erywma 05.05.05, 23:00 Witam! W czerwcu wybieramy sie do Bługarii z dwojka dzieci ( 4 i 5 lat ).Jedziemy na 3 tyg.To nasza pierwsza dluzsza podroz z dziecmi.Jesli ktos juz byl w tym kierunku to prosze o wskazowki,rady. Pozdrawiam! E.R. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj