Dodaj do ulubionych

Ostatnie "tango w SM Piast"

    • Gość: Ecik Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 218.241.67.* 11.08.06, 08:09
      Mocie recht, tak to je w tym "Dorfenlandzie". Łon kradnie cały czos, ale terozki
      to już przebroł miarka. Ino czamu na to mu pozwolocie, wejście za pysk tego
      gizda i wyciepnijcie z posady. Mom tyż nadzieja, że w końcu prokurator go
      dopadnie, mom racyjo? No to pyrsk ludkow
      • Gość: Regina Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.06, 08:20
        JA Ecik ty mosz kiepa ,tylko godaj kaj mieszkosz bo chca cie poznać i mieć z
        tobą bajtla
        • Gość: Krakus Tylko bijecie pianę w tym Burdeldorfie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 10:38
          Możecie pisać te posty do usranej śmierci i jak się nie skrzykniecie co
          najmniej w swojej spółdzielni, to w waszym Burdeldorfie bedzie coraz gorzej!
          Przeciez złodziej nie zrezygnuje dobrowolnie z możliwosci kolejnej kradzieży i
          wzbogacenia się, kiedy sami spółdzielcy swoja bezczynnością wręcz zapraszają do
          niej.
          Nie chce mi się wierzyć, że wśród kiku tysięcu członków nie ma kilku osób
          myślących, ktore dość maja tego Burdeldorfu, którzy cos rozpoczna i zaczna
          współdzialac z innymi. A trzeba wreszczie zacząć, bo wszystko wskazuje na to,
          ze wykorzystując dobrą skądinąd ideę spółdzielczosci po prosty grupy krętaczy i
          cwaniaczków wyczuły znakomitą okazję i opanowały skutecznie spółdzielczość i w
          naszym imieniu na forach międzynarodowych rozpowiadają wszem i wobec jak to
          dbaja o nasze interesy i rozwijaja spółdzielczośc w Polsce.

          Ileś postów wstecz podałem wam kontakt do niejakiego Galazki, Niemca
          pochodzenia polskiego, który z ramienia spółdzielczości niemieckiej jest w
          Brukseli. Obiecal jakąs pomoc i wiem, że dzwonil do spółdzielców tu w Krakowie
          w takiej samej sytuacji jak wy, ma nawet zjawić się tutaj w tym miesiącu.
          Spróbujcie też nawiązać z nim kontakt skoro nasze krajowe instytucje tak
          zaciekle bronią Burdeldorfu i jego kierownictwa.

          A swoją drogą wpisy w tym wątku podają prawdę o przekrętach w Burdeldorfie, bo
          gdyby to nie było prawda, to już dawno ich autorzy staliby się przedmiotem
          jakiegoś postępowania np. o pomówienie. Skoro tak się nie dzieje, to opisywani
          krętacze zdaja sobie doskonale sprawę, że nie maja żadnych szans na wygranie z
          autorami tych wpisów. Jedyne, na co ich stać, to nieudolne ich ośmieszanie.
          • Gość: DO Krakusa Re: Tylko bijecie pianę w tym Burdeldorfie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 16:06
            Problem polega na tym żeby złożyć akt oskarżenia w postępowaniu
            prywatnoskargowym to należy posiadać dane osoby którą chcemy pozwać ,a osoby
            które tu piszą występują zawsze anonimowo. Jestem ciekaw czy któraś z osób
            piszacych na tym forum ujawniła się i np wystąpiła otwarcie do Spółdzielni albo
            np posiadając takie informacje o rzekomych przekretach w tej Spółdzielni
            złożyła doniesienie do odpowiednich władz czy też tylko stać je tylko na to
            żeby szczekać anonimowo . Krakus masz racje z tym że oni tylko umieją bić
            piane .
    • Gość: wujek B Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 83.18.143.* 14.08.06, 10:31
      Aby wystąpić jawnie przeciw temu spóldzielczemu zlodziejowi musza jeszcze zajść
      pewne zmiany w tych skorumpowanych i opanowanych przez "układy Katowice". Dorfa
      nikt na razie nie sięgnie , jego wplywy siegają bardzo wysoko i jest w stanie
      zniszczyć każdego kto wystepuje pojedynczo. Widać że "mafiozo Dorf" nikogo się
      nie boji i kradnie na "żywca", w biały dzień. Więc na razie tylko została nam
      taka forma protestu.
      • Gość: ha ha ha Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 12:08
        sralis dupalis cykorze podpisz się swoim nazwiskiem i wtedy wygłaszaj takie
        odważne tezy .
        • Gość: Krakus Ktoś to musi zrobić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.06, 16:12
          Zdaję sobie sprawę, że macki niektórych prezesów sięgają daleko, ale sytuacja
          trochę chyba się zmienia, czego dowodem jest np. zamknięcie wszechwładnego
          prezesa spółdzielni Pojezierze w Olsztynie i potem przygotowanie aktu
          oskarżenia. Poczytajcie o tym na forum Olsztyna.
          W niektórych spółdzielniach w Radomiu i w Poznaniu udało się członkom
          spółdzielni wygonic złodziejskie rady nadzorcze i zarządy. Tam ludzie działali
          zbiorowo, nie pojedyńczo.
          Ale zawsze musi znaleźć się ten pierwszy, który pociągnie za sobą innych. Nie
          bardzo rozumiem, co ma do rzeczy brak bliższych danych piszących posty w tym
          wątku. Swoim stwierdzeniem chciałem tylko uzmysłowić Wam, że większość wpisów
          krytykujących spółdzielnię Piast jest prawdziwa, chociaż nie jest podpisana, bo
          władze spółdzielni, skoro mają niby taką władzę, teoretycznie szybko mogłyby
          ustalić, kto to pisze. Skoro do tej pory tego nie uczyniły, to nie są jednak
          tak mocne za jakie je się uważą a poza tym wpisy muszą podawać prawdę, skoro
          nie próbują ustalić ich autorów.
          Nawet w Katowicach, przy sądach działających w sposób pozostawiający wiele do
          życzenia, nie jest już możliwe tak łatwe skazanie osoby za pisanie prawdy o
          działaniach spółdzielni wymierzonych przeciw interesom jej członków.
          • Gość: nienormalny Re: Ktoś to musi zrobić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.06, 20:50
            dobra ja jutro pójdę do prokuratury i powiem że Prezes to złodziej
            • Gość: Krakus Prezes przeczekał i dalej rządzi Burdeldorfem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 15:32
              Ej spółdzielcy z bożej łaski, widać, że nie bardzo chcecie coś u siebie
              zmienić! Trochę popisaliście na tym forum, stronnicy prezesa was wyśmiali, wy
              opusciliscie ręce i sprawa przycichła. A prezes dalej Wami rządzi i łupi wam
              dupsko!
              Tak wlaśnie funkcjonuje spółdzielczość w Polsce.
              • Gość: wania Re: Prezes przeczekał i dalej rządzi Burdeldorfem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 17:20
                no krakus tak to wygląda w tobie nadzija wez kolegów i przyjedz
    • Gość: jurek Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 20:05

      Jeżeli chcesz poznać nieznane ogólnie prawdy w interesującej sprawie zadzwoń
      0 691 813 893. Uczciwie i kulturalnie !! Wiadomości trzy razy sprawdzone !!
      Gwarancja poufności, rzetelności i prawdy ! Wysyłam materiały !!
      Referencje !!
    • Gość: ciekawy Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.codetel.net.do 30.08.06, 21:58
      Racja! "Szef spóldzielczości zorganizowanej" na Osiedlu Tysiąclecia przeczekał i
      dalej robi to samo. Stawia się nowe rusztowania - ale zaczętych prac nie
      skończono. Prezesie złodziejskiej SM "Piast" zainteresuj się tempem robót przy
      blokach Piast 16, 18 i 22, przecież to woła o pomstę do nieba. Za co ten
      człowiek bierze pieniądze??? kto zapłaci za tą niegospodarność??? znowu chcesz
      okraść spóldzielców??? Co na to władze? dziennikarze i media? prokuratura i
      policja??? Gdzie oni wszyscy są - tak głęboko siedzą w kieszeni prezesa?
    • Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 30.08.06, 22:35
      Ponieważ w Waszym "Dorflandzie" dzieją się rzeczy niesamowite i
      nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to
      oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa
      niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże.
    • Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.proxy.ebix.net.tw 31.08.06, 21:54
      Ponieważ w Waszej "Mafijnej SM Piast" dzieją się rzeczy niesamowite i
      nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to
      oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa
      niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże. Poznań,
      Olsztyn, Kraków i Warszawa już się obudziły - czas na Katowice!!!
      • Gość: Krakus Ostatnie "tango w SM Piast" - oby! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 20:06
        Warszawiak ma rację - najwyższy czas zacząć razem działać i przegonić krętaczy-
        prezesów. Chyba dość już się obłowili.
        Swoja drogą jakie to dziwne - puszcza się list gończy za jakąs babką winną
        chyba urzędowi skarbowemu 600 złotych a przez palce patrzy na poczynania
        prezesa w Burdeldorfie, na których spółdzielcy i państwo traci zapewne dużo
        więcej.
    • Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 219.136.249.* 01.09.06, 22:06
      Ponieważ w Waszej "Mafijnej SM Piast" dzieją się rzeczy niesamowite i
      nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to
      oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa
      niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże. Poznań,
      Olsztyn, Kraków i Warszawa już się obudziły - czas na Katowice!!!
    • Gość: S.B. Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 02.09.06, 20:33
      Prezes SM "Piast" ma wszystkich w ........, w tym miejscu - gdzie plecy tracą
      szlachetną nazwę. Niedawno musiał otrzymać niezłą "łapówkę od IKEA", bo dozorcy
      rozprowadzali (za podpisem w blokach) Ich bezpłatny "katalog reklamowy Ikea na
      2007 r.". Na rusztowaniu bloku Piast 22 zawisłą nowiutka reklama Gliwickiej
      firmy od rusztowań, ale ja i inni widzieliśmy samochody rozładowujące
      rusztowania z Ostrowa WLKP. Tak prezes razem z wykonawcami i włąścicielami
      (jest jednym z udziałowców) tych posożytniczych i złodziejskich firm - tworzą
      zgrany zespół okradający "durnych spóldzielców". Bo gdzie indziej dostali by
      taką "bajeczną forsę za pólroczną demolkę balkonów", a końca roboty dalej nie
      widać. Każdy pracodawca i inwestor wyrzócił by na "zbity pysk" te
      "Kowolikopodobne firmy" ale udziałowiec i finansowo zainteresowany nie może!!!
      Dziwi tylko toleracja władz i urzędów Państwawa, wobec tegowieloletniego
      spóldzielczego złodzieja.
    • Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 61.185.219.* 02.09.06, 21:59
      Spółdzielcy SM "Piast"oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera)
      godz.22.05. Tematyka poruszanych w tym programie spraw, jest b. podobna do
      sytuacji w Waszej SM. U nas w Warszawie też kierownik Ośrodka Zdrowia jest
      działaczem SM. Jak się dowiedziałem u Was jest podobnie - Kier. Ośr. Zdrowia -
      jest wieloletnim (z........) działaczem spółdzielczym a ostatnio Przwodniczącym
      Rady Nadzorczej SM "Piast". Oglądajcie może to Was czegoś nauczy!!!
    • Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 03.09.06, 21:01
      Spółdzielcy SM "Piast"oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05.
      Warto !!!
      • Gość: Krakus No i co spółdzielcy z Piasta po tym programie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 11:09
        Widziałem ten program i moje wnioski są nastepujące:

        1. Spółdzielczośc mieszkaniowa to jedno wielkie złodziejstwo!
        2. Obecne władze reprezentowane przez PiS - wicemin. P. Poncyliusz, senator Z.
        Romaszewski, poseł A. Górski doskonale wiedzą, o co chodzi w tym burdelu
        spółdzielczym, ale jakoś nie kwapia się do szybkiej zmiany prawa niekorzystnego
        dla nas.
        3. Organy ścigania zapewniają, że coś tam robią, ale są to dzialania pozorne,
        bo włos z głowy nie spada krętaczom z zarządów i rad nadzorczych.
        4. Przedstawiciel Krajowej Rady Spółdzielczej Tomasz Jórdeczka rżnie głupa
        krytykując postępowanie złodziejskiego zarządu, gdy mówi, ze dziala on wbrew
        idei spółdzielczości, bo przeciez jako przedstawiciel najwyższej władzy w tej
        spółdzielczoaci powinien wiedzieć i panującej w niej nieprawidłowościach. To
        lustratorzy od wielu lat poświadczają w swoich protokółach, że spółdzielnia
        działa prawidłowo a potem okazuje się, że jest krach. A pan Tomasz Jórdeczka
        jest przedstawicielem Polski w sekcji spółdzielczości mieszkaniowej
        Międzynarodowego Związku Spółdzielczego i nie informuje go o tej gangrenie,
        jaka toczy polska spółdzielczość mieszkaniową.
        5. Tzw elity intelektualne reprezentowane w programie przez prof. Jan Grosfeld
        z Uniwersytetu Stefana Wyszyńskiego sa bardzo oderwane od rzeczywistości, mówią
        banaly o maralności ludzi, którzy albo nie wiedzą, co to znaczy albo w samym
        założeniu z ją wylaczyli ze swego postepowania. Wiem, że właśnie ten
        Uniwersytet organizował spotkanie z całą czapką spółdzielczości i tym samym
        legitymizował jej dzialania skierowane przeciw nam, czego przykładem jest SMB
        Augustówka w Warszawie.
        6. Media beznamiętnie relacjonuja bardzo rzadko tego typu historie, trudno
        powiedzieć dlaczego, może dlatego, że nie wiedza, o co w rzeczywistości chodzi.
        Przykładem byla wczoraj redaktor Milewska z Rzeczpospolitej - do tego dziennika
        dostarczono już bardzo wiele materialu na teamty przekrętów w spółdzielczości
        mieszkaniowej ale z niewiadomych powodów raczej nic sie nie ukazuje a jeśli
        już, to bardzo przekłamane.
        &. Spółdzielcy jeśli chcą zmienić swoją sytuację, musza zacząć działać razem,
        nie liczyć na polityków, bo ci potrzebują nas koniunkturalnie tylko przed
        wyborami. Po wyborach zostaje wszystko po staremu, spóldzielcy przestają się
        liczyć w obliczu innych, ważniejszych zdaniem polityków spraw. dzieje sie tak
        od lata, może dlatego, ze prezesi są doskonale zorganizowani, wiedzą, że bronią
        swego złobu i dlatego wykorzystuja każda okazję, aby odwodzić polityków od
        jakichkolwiek prób zmainy dotychczasowgo stanu rzeczy. A spłdzielcy co najwyżej
        zdobywaja się na dość rzadkie pisanie postów na różnych forach w oczekiwaniu,
        że ich prześladowcy-prezesi dobrowolnie zrezygnują ze swoich profitów.
        Naiwniacy!
        • Gość: olek Re: No i co spółdzielcy z Piasta po tym programi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 16:54
          Krakus ty chyba nie masz co robić powiedz jesteś bezrobotny albo emerytowanym
          ormowcem
          • Gość: Krakus Olek, ani jedno ani drugie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 19:10
            Nie jestem ani bezrobotnym9z czego sie ciesze) ani emerytownym ormowcem. Jestem
            spółdzielcą, który wie, jak działają łajdackie spółdzielnie!
            • Gość: olel Re: Olek, ani jedno ani drugie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 20:53
              czyli pracowałeś w tym bagnie ale byłeś za słaby i cię wywalili
              • Gość: Krakus Olel, też nie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 09:01
                Nigdy nie pracowałem w żadnej spółdzielni, byłem natomiast członkiem takiego
                organu jak rada nadzorcza i dziaki temu dość dobrze poznałem zasady ich
                daizłania i stąd moja wiedza. A głosy spółdzielców na różnych forach
                regionalnych i doniesienia w mediach też to potwierdzają.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka