swilko 24.10.07, 10:03 Chcielibyśmy wyjechac z mężem na jakiś romantyczny weekend. Miejsce nie gra roli czy to góry czy morze nieważne. Znacie coś godnego polecenia?? Fajny hotel, kolacja, spacer... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swilko Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 10:50 No nie mówcie że nic nie znacie. Na pewno gdzieś byłyście Odpowiedz Link Zgłoś
bsl Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 10:51 na romatycznym wyjeździe z mężem ??? nie, nie byłam i moze dlatego juz nie jest moim mężem Odpowiedz Link Zgłoś
kammik Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:06 A musi być hotel? One jakoś mało romantyczne mi się wydają. W tej chwili w Polsce wszędzie jest już romantycznie, bo mało turystów My ostatnio byliśmy w Wiśle - cisza, spokój, fajne knajpki i miły pensjonacik. Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia3331 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:10 A może tu.... www.samotnia.com.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
zuzia3331 Re: kammik 24.10.07, 12:58 To jest schronisko w Karpaczu,tu masz ceny i adres www.samotnia.com.pl/?d=9 Cena za osobę ok.32zł,dzieci do lat 3 gratis. Możesz sobie też poszukać na gogle-Schronisko Samotnia. Odpowiedz Link Zgłoś
pati986 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 11:30 a wiesz co? też kiedyś zastanawialiśmy się-góry, mazury, morze... a wtedy przyszło otrzeźwienie-mieszkamy pod warszawą, więc z tego weekendu we dwoje większość czasu spędzimy w samochodzie. Więc zrobiliśmy co innego-zaszaleliśmy w warszawie. Ponieważ odpadły nam ogromne koszty przejazdu, zamieszkaliśmy na dwie noce w sheratonie rezerwowaliśmy internetowo, przez www.boocking.com i wyszło nas taniej, niż gdybyśmy rezerwowali w samym hotelu. Wybraliśmy się do kina, spacerowaliśmy po starówce, jediśmy w restauracjach, robiliśmy, co chcieliśmy, a na co normalnie nie mieliśmy czasu. Jedynym mankamentem był mój @, a mój Skarb musiał brać antybiotyk, bo miał zęba usuwanego. ale to i tak byłcudowny weekend i za rok go powtarzamy)) Odpowiedz Link Zgłoś
julka_79 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 12:46 Ja niedługo planuję taki wypad do jednego z ośrodków SPA!!! Polecam stronę www.wyspazdrowia.pl - tam znajdziesz cały wybór fajnych miejsc,które organizują weekendy romantyczne dla dwojga Odpowiedz Link Zgłoś
swilko Re: Romantyczny wyjazd z mężem 24.10.07, 13:24 Znalazłam fajny ośrodek www.sandra.ta.pl/ co o tym myślicie?? Hmmm juz sobie wyobrażam może być pięknie! Czekam jeszcze na pomysły Odpowiedz Link Zgłoś
haidi0111 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 08:13 My w ostatni weekend byliśmy w Ojcowskim Parku Narodowym. Pięknie jest tam jesienią. Spaliśmy w oberży Wilczy Głód za Krakowem, w kierunku Zakopanego. Bylo super! Odpowiedz Link Zgłoś
agao_72 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 09:13 ha! pochwalę się. właśnie kupiłam bielty lotnicze do Paryża, na walentynki. siedzę porażona kiczem mojego pomysłu. tak cichutko przyznam się, że mąż ma szkolenie i warsztaty wtedy, a jadę dla towrzystwa. ale popołudnia i wieczory będa nasze. Odpowiedz Link Zgłoś
bazylea1 Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 09:16 bylismy na takim wypadzie w Pułtusku w zamku (Dom Polonii), teraz jedziemy do hotelu Warmia Spa, ciekawe jak bedzie. moge tez polecic hotel Anders na Mazurach. po Pułtusku gdzie padał snieg z deszczem i wiekszosc czasu spedzilismy w pokoju teraz staram sie tak znalezc zeby hotel oferował atrakcje indoorowe Odpowiedz Link Zgłoś
mmarusia Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 10:08 My w ta sobote jedziemy tu: www.harrachovka.com/ Ceny nie porazaja,a nawet sa nizsze ,niz w podobnych osrodkach w Karpaczu czy Szklarskiej.Jak nie bedzie pogody czy checi na lazenie po gorach to w hotelu jest wellness.Na stronie jest formularz rezerwacyjny.Wyslalismy,a Czesi szybko odpisali. Jeszcze tam nie bylismy.Moge po powrocie napisac swoje wrazenia,jesli to kogos interesuje. W Karpaczu bylismy w kilku miejscach.Podobalo nam sie w hotelu Karolinka i pensjonacie Patryn.W Karolince bylismy w apartamencie i faktycznie byl on super.Jednak jedzenie i brak cieplej wody do popluskania w duzej naroznej wannie,zdyskredytowaly w naszych oczach ten hotel.To bylo 7lat temu i wiele moglo sie zmienic.Dzwonilam tam i pragnelam zapewnien ,ze ciepla woda juz jest,a na obiad nie dostane malego mielonego,1 malej wody min na dwoje.Pani wpierala mi ,ze sie myle,bo ciepla woda jest od zawsze,a talerze nigdy nie byly z napisem OW Turow.Jestem pewna ,ze tak bylo i jak place 300zl (7lat temu)za dobe to wymagam.Ciepla woda nie jest fanaberia. PATRYN to dosc przyjemny ,czysty i dobrze polozony pensjonat.Jest maly i kameralny.Polozny w Karpaczu Gornym.Zima bez lancuchow mozna do niego nie podjechac.Blisko jest na wodospad,troszke dalej do Wangu.Jedzenie lepsze niz w Karolince.W pokoju bylo cieplo,wiec jak na romantyczny wypad przystalo,mozna plasac w romantycznej bieliznie bez obaw ,ze sie zmarznie. Odpowiedz Link Zgłoś
malgra Re: Romantyczny wyjazd z mężem 25.10.07, 11:55 my w grudniu jedziemy do malutkiego spa. Nie byłam tam jeszcze więc nie mogę jeszcze polecić ale zapowiada się miło i właściciele to przesympatyczni ludzie. To ich stronka: www.countryspa.pl/index.html Odpowiedz Link Zgłoś