Gość: Ecik Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 218.241.67.* 11.08.06, 08:09 Mocie recht, tak to je w tym "Dorfenlandzie". Łon kradnie cały czos, ale terozki to już przebroł miarka. Ino czamu na to mu pozwolocie, wejście za pysk tego gizda i wyciepnijcie z posady. Mom tyż nadzieja, że w końcu prokurator go dopadnie, mom racyjo? No to pyrsk ludkow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Regina Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.06, 08:20 JA Ecik ty mosz kiepa ,tylko godaj kaj mieszkosz bo chca cie poznać i mieć z tobą bajtla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Tylko bijecie pianę w tym Burdeldorfie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 10:38 Możecie pisać te posty do usranej śmierci i jak się nie skrzykniecie co najmniej w swojej spółdzielni, to w waszym Burdeldorfie bedzie coraz gorzej! Przeciez złodziej nie zrezygnuje dobrowolnie z możliwosci kolejnej kradzieży i wzbogacenia się, kiedy sami spółdzielcy swoja bezczynnością wręcz zapraszają do niej. Nie chce mi się wierzyć, że wśród kiku tysięcu członków nie ma kilku osób myślących, ktore dość maja tego Burdeldorfu, którzy cos rozpoczna i zaczna współdzialac z innymi. A trzeba wreszczie zacząć, bo wszystko wskazuje na to, ze wykorzystując dobrą skądinąd ideę spółdzielczosci po prosty grupy krętaczy i cwaniaczków wyczuły znakomitą okazję i opanowały skutecznie spółdzielczość i w naszym imieniu na forach międzynarodowych rozpowiadają wszem i wobec jak to dbaja o nasze interesy i rozwijaja spółdzielczośc w Polsce. Ileś postów wstecz podałem wam kontakt do niejakiego Galazki, Niemca pochodzenia polskiego, który z ramienia spółdzielczości niemieckiej jest w Brukseli. Obiecal jakąs pomoc i wiem, że dzwonil do spółdzielców tu w Krakowie w takiej samej sytuacji jak wy, ma nawet zjawić się tutaj w tym miesiącu. Spróbujcie też nawiązać z nim kontakt skoro nasze krajowe instytucje tak zaciekle bronią Burdeldorfu i jego kierownictwa. A swoją drogą wpisy w tym wątku podają prawdę o przekrętach w Burdeldorfie, bo gdyby to nie było prawda, to już dawno ich autorzy staliby się przedmiotem jakiegoś postępowania np. o pomówienie. Skoro tak się nie dzieje, to opisywani krętacze zdaja sobie doskonale sprawę, że nie maja żadnych szans na wygranie z autorami tych wpisów. Jedyne, na co ich stać, to nieudolne ich ośmieszanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DO Krakusa Re: Tylko bijecie pianę w tym Burdeldorfie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.06, 16:06 Problem polega na tym żeby złożyć akt oskarżenia w postępowaniu prywatnoskargowym to należy posiadać dane osoby którą chcemy pozwać ,a osoby które tu piszą występują zawsze anonimowo. Jestem ciekaw czy któraś z osób piszacych na tym forum ujawniła się i np wystąpiła otwarcie do Spółdzielni albo np posiadając takie informacje o rzekomych przekretach w tej Spółdzielni złożyła doniesienie do odpowiednich władz czy też tylko stać je tylko na to żeby szczekać anonimowo . Krakus masz racje z tym że oni tylko umieją bić piane . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wujek B Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 83.18.143.* 14.08.06, 10:31 Aby wystąpić jawnie przeciw temu spóldzielczemu zlodziejowi musza jeszcze zajść pewne zmiany w tych skorumpowanych i opanowanych przez "układy Katowice". Dorfa nikt na razie nie sięgnie , jego wplywy siegają bardzo wysoko i jest w stanie zniszczyć każdego kto wystepuje pojedynczo. Widać że "mafiozo Dorf" nikogo się nie boji i kradnie na "żywca", w biały dzień. Więc na razie tylko została nam taka forma protestu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha ha Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.06, 12:08 sralis dupalis cykorze podpisz się swoim nazwiskiem i wtedy wygłaszaj takie odważne tezy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Ktoś to musi zrobić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.06, 16:12 Zdaję sobie sprawę, że macki niektórych prezesów sięgają daleko, ale sytuacja trochę chyba się zmienia, czego dowodem jest np. zamknięcie wszechwładnego prezesa spółdzielni Pojezierze w Olsztynie i potem przygotowanie aktu oskarżenia. Poczytajcie o tym na forum Olsztyna. W niektórych spółdzielniach w Radomiu i w Poznaniu udało się członkom spółdzielni wygonic złodziejskie rady nadzorcze i zarządy. Tam ludzie działali zbiorowo, nie pojedyńczo. Ale zawsze musi znaleźć się ten pierwszy, który pociągnie za sobą innych. Nie bardzo rozumiem, co ma do rzeczy brak bliższych danych piszących posty w tym wątku. Swoim stwierdzeniem chciałem tylko uzmysłowić Wam, że większość wpisów krytykujących spółdzielnię Piast jest prawdziwa, chociaż nie jest podpisana, bo władze spółdzielni, skoro mają niby taką władzę, teoretycznie szybko mogłyby ustalić, kto to pisze. Skoro do tej pory tego nie uczyniły, to nie są jednak tak mocne za jakie je się uważą a poza tym wpisy muszą podawać prawdę, skoro nie próbują ustalić ich autorów. Nawet w Katowicach, przy sądach działających w sposób pozostawiający wiele do życzenia, nie jest już możliwe tak łatwe skazanie osoby za pisanie prawdy o działaniach spółdzielni wymierzonych przeciw interesom jej członków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nienormalny Re: Ktoś to musi zrobić! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.06, 20:50 dobra ja jutro pójdę do prokuratury i powiem że Prezes to złodziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Prezes przeczekał i dalej rządzi Burdeldorfem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 15:32 Ej spółdzielcy z bożej łaski, widać, że nie bardzo chcecie coś u siebie zmienić! Trochę popisaliście na tym forum, stronnicy prezesa was wyśmiali, wy opusciliscie ręce i sprawa przycichła. A prezes dalej Wami rządzi i łupi wam dupsko! Tak wlaśnie funkcjonuje spółdzielczość w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wania Re: Prezes przeczekał i dalej rządzi Burdeldorfem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 17:20 no krakus tak to wygląda w tobie nadzija wez kolegów i przyjedz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 20:05 Jeżeli chcesz poznać nieznane ogólnie prawdy w interesującej sprawie zadzwoń 0 691 813 893. Uczciwie i kulturalnie !! Wiadomości trzy razy sprawdzone !! Gwarancja poufności, rzetelności i prawdy ! Wysyłam materiały !! Referencje !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.codetel.net.do 30.08.06, 21:58 Racja! "Szef spóldzielczości zorganizowanej" na Osiedlu Tysiąclecia przeczekał i dalej robi to samo. Stawia się nowe rusztowania - ale zaczętych prac nie skończono. Prezesie złodziejskiej SM "Piast" zainteresuj się tempem robót przy blokach Piast 16, 18 i 22, przecież to woła o pomstę do nieba. Za co ten człowiek bierze pieniądze??? kto zapłaci za tą niegospodarność??? znowu chcesz okraść spóldzielców??? Co na to władze? dziennikarze i media? prokuratura i policja??? Gdzie oni wszyscy są - tak głęboko siedzą w kieszeni prezesa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 30.08.06, 22:35 Ponieważ w Waszym "Dorflandzie" dzieją się rzeczy niesamowite i nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: *.proxy.ebix.net.tw 31.08.06, 21:54 Ponieważ w Waszej "Mafijnej SM Piast" dzieją się rzeczy niesamowite i nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże. Poznań, Olsztyn, Kraków i Warszawa już się obudziły - czas na Katowice!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Ostatnie "tango w SM Piast" - oby! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 20:06 Warszawiak ma rację - najwyższy czas zacząć razem działać i przegonić krętaczy- prezesów. Chyba dość już się obłowili. Swoja drogą jakie to dziwne - puszcza się list gończy za jakąs babką winną chyba urzędowi skarbowemu 600 złotych a przez palce patrzy na poczynania prezesa w Burdeldorfie, na których spółdzielcy i państwo traci zapewne dużo więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 219.136.249.* 01.09.06, 22:06 Ponieważ w Waszej "Mafijnej SM Piast" dzieją się rzeczy niesamowite i nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe aby to się działo gdzieś w Europie, to oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05 - sprawa niegospodarności SM w Warszawie, może Wam to w czymś pomoże. Poznań, Olsztyn, Kraków i Warszawa już się obudziły - czas na Katowice!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.B. Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 02.09.06, 20:33 Prezes SM "Piast" ma wszystkich w ........, w tym miejscu - gdzie plecy tracą szlachetną nazwę. Niedawno musiał otrzymać niezłą "łapówkę od IKEA", bo dozorcy rozprowadzali (za podpisem w blokach) Ich bezpłatny "katalog reklamowy Ikea na 2007 r.". Na rusztowaniu bloku Piast 22 zawisłą nowiutka reklama Gliwickiej firmy od rusztowań, ale ja i inni widzieliśmy samochody rozładowujące rusztowania z Ostrowa WLKP. Tak prezes razem z wykonawcami i włąścicielami (jest jednym z udziałowców) tych posożytniczych i złodziejskich firm - tworzą zgrany zespół okradający "durnych spóldzielców". Bo gdzie indziej dostali by taką "bajeczną forsę za pólroczną demolkę balkonów", a końca roboty dalej nie widać. Każdy pracodawca i inwestor wyrzócił by na "zbity pysk" te "Kowolikopodobne firmy" ale udziałowiec i finansowo zainteresowany nie może!!! Dziwi tylko toleracja władz i urzędów Państwawa, wobec tegowieloletniego spóldzielczego złodzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 61.185.219.* 02.09.06, 21:59 Spółdzielcy SM "Piast"oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05. Tematyka poruszanych w tym programie spraw, jest b. podobna do sytuacji w Waszej SM. U nas w Warszawie też kierownik Ośrodka Zdrowia jest działaczem SM. Jak się dowiedziałem u Was jest podobnie - Kier. Ośr. Zdrowia - jest wieloletnim (z........) działaczem spółdzielczym a ostatnio Przwodniczącym Rady Nadzorczej SM "Piast". Oglądajcie może to Was czegoś nauczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Ostatnie "tango w SM Piast" IP: 202.101.6.* 03.09.06, 21:01 Spółdzielcy SM "Piast"oglądajcie 04.09.2006 TVP 1 (Sprawa dla reportera) godz.22.05. Warto !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus No i co spółdzielcy z Piasta po tym programie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 11:09 Widziałem ten program i moje wnioski są nastepujące: 1. Spółdzielczośc mieszkaniowa to jedno wielkie złodziejstwo! 2. Obecne władze reprezentowane przez PiS - wicemin. P. Poncyliusz, senator Z. Romaszewski, poseł A. Górski doskonale wiedzą, o co chodzi w tym burdelu spółdzielczym, ale jakoś nie kwapia się do szybkiej zmiany prawa niekorzystnego dla nas. 3. Organy ścigania zapewniają, że coś tam robią, ale są to dzialania pozorne, bo włos z głowy nie spada krętaczom z zarządów i rad nadzorczych. 4. Przedstawiciel Krajowej Rady Spółdzielczej Tomasz Jórdeczka rżnie głupa krytykując postępowanie złodziejskiego zarządu, gdy mówi, ze dziala on wbrew idei spółdzielczości, bo przeciez jako przedstawiciel najwyższej władzy w tej spółdzielczoaci powinien wiedzieć i panującej w niej nieprawidłowościach. To lustratorzy od wielu lat poświadczają w swoich protokółach, że spółdzielnia działa prawidłowo a potem okazuje się, że jest krach. A pan Tomasz Jórdeczka jest przedstawicielem Polski w sekcji spółdzielczości mieszkaniowej Międzynarodowego Związku Spółdzielczego i nie informuje go o tej gangrenie, jaka toczy polska spółdzielczość mieszkaniową. 5. Tzw elity intelektualne reprezentowane w programie przez prof. Jan Grosfeld z Uniwersytetu Stefana Wyszyńskiego sa bardzo oderwane od rzeczywistości, mówią banaly o maralności ludzi, którzy albo nie wiedzą, co to znaczy albo w samym założeniu z ją wylaczyli ze swego postepowania. Wiem, że właśnie ten Uniwersytet organizował spotkanie z całą czapką spółdzielczości i tym samym legitymizował jej dzialania skierowane przeciw nam, czego przykładem jest SMB Augustówka w Warszawie. 6. Media beznamiętnie relacjonuja bardzo rzadko tego typu historie, trudno powiedzieć dlaczego, może dlatego, że nie wiedza, o co w rzeczywistości chodzi. Przykładem byla wczoraj redaktor Milewska z Rzeczpospolitej - do tego dziennika dostarczono już bardzo wiele materialu na teamty przekrętów w spółdzielczości mieszkaniowej ale z niewiadomych powodów raczej nic sie nie ukazuje a jeśli już, to bardzo przekłamane. &. Spółdzielcy jeśli chcą zmienić swoją sytuację, musza zacząć działać razem, nie liczyć na polityków, bo ci potrzebują nas koniunkturalnie tylko przed wyborami. Po wyborach zostaje wszystko po staremu, spóldzielcy przestają się liczyć w obliczu innych, ważniejszych zdaniem polityków spraw. dzieje sie tak od lata, może dlatego, ze prezesi są doskonale zorganizowani, wiedzą, że bronią swego złobu i dlatego wykorzystuja każda okazję, aby odwodzić polityków od jakichkolwiek prób zmainy dotychczasowgo stanu rzeczy. A spłdzielcy co najwyżej zdobywaja się na dość rzadkie pisanie postów na różnych forach w oczekiwaniu, że ich prześladowcy-prezesi dobrowolnie zrezygnują ze swoich profitów. Naiwniacy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olek Re: No i co spółdzielcy z Piasta po tym programi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 16:54 Krakus ty chyba nie masz co robić powiedz jesteś bezrobotny albo emerytowanym ormowcem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Olek, ani jedno ani drugie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 19:10 Nie jestem ani bezrobotnym9z czego sie ciesze) ani emerytownym ormowcem. Jestem spółdzielcą, który wie, jak działają łajdackie spółdzielnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olel Re: Olek, ani jedno ani drugie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 20:53 czyli pracowałeś w tym bagnie ale byłeś za słaby i cię wywalili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Olel, też nie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 09:01 Nigdy nie pracowałem w żadnej spółdzielni, byłem natomiast członkiem takiego organu jak rada nadzorcza i dziaki temu dość dobrze poznałem zasady ich daizłania i stąd moja wiedza. A głosy spółdzielców na różnych forach regionalnych i doniesienia w mediach też to potwierdzają. Odpowiedz Link Zgłoś