Gość: Yanek
IP: *.mtvk.pl
10.01.07, 22:06
lepiej pozno niz wcale
Hydrobudowa olala sprawe bo ma teraz lepsze i bardziej dochodowe kontrakty
wiec ten po prostu odpuscila nawet placac kare kiedys tam wyjda na swoje
a miasto bedzie sie teraz bujalo z nastepnymi wykonawcami po nowych cenach i
na nowych terminach
po zawaleniu pierwszego terminu bylo sie juz ustawiac do pionu teraz to
hydrobudowie nie zalezy a miasto zostaje z syfem
jak bylo rozkopane tak bedzie
i nawet Kocurek niczego nie zakozaczy