Dodaj do ulubionych

Do Bługarii w czerwcu samochodem

05.05.05, 23:00
Witam!
W czerwcu wybieramy sie do Bługarii z dwojka dzieci ( 4 i 5 lat ).Jedziemy na
3 tyg.To nasza pierwsza dluzsza podroz z dziecmi.Jesli ktos juz byl w tym
kierunku to prosze o wskazowki,rady.
Pozdrawiam!
E.R.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka