      zubi78 napisał:

      > Czy jest to prawda i czy warto ryzykowac????

      Lepiej nie ! Patrz ... sytuacja na King Cross :(


      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=60
      Bye !
      Against fascism !
      HENRY MORGENTHAU jr. jr..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka