Dodaj do ulubionych

Biuro nieruchomości Katowice

24.03.14, 21:57
Szukam biura nieruchomości w Katowicach, które poprowadzi mi profesjonalnie sprzedaż nieruchomości na terenie Katowic. Macie jakieś doświadczenie, bo ja niestety zostałem ze spadkową i chciałbym się tego w mairę szybko i bezboleśnie pozbyć. Bardziej niż o kasę chodzi mi o święty spokój.
Obserwuj wątek
    • wenress69 Re: Biuro nieruchomości Katowice 02.04.14, 13:08
      rembercik napisał(a):

> Szukam biura nieruchomości w Katowicach, które poprowadzi mi profesjonalnie spr
      > zedaż nieruchomości na terenie Katowic. Macie jakieś doświadczenie, bo ja niest
      > ety zostałem ze spadkową i chciałbym się tego w mairę szybko i bezboleśnie pozb
      > yć. Bardziej niż o kasę chodzi mi o święty spokój.

Jeżeli stawiasz na jakość to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia północ nieruchomości. Sprawdź sobie ofertę na stronie - północ nieruchomości katowice www. Nie wiem też co sprzedajesz, bo mieszkanie załatwili mi na pieńku praktycznie bez mojego udziału.
      • rembercik Re: Biuro nieruchomości Katowice 08.04.14, 00:34
        wenress69 napisała:

> rembercik napisał(a):
        >
        > > Szukam biura nieruchomości w Katowicach, które poprowadzi mi profesjonaln
        > ie spr
        > > zedaż nieruchomości na terenie Katowic. Macie jakieś doświadczenie, bo ja
        > niest
        > > ety zostałem ze spadkową i chciałbym się tego w mairę szybko i bezboleśni
        > e pozb
        > > yć. Bardziej niż o kasę chodzi mi o święty spokój.
        >
        > Jeżeli stawiasz na jakość to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia północ ni
        > eruchomości. Sprawdź sobie ofertę na stronie - północ nieruchomości katowice www. Nie wiem też co sprzedajesz,
        > bo mieszkanie załatwili mi na pieńku praktycznie bez mojego udziału.

Gdzie oni mają siedzibę ? Coś mi dzwoni, ale nie wiem, czy na Mariackiej, czy Korfantego. Chodzi dokładnie o sprzedaż mieszkania, na Tauzenie. jaki jest charge przy sprzedaży ?
      • pani_katowice Biuro nieruchomości Katowice 30.04.14, 23:25
        wenress69 napisała:

> rembercik napisał(a):
        >
        > > Szukam biura nieruchomości w Katowicach, które poprowadzi mi profesjonaln
        > ie spr
        > > zedaż nieruchomości na terenie Katowic. Macie jakieś doświadczenie, bo ja
        > niest
        > > ety zostałem ze spadkową i chciałbym się tego w mairę szybko i bezboleśni
        > e pozb
        > > yć. Bardziej niż o kasę chodzi mi o święty spokój.
        >
        > Jeżeli stawiasz na jakość to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia północ ni
        > eruchomości. Sprawdź sobie ofertę na stronie - północ nieruchomości katowice www. Nie wiem też co sprzedajesz,
        > bo mieszkanie załatwili mi na pieńku praktycznie bez mojego udziału.

Mają bardzo profesjonalny customer service, powiedziałabym nawet, ze taki w dzióbek ąę, bo nie owijają makaronu na uszy i nie słodzą co to się nie da zrobić i bajera, tylko na chłodno i profesjonalnie. To lubie, bo wiem, że jak kończę rozmowę, to ktoś coś robi, a nie tylko obiecuje, że zrobi. Może miałam zbyt duże doświadczenie z takimi ludźmi i teraz jestem wyczulona, ale akurat ich przedstawiciel był przeciwieństwem - rzeczowy, wrećz zimno skalkulowany, ale co najważniejsze SKUTECZNY.
    • pani_katowice Re: Biuro nieruchomości Katowice 06.05.14, 00:56

> > Jeżeli stawiasz na jakość to mogę Ci polecić z własnego doświadczenia pół
      > noc ni
      > > eruchomości. Sprawdź sobie ofertę na stronie - północ nieruchomości katowice www. Nie wiem też co sprzed
      > ajesz,
      > > bo mieszkanie załatwili mi na pieńku praktycznie bez mojego udziału.
      >
      >
      > Gdzie oni mają siedzibę ? Coś mi dzwoni, ale nie wiem, czy na Mariackiej, czy K
      > orfantego. Chodzi dokładnie o sprzedaż mieszkania, na Tauzenie. jaki jest charg
      > e przy sprzedaży ?

Siedzibę mają na Ochojcu, fee 0% dla kupującego albo pół/pół.
    • lucyy3 Re: Biuro nieruchomości Katowice 18.07.17, 17:03
      A słyszeliście o takim biurze nieruchomości jak gramat.pl/uslugi-dodatkowe ? Jest to biuro które działa nie tylko na terenie Katowic ale także na terenie innych miast Śląska. Działają już od wielu lat i są fachowcami w zakresie najmu, obsługi i zarządzania nieruchomościami co w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotne.
    • mbr99 Re: Biuro nieruchomości Katowice 27.12.17, 14:37
      przy samodzielnej sprzedaży można więcej zyskać. trzeba tylko mieć dobrą i wiarygodną wycenę mieszkania. co prawda jest z tym więcej zachodu, ale ostatecznie więcej zostaje w Twojej kieszeni. na początek warto znaleźć sprawdzonego rzeczoznawcę majątkowego, np. legeartis.co/. w kwestii spraw spadkowych rozeznaj też wszystkie kwestie formalno-prawne - nie wszystko jest takie oczywiste i jednoznaczne jak się wydaje
    • hipek313 Re: Biuro nieruchomości Katowice 20.12.21, 21:55
      Generalnie to proponuje rozejrzeć się na rynku pierwotnym, ja sam kupiłem mieszkanie dla rodziny Na Koszutce od dewelopera , niski czynsz, ładnie wygląda i normalni sąsiedzi. W kredycie hipotecznym rata się wyrównuje.

Proponuje w razie czego kupować również przez biuro nieruchomości i3n.pl. Bez żadnej prowizji bo pracują dla deweloperów i w dodatku mają ubezpieczenie klientów, które chroni przed przypadkami takimi jak tutaj Osiedle Żubr Kraków

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka