Dodaj do ulubionych

bardzo dziwne pytanie

01.10.07, 18:51
szukam sponsora sad jak i gdzie znajdę sponsora? moze byc londyn nawet...
Obserwuj wątek
    • polam5 Re: bardzo dziwne pytanie 02.10.07, 00:17
      A kto to may byc ten "sponsor"?
    • kierownik_bufetu Re: bardzo dziwne pytanie 02.10.07, 06:25
      chyba bruno najbardziej jest przy kasie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka