ratpole 18.11.06, 21:55 drobny doliniarzu, poczytaj se caly watek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=52352357&a=52352866 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ratpole Re: Hej czosnek 19.11.06, 00:38 _czosnek_ napisała: > Wez tabletki durny cieciu. Lepiej bys wypadl nie odzywajac sie w ogole. Odpowiedz Link Zgłoś