Dodaj do ulubionych

Hej czosnek

18.11.06, 21:55
drobny doliniarzu, poczytaj se caly watek
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=720&w=52352357&a=52352866
Obserwuj wątek
    • _czosnek_ Re: Hej czosnek 19.11.06, 00:29
      Wez tabletki durny cieciu.
      • ratpole Re: Hej czosnek 19.11.06, 00:38
        _czosnek_ napisała:

        > Wez tabletki durny cieciu.

        Lepiej bys wypadl nie odzywajac sie w ogole.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka