Dodaj do ulubionych

Romantyczny wyjazd z mężem

24.10.07, 10:03
Chcielibyśmy wyjechac z mężem na jakiś romantyczny weekend. Miejsce
nie gra roli czy to góry czy morze nieważne. Znacie coś godnego
polecenia?? Fajny hotel, kolacja, spacer...
Obserwuj wątek
    • swilko Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 10:50
      No nie mówcie że nic nie znacie. Na pewno gdzieś byłyście wink
      • bsl Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 10:51
        na romatycznym wyjeździe z mężem ???
        nie, nie byłam
        i moze dlatego juz nie jest moim mężem wink
    • kammik Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:06
      A musi być hotel? One jakoś mało romantyczne mi się wydają. W tej
      chwili w Polsce wszędzie jest już romantycznie, bo mało turystów smile
      My ostatnio byliśmy w Wiśle - cisza, spokój, fajne knajpki i miły
      pensjonacik.
      • zuzia3331 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:10
        A może tu....
        www.samotnia.com.pl/
      • tyssia kammik 24.10.07, 12:13
        A możesz podac dane tego pensjonatu? i jakie ceny
        • zuzia3331 Re: kammik 24.10.07, 12:58
          To jest schronisko w Karpaczu,tu masz ceny i adres www.samotnia.com.pl/?d=9
          Cena za osobę ok.32zł,dzieci do lat 3 gratis.
          Możesz sobie też poszukać na gogle-Schronisko Samotnia.
        • kammik Wysłałam na priv n/txt 24.10.07, 16:40
    • pati986 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:30
      a wiesz co? też kiedyś zastanawialiśmy się-góry, mazury, morze... a
      wtedy przyszło otrzeźwienie-mieszkamy pod warszawą, więc z tego
      weekendu we dwoje większość czasu spędzimy w samochodzie. Więc
      zrobiliśmy co innego-zaszaleliśmy w warszawie. Ponieważ odpadły nam
      ogromne koszty przejazdu, zamieszkaliśmy na dwie noce w sheratoniesmile
      rezerwowaliśmy internetowo, przez www.boocking.com i wyszło nas
      taniej, niż gdybyśmy rezerwowali w samym hotelu. Wybraliśmy się do
      kina, spacerowaliśmy po starówce, jediśmy w restauracjach,
      robiliśmy, co chcieliśmy, a na co normalnie nie mieliśmy czasu.
      Jedynym mankamentem był mój @, a mój Skarb musiał brać antybiotyk,
      bo miał zęba usuwanego. ale to i tak byłcudowny weekend i za rok go
      powtarzamysmile))
    • broceliande Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:32
      Szklarska Poręba?
      • julka_79 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 12:46
        Ja niedługo planuję taki wypad do jednego z ośrodków SPA!!!
        Polecam stronę www.wyspazdrowia.pl - tam znajdziesz cały wybór
        fajnych miejsc,które organizują weekendy romantyczne dla dwojgasmile
        • swilko Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 13:24
          Znalazłam fajny ośrodek
          www.sandra.ta.pl/
          co o tym myślicie?? Hmmm juz sobie wyobrażam może być pięknie!
          Czekam jeszcze na pomysły
    • haidi0111 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 08:13
      My w ostatni weekend byliśmy w Ojcowskim Parku Narodowym. Pięknie jest tam
      jesienią. Spaliśmy w oberży Wilczy Głód za Krakowem, w kierunku Zakopanego. Bylo
      super!
    • agao_72 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 09:13
      ha! pochwalę się. właśnie kupiłam bielty lotnicze do Paryża, na
      walentynki. siedzę porażona kiczem mojego pomysłu.

      tak cichutko przyznam się, że mąż ma szkolenie i warsztaty wtedy, a
      jadę dla towrzystwa. ale popołudnia i wieczory będa nasze.
    • bazylea1 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 09:16
      bylismy na takim wypadzie w Pułtusku w zamku (Dom Polonii), teraz
      jedziemy do hotelu Warmia Spa, ciekawe jak bedzie. moge tez polecic
      hotel Anders na Mazurach. po Pułtusku gdzie padał snieg z deszczem i
      wiekszosc czasu spedzilismy w pokoju teraz staram sie tak znalezc
      zeby hotel oferował atrakcje indoorowe smile
    • mmarusia Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 10:08
      My w ta sobote jedziemy tu:
      www.harrachovka.com/
      Ceny nie porazaja,a nawet sa nizsze ,niz w podobnych osrodkach w
      Karpaczu czy Szklarskiej.Jak nie bedzie pogody czy checi na lazenie
      po gorach to w hotelu jest wellness.Na stronie jest formularz
      rezerwacyjny.Wyslalismy,a Czesi szybko odpisali.
      Jeszcze tam nie bylismy.Moge po powrocie napisac swoje
      wrazenia,jesli to kogos interesuje.
      W Karpaczu bylismy w kilku miejscach.Podobalo nam sie w hotelu
      Karolinka i pensjonacie Patryn.W Karolince bylismy w apartamencie i
      faktycznie byl on super.Jednak jedzenie i brak cieplej wody do
      popluskania w duzej naroznej wannie,zdyskredytowaly w naszych oczach
      ten hotel.To bylo 7lat temu i wiele moglo sie zmienic.Dzwonilam tam
      i pragnelam zapewnien ,ze ciepla woda juz jest,a na obiad nie
      dostane malego mielonego,1 malej wody min na dwoje.Pani wpierala
      mi ,ze sie myle,bo ciepla woda jest od zawsze,a talerze nigdy nie
      byly z napisem OW Turow.Jestem pewna ,ze tak bylo i jak place 300zl
      (7lat temu)za dobe to wymagam.Ciepla woda nie jest fanaberia.
      PATRYN to dosc przyjemny ,czysty i dobrze polozony pensjonat.Jest
      maly i kameralny.Polozny w Karpaczu Gornym.Zima bez lancuchow mozna
      do niego nie podjechac.Blisko jest na wodospad,troszke dalej do
      Wangu.Jedzenie lepsze niz w Karolince.W pokoju bylo cieplo,wiec jak
      na romantyczny wypad przystalo,mozna plasac w romantycznej bieliznie
      bez obaw ,ze sie zmarznie.
      • a_pola Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 10:24
        polecam Młyn Klekotkismile
    • malgra Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 11:55
      my w grudniu jedziemy do malutkiego spa. Nie byłam tam jeszcze więc nie mogę
      jeszcze polecić ale zapowiada się miło i właściciele to przesympatyczni ludzie.
      To ich stronka:
      www.countryspa.pl/index.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka