Gość: Karolina
IP: 212.122.214.*
18.09.06, 20:41
Hej! W tym roku przeprowadzam się do Katowic,bo zaczynam studia na AE. Chcę
założyć stałe łącze internetowe na 3 komputery na czas nieokreślony, dostawcy
ogólnopolscy są dość drodzy i szukam teraz sposród lokalnych, może ktoś mi coś
doradzi :)
Liczę na Waszą pomoc :)
Karolina86k@wp.pl