25.08.02, 12:22
Pic&Pay, lub tez Candy Bar to dla tych co nie wiedza (sama kiedys nalezalam
do takiej grupy osob) to takie tekturowe pudelka wystawiane z biurach na
zachodzie wypelnione po brzegi sodyczam I przekaskami typu snikersy, wafelki
itp….
w tych pudelkach znajduja sie rowniez takie miejsze pudeleczka na monety..
I tak jesli ktos sobie cos z takiego pudeleczka cos wybierze, np snickersa,
to wrzuca do tego mniejszego pudeleczka pieniazek ( zapomnialam dodac ze
wszystko w tym pudeleczku ma taka sama cene, np 50 centow)…..czyli to cos w
rodzaju automatu ze slodyczami, tyle ze mozna sobie pogrzebac I pomaridzic
przed I po wybraniu czegos tam….
firma ktora to dostarcza przelicza ile sztuczek z pudeleczka zniklo I tyle
tez pieniazkow winno byc w pudeleczku…..jesli cos brakuje to placi firma u
ktorej sie to pudelko znajdowalo, za swoich pracownikow……
no ale z tego co wiem to raczej uczciwe ludziska na tym zachodzie sa, I
zazwyczaj placa jak cos biora, wiec jakos business idzie…..
Kiedys pewien znajomy probowal to samo zrobic w Polsce… nie wiem w sumie jak
mu ten interes poszedl, ale tak zastanawiam sie na zwykly babski rozum, jak
ten interes wygladalby w Polsce…..bo dla mnie z zalozenia trzebaby bylo od
razu wyjsc, ze zeby takie pudelko dostarczyc do jakiejkolwiek firmy polskiej
wiecej niz jednoosobowej to trzebaby z gory brac za to kase, coby sie nie
okazalo ze w pewnym momencie pudelko ze wszystkim zniklo, I nikt nic nie wie,
ani o pudelku, ani tym bardziej o zaplacie za pudelko…..
a to wszystko w sumie dlatego, ze w polsce jak cos lezy I nikt tego nie
pilnuje to brac trzeba, a co tam…….
I tak sobie wlasnie kombinuje jakie zabezpieczenia trzebaby pozakladac, aby
cos podobnego zalozyc w polsce…..bo jesli zatrudnic do tego sklepiku osobe
pilnujaca, to juz wychodzi sklep ze sprzedawca, postawic straznika tylko do
pudelka???? troche dziwne……zalozyc monitoring specjalnie do pudelka….no tez
mozna…J))
podlaczyc alarm do pudelka???…..no moze…..J))
no ale idac dalej, to jesli juz nawet wymusilibysmy na ludziach placenie jak
co biora, to co z pieniazkam????
bo z tego co wczesniej zalozylam, to pudeleczko jest takie zwykle tekturowe,
niczym zbytnio nie zabezpieczone……
czy w polsce trzebaby bylo do tego celu jakas kase pancerna specjalnie
przeznaczyc, I co wazne od razu z podlaczeniem do alarmu…..J))
no ciekawa jestem co wy na to……
Obserwuj wątek
    • Gość: Pola Re: Pick&Pay IP: *.extern.kun.nl 25.08.02, 12:27
      only, a gdzie Ty obecnie przebywasz, mozesz wejsc na gg???
      • Gość: Pola Re: Pick&Pay IP: *.extern.kun.nl 25.08.02, 12:32
        a odnosnie tematu...
        Kilka dni temu zostawilam rower pod sklepem, po zakupach
        (mieszkam b. blisko supermarketu,zapomnialam, ze
        przyjechalam rowerem i poszlam do domu na piechote),
        powiedzialam o tym znajomemu z Polski, przy okazji
        pogawedki, skomentowal to twierdzac, ze w Polsce by mi
        ten rower razem ze slupkiem, do ktorego byl
        przylancuchowany wyrwali...
        chyba nie trzeba komentowac...
      • 0nly Re: Pick&Pay 25.08.02, 12:36
        jestem tu gdzie jestem, znaczy sie korzystam z Pick&Pay....smile))
        rzecz jasna za centjes....smile))
        na gg wejsc nie moge bo firewall akuratnie tu mam....sad((
        • Gość: Pola Re: Pick&Pay IP: *.extern.kun.nl 25.08.02, 12:38
          > jestem tu gdzie jestem, znaczy sie korzystam z
          Pick&Pay....smile))
          > rzecz jasna za centjes....smile))
          > na gg wejsc nie moge bo firewall akuratnie tu mam....sad((

          cholera, powiedz cos wiecej, udalo sie?????
          napisz na maila, pliis bebe@gmx.co.uk
          • 0nly Re: Pick&Pay 25.08.02, 12:40
            a co ja mam zapeszac, ale napisze, poczkaj....smile))
            • Gość: Pola Re: Pick&Pay IP: *.extern.kun.nl 25.08.02, 12:42
              > a co ja mam zapeszac, ale napisze, poczkaj....smile))

              bedzie dobrze, czekam na maila, pozdrawiam smile)

              • 0nly Re: Pick&Pay 25.08.02, 12:52
                no poszlo...smile
              • 0nly Re: Pick&Pay 25.08.02, 13:51
                dostalas????
                • Gość: Pola Re: Pick&Pay IP: *.extern.kun.nl 25.08.02, 13:54




                  > dostalas????


                  tak i odpisalam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka