Gość: harc mmistrz IP: 62.233.241.* 02.10.04, 11:56 INSTRUKCJĘ MACIE: Jeden wiersz w TEMACIE, Po wydeletowaniu w/w Uwagi, etc. w TREŚCI I wysyłać, p.Kolego!!! (HKP) ... CZUWAĆ NAD RYMAMI!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: harc mistrz LISTOPAD deszczami i zimnem zaznaczyć się raczył IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:01 Korekta autora; W tytułowym wątku, w nick'u, poleciało mi o jedno "m" za daleko. I wyszedł z tego "harc mmistrz". Przepraszam i wyjaśniam! ... CZUWAJ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kc.kpzr Re: POEMAT LISTOPADOWY 02.10.04, 12:06 Gość portalu: harc mmistrz napisał(a): > INSTRUKCJĘ MACIE: > Jeden wiersz w TEMACIE, > Po wydeletowaniu w/w > Uwagi, etc. w TREŚCI > I wysyłać, p.Kolego!!! > (HKP) > ... > CZUWAĆ NAD RYMAMI!!! Wiesz, mnie też czasem zdarza się kapkę popić, ale do listopada jeszcze ho-ho(!) Chyba, że tak było w zamyśle artysty, że to poeta miał na myśli.... W takim razie: przepraszam... Poprawię się i może coś sklecę, ku pamięci potomności! POZDRAWIAM WIERSZOKLETO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Już 1 PAŻDZIERNIKA pogodę nam nieco spartaczył IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Przeto dla "odnowy" POEMAT ma tytuł LISTOPADOWY IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo w obecnym, iście meteorologicznym rozkładzie IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz LISTOPAD ma być w PAŻDZIERNIKU, a ów w listopadzie IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypoemat Re: LISTOPAD ma być w PAŻDZIERNIKU, a ów w listop IP: *.anonymizationservice.com 02.10.04, 12:18 leze pod jablonia wale prawa dlonia, jak mi co poleci nie bedzie z tego dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
kc.kpzr Re: LISTOPAD ma być w PAŻDZIERNIKU, a ów w listop 02.10.04, 12:20 Gość portalu: antypoemat napisał(a): > leze pod jablonia wale prawa dlonia, jak mi co poleci nie bedzie z tego dzieci Pozostaje mi tylko współczuć, estetyka rodem z baroku.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo czasem tak jest, Mój Drogi KC.KPZR-rze, że... IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Na REWOLUCJĘ PAŻDZIERNIKOWĄ ochota mnie bierze IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:23 Odpowiedz Link Zgłoś
kc.kpzr Czyny owe "mgliste" .... 02.10.04, 12:27 POZDRAWIAM SERDECZNIE, WIERSZOKLETO ŚLĄSKI!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Która w dość bardzo absurdalnie-logicznym zwyczaju IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Jest obchodzona datowo inaczej w b.KC.KPZR kraju IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Dlatego w ramach zapomnianej pierestrojki i odnowy IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz W listopadzie będzie P O E M A T... PAŻDZIERNIKOWY IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Co to za różnica?...Czy się TO opłaca???... IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Może to efekt zimna ze wschodu i alkoholowego kaca IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz No, ale dość INWOKACJI, bierzmy się za wydarzenia IP: 62.233.241.* 02.10.04, 12:50 Odpowiedz Link Zgłoś
kc.kpzr A musi się opłacać!?! - (VIDE: treść) 02.10.04, 12:52 Ciężkie zadajesz pytania. 13 dni różnicy nie jest chyba wg Ciebie aż tak wielką barierą kulturową (jest???). PS. Żeby wyszła literka "Ź" - wystarczy nacisnąć ALT + X Chyba, że miało być: "pażdziernikowy", miast "październikowy"??? I chyba, że znów się czepiam .... Miłego Wam WEEKENDU, katowiczanie moi mili .... CZEŚĆ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Co Olek przywiózł od Putina? I czy to coś zmienia? IP: 62.233.241.* 02.10.04, 13:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYPOEMAT Re: Na REWOLUCJĘ PAŻDZIERNIKOWĄ ochota mnie bierz IP: *.anonymizationservice.com 02.10.04, 13:22 a czy ona o tym wie ze ochota bierze cię ? bo jak ona nie wie tego to nie wskórasz nic kolego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Wierzysz, Antypoemat, w kac lub w golenie? Wierz! IP: 62.233.241.* 02.10.04, 13:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Jeszcze o POEMACIE: - Czy może morze pamiętacie? IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz I "sternika z rozwichrzoną czupryną" na plakacie? IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:39 Odpowiedz Link Zgłoś
elver.b Re: I "sternika z rozwichrzoną czupryną" na plaka 02.10.04, 16:41 Hrac mistrz, idz lepiej pozbierja liscie z ulicy, bedzie przynajmniej z ciebie jakis pozytek leniu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Ważne, aby statek z obranego kursu nie zbaczał, IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:43 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Choćby jego harc mistrz-kapitan lekko się zataczał IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz - Elvrze.b, czy zbieranie liści to nowa terapia? IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:50 Odpowiedz Link Zgłoś
elver.b Re: - Elvrze.b, czy zbieranie liści to nowa tera 02.10.04, 16:53 Jesli chodzi o ciebie to tylko srodek zastepczy, bo obawiam sie, ze na twoje schizy juz nic nie pomoze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Na skołatane nerwy FORUMOWEGO POEMATU gapia? IP: 62.233.241.* 02.10.04, 16:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz -Idę, Elver, na piwo, aby ukoić wczorajszego kaca! IP: 62.233.241.* 02.10.04, 17:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Wszystkie Twe złośliwości z góry Ci wybaczam!!! IP: 62.233.241.* 02.10.04, 17:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz W Bytomiu samorządowcy w nosie mają wykopaliska IP: 62.233.241.* 03.10.04, 01:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Wystarcza im, że wykopali Paczochę ze stanowiska. IP: 62.233.241.* 03.10.04, 01:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Co tam jakieś średniowiecznego zamku znaleziska... IP: 62.233.241.* 03.10.04, 01:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Liczy się średniej klasy kasa i pełna piwa kista! IP: 62.233.241.* 03.10.04, 01:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Szkoda, że w Sosnowcu ta szkoła jest EKOLOGICZNA IP: 62.233.241.* 03.10.04, 12:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz OGRODNICZA - czyli WSO, byłaby bardziej praktyczna IP: 62.233.241.* 03.10.04, 12:25 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo "biznesmeny" by z czesnym-doczesnym przesadzali IP: 62.233.241.* 03.10.04, 12:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz A studenty J-23 degustowali i kijem gruchy obijali IP: 62.233.241.* 03.10.04, 12:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Tyski "Rambo" ostrzelał z broni maszynowej miasto IP: 62.233.241.* 04.10.04, 08:06 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Na wiwat, będąc po spożyciu: 375 -lecie taż to!!! IP: 62.233.241.* 04.10.04, 08:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Kutz o tożsamości Zagłębiaków pieprzy farmazony: IP: 62.233.241.* 06.10.04, 00:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz "Żałuję, że nie miałem Murzynki" - z tamtej strony IP: 62.233.241.* 06.10.04, 00:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Wojewódzki Park Kultury iWypoczynku jest uratowany IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Dzięki samorządowi wojewódzkiemu - O RANY !!! IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Co za ulgę i radość wszystkim niesie ta nowina, IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Mieszkańcom Chorzowa, Katowic, a nawet... Bedzina! IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Na Polach Marsowych rozkwitły krokusy i lilie, IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz A z nieba Jorguś Ziętek uśmiecha się dobrotliwie. IP: 62.233.241.* 06.10.04, 02:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Orły Janasa na wyjeździe d o w a l i ł y Walii. IP: 62.233.241.* 15.10.04, 02:10 WALIA - POLSKA 2 : 3 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz T e g o po nich żeśmy się nie spodziewalli... IP: 62.233.241.* 15.10.04, 02:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Sadowski Ale kiedy te urodziny!!! IP: *.ele.kyutech.ac.jp / *.ele.kyutech.ac.jp 15.10.04, 12:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Pewnie 29 II, bo 30 II były chrzciny! IP: 62.233.241.* 17.10.04, 01:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Z katowickiego FORUM GW - powietrze uchodzi IP: 62.233.241.* 17.10.04, 23:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz - Może durniom znad Rawy o to właśnie chodzi??? IP: 62.233.241.* 17.10.04, 23:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak forever ze pora juz do domku wracac!!!! IP: 193.29.205.* 18.10.04, 11:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz W SLD założono podsłuch do podsłuchiwania posłów. IP: 62.233.241.* 19.10.04, 20:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz - Hmm, co taki owaki ktoś czuje, gdy ICH podsłu... IP: 62.233.241.* 19.10.04, 20:29 (HKP) Odpowiedz Link Zgłoś
borowka77 albo czyta listy cudze! 19.10.04, 20:42 Gość portalu: harc mistrz napisał(a): > (HKP) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak forever z panoramą Tatr na odwrocie IP: *.icpnet.pl 20.10.04, 01:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiek lecz pora do łozeczka i o 8 pobudka IP: *.icpnet.pl 20.10.04, 01:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Czyżby już na stole skończyła się wódka??? IP: 62.233.241.* 20.10.04, 01:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak wódka to dla Ciebie smutna nutka IP: *.icpnet.pl 20.10.04, 08:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak forever Lecz piwko i winko to trunki przednie IP: *.icpnet.pl 20.10.04, 08:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malwinka i pamiętne z zeszłorocznego sukcesu IP: *.icpnet.pl 20.10.04, 08:14 Jeszcze raz gratuluje. Czy Bartoszcze zazdrosci Tobie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Sukcesu wciąż brakuje na STADIONIE chorzowskim, IP: 62.233.241.* 22.10.04, 11:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Co miał być "NARODOWYM" - a jest tylko ŚLĄSKIM. IP: 62.233.241.* 22.10.04, 11:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz W przygłupawej dyskusji mamy wątek " n o w y " , IP: 62.233.241.* 22.10.04, 11:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo w Warszawie ma być zbudowany STADION NARODOWY. IP: 62.233.241.* 22.10.04, 11:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Zaiste, dziwnie jakoś ta "skromność" nas cieszy, IP: 62.233.241.* 25.10.04, 23:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Po ujawnieniu notatek nikt nie chce być "pierwszy" IP: 62.233.241.* 25.10.04, 23:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Janoscha "Cholonek, czyli dobry Pan Bóg z gliny" IP: 62.233.241.* 26.10.04, 01:39 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Czaruje widzów w KOREZ-ie przez bite 2 godziny. IP: 62.233.241.* 26.10.04, 01:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz A na FORUM KATOWICKIM zrobiło się bardzo smutno, IP: 62.233.241.* 28.10.04, 10:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo przyjęto do JEGO moderowania tezę bałamutną, IP: 62.233.241.* 28.10.04, 10:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Aby wszystko, co nie dotyczy miasta Katowic, IP: 62.233.241.* 28.10.04, 10:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz "Wywalać" na PODFORA - choćby nie zostało NIC !!! IP: 62.233.241.* 28.10.04, 10:17 Odpowiedz Link Zgłoś
diablo1987 Pewnie nie boli ale stres swoje robi:)))) 28.10.04, 12:45 ale fotke na stronie z MARSEM widzialem calkiem calkiem.... ten kolnierzyk troche za sztywny:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Partykularyzm iście "katowicki" boli mnie, aliści: IP: 62.233.241.* 28.10.04, 13:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Nie szukam "dyjamentów" w kupie zeschłych liści. IP: 62.233.241.* 28.10.04, 13:57 Odpowiedz Link Zgłoś
strapiony9 Bo teraz to górka piasku!!!! 28.10.04, 18:13 Jak to wyglada pod murem:))) Poprosze o To..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Pijana babcia z wnuczkiem w wózku na spacerze, IP: 62.233.241.* 29.10.04, 13:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Zasuwała... środkiem szosy - jakby na rowerze!!! IP: 62.233.241.* 29.10.04, 13:10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Albo puentę tego faktu, albo b a b c i ę łapcie! IP: 62.233.241.* 29.10.04, 13:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz By z babci (pomijając wnuka) nie zostały.. kapcie. IP: 62.233.241.* 29.10.04, 13:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Zdarzeniem z babcią pora zakończyć ten POEMAT, IP: 62.233.241.* 02.11.04, 17:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrz Bo z hura-optymistycznym akcentem był to TEMAT(!). IP: 62.233.241.* 02.11.04, 17:07 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak forever ale przecież to historia jak z..... IP: *.lycee / *.w80-15.abo.wanadoo.fr 02.11.04, 20:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak forever Never ending Story IP: *.lycee / *.w80-15.abo.wanadoo.fr 02.11.04, 20:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak Chociaz tak bardzo bym chcialbym byc na IP: 193.29.205.* 03.11.04, 11:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ykrzysiak Urodzinkach................ IP: 193.29.205.* 03.11.04, 11:02 Krzyska Odpowiedz Link Zgłoś