Dodaj do ulubionych

JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA???

30.10.03, 21:42
Odezwijcie sie forumowe mamusie!!!
Pozdrawiam
Dorota i Zosia ក.07.2003>
Obserwuj wątek
            • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 02.11.03, 08:04
              Koniec Rąbina jest w okolicach 800-lecia,to w stronę bricomarche,za
              Telekomunikacją.
              Przykro mi,ale wstyd się przyznać,gg nie umiem obsługiwaćsmile.Dlatego wolę tutaj.
              No i dostęp do komputera mam ograniczony,bo albo korzystam z laptopa męża(o ile
              przywiezie do domu),lub komputera taty.
              Pozdrowienia dla malutkiej Zosi.Napisz jak minęły święta.Anika.
                • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 03.11.03, 20:49
                  U nas po staremu.W sobotnie popłudnie obowiązkowo z rodziną męża msza na
                  cmentarzu.Dzieci jak zwykle wynudzone,więc podczas mszy koło grobu
                  dziadka,rozpaliły malutkie ognisko z pudełka po zapałkach i zeschłych
                  liści.Było wesoło ,zauważyliśmy dopiero jak już się dobrze rozpaliło.Mąż ze
                  swym bratem w te pędy rzucili się gasić, tym szybciej bo już ksiądz z tacką
                  nadchodził.Nasza Kasia brała udział zarówno w rozpalaniu,jak i gaszeniu.
                  (własnymi rękawiczkami).A w niedzielę szalała z kuzynami i kuzynką.My
                  obowiązkowo tez na cmentarzu byliśmy.No a dziś szara rzeczywistość.Zaczęłam
                  się odczudzać ,mam nadzieję,że długo wytrzymam i zgubię co nieco.A jak Zosia
                  po świętach?Podobało jej się?Anika
                    • sliczna24 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 03.11.03, 21:06
                      Hehe a z czego musisz sie odchudzac?? Zosi nie wiem czy sie podobalo musialabys
                      siejej zapytac ale na odpowiedz musisz poczekac. wink to dzieci znalazly sobie
                      zajecie ...naucz sie zybko na tym gg bezdie wygodniej..
                      Dorota
                      Ps. Podaj maila to wysle ci zdjeice ZOsi z wczoraj
                      • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 04.11.03, 20:30
                        Hej!
                        A może Ty byś mi tutaj napisała szybką obsługę tego gg.Co mam robic ,na co
                        wejśc,co nacisnąc itd.
                        Odchudzać to mam z czego ,spokojnie.Adresu nie podam,bo coś nam na komputerze
                        poczta siadła sad. Wirus jakiś czy coś.Szkoda, nie zobaczę Zosi.
                        Kasia jutro idzie do przedszkola muzycznego,już dziś się spakowała.
                        Miłego wieczoru.Anika
                        • sliczna24 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 05.11.03, 10:13
                          oki napierw musisz sobie sciagnac program gg ze strony www.gadu-gadu.pl
                          dgy go juz sciagniesz otowrzy sie logowanie takie jak do poczty wypelnij co
                          uwazasz za stosowne i zostanie nadany ci numer gg. wtdey otowrzy ci sie gg
                          myszka najezdzasz na takaie postaci ludzi i tam jest opcja dodaj tam wpisujesz
                          dane osob z ktorymi juz wkrotce mozesz rozmawiac moje gg to 4942780 , acha twoj
                          numer gg jest na samej gorze nad napisem gadu- gadu. gdy juz dodasz sobie
                          znaojmych z ktorymi chcesz rozmaiwac poprostu gdy sa oni zalogowani u ciebie to
                          widac jako duze zólte sloneczko mozesz zaczac rozmowe klikajac dwa razy na jego
                          nzawe i wtedy otworzy ci sie okienko do rozmowy. No piszesz a to osba na
                          biezaco rozmawia z toba. to chyba na tyle jak bys miala jeszcz ejakies problemy
                          to pisz chetnie pomoge. A corka szla pierwszy arz do tego przedszkola ?/ gdiz
                          eono sie znajduje chetniemoja coreczke bym kiedys tam zapisala na czym ono
                          polega??
                          pozdraiwam
                          DOrota
                          • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 05.11.03, 14:34
                            Bardzo dziękuję za instrukcje.Będę próbować o ile czas pozwoli i dam znać na
                            jakim etapie jestem.
                            Kasia,chodzi do tego przedszkola już od września.Znajduje się ono w naszej
                            szkole muzycznej.Wystarczy tylko wejśc do sekretariatu,a tam dokładnie
                            powiedzą Ci co i jak.Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 min.Są 3
                            panie.Jedna,siedzi cały czas przy pianinie i grając,wymyśla różne
                            zabawy.Pozostałe panie pomagają dzieciom np. w ustawieniu się w
                            kółeczko,maszerowaniu,skakaniu itd.Wbrew pozorom w tym dzieciakom trzeba
                            pomagać bo inaczej każde robi co chce.Panie są bardzo miłe.Dzieci je
                            lubią.Moja Kasia już się nie może doczekać kiedy znów pójdzie.Na początku
                            można zostać z dzieckiem,aby się oswoiło.Jest fajnie, panie zaangażowane w to
                            co robią.Szkoda tylko ,że warunki takie sobie.Sala niewielka,wyposażenie
                            niestety skromne,ale panie nadrabiają dobrymi chęciami i miłą atmosferą, a to
                            też jest bardzo istotne dla takich maluchów.
                            Najmłodsza grupa to 3-4 latki.Kasia jest więc trochę na wyrost puszczona,ale
                            panie nie miały nic przeciwko temu.Warunek to dziecko musi mówić,w miarę
                            dobrze,a reszta jest do dogadania, no i być chętne do takich zabaw.Zresztą
                            które dziecko nie jest.Koszt : 50 zł na miesiąc.
                            Uważam ,że takie przedszkole raz w tygodniu to dobra zaprawa,przed tym
                            normalnym,codziennym.Kasia do takiego normalnego idzie od stycznia lub może od
                            grudnia.Ona uwielbia dzieci,szybko się adaptuje,a w domu już się nudzi,więc
                            chyba nie będzie z nią problemu w przedszkolu.Pozdrawiam Anika
      • sliczna24 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 09.11.03, 11:18
        sliczna24 napisała:

> MOze uda mi sei tutaj umiescic zdjecie mojej myszki ...chyba ostatnio niemasz
        > dostepu do netu szkoda.pozdrawiam
        > Dorota i Zosia ក.07.2003>
        > [obrazek]foto.onet.pl/upload/26/5/_171994_n.jpg[/obrazek]

ups ten link dziela sprobuj ten
        foto.onet.pl/upload/26/5/_171994_n.jpgpozdrawiam

• k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 19.11.03, 20:53
              Hej!
              No więc jak już pisałam w Finlandii,było fajnie.Mąż musiał załatwić jakieś
              sprawy służbowe,a ponieważ nie chciał lecieć sam,więc ja się wybrałam z nim.
              Finlandia nie różni się bardzo od Polski pod względem krajobrazu miejskiego i
              pozamiejskiego.Ludzie tak jak u nas mieszkają i w blokach i domkach
              jednorodzinnych.Na pierwszy rzut to myślałam,że te domki to domki
              letniskowe,bo całe z drewna i takie malutkie.Tam panuje powszechny
              minimalizm.Każda przestrzeń musi być zgłową wykorzystana.Nikt tam
              ogromniastych willi nie buduje.Myślałam ,że będzie zimno,ale pogoda taka jak u
              nas.Na ulicach miast niewiele widać ludzi,mało dzieci.Jak już jakieś mamusie
              widziałam to zawsze patrzyłam na wózek (takie już zboczenie).Ale wózki mają
              stare i przedpotopowe.U nas w Inie to po prostu wielki świat,jeśli chodzi o
              jakośc wózków.Natomiast wszyscy,dzieci ,dorośli oklejeni odblaskowymi
              opaskami.Na rękach na nogach gdzie wygodnie.Wózki też oklejone.To ze względu
              na to,że tam szybko robi się ciemno no i muszą byc widoczni.Mnie się to
              podobało.Sama jestem kierowcą i wiem co to znaczy pieszy na
              pasach,ciemnym,deszczowym zimowym popłudniem.
              Sklepy przepięknie wystrojone na święta.Śliczne ubranka dla dzieci i nie
              tylko,ale ceny szkoda gadać.Najzwyklejsza piżamka w przeliczeniu na nasze
              ok.80 zł.Byłam w ogromnych centach handlowych,ale nigdzie nie widziałam sklepu
              z samymi zabawkami.Dziwne.Najwięcej zabawek jest w hipermarketach.No i
              wynalazek godny opatentowania,w każdy sklepie automat do pustych butelek
              (szklanych i plastikowych) i puszek, powrzuceniu butelki czy puszki ,maszyna
              wydaje pieniądze,więc tam nikt butelek nie wyrzuca.Bardzo fajna sprawa.No i
              wszyscy Finowie mówią po angielsku,lepiej ,gorzej ale mówią.Muszę uciekac ,bo
              Kasi,chyba coś się przyśniło i płacze.Pa pa Anika
              • sliczna24 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 19.11.03, 22:23
                NIo nio ja jeszcze nigdy tak daleko nie bylam najdalej w niemczech moze to sie
                zmieni wkrotce. a z cenami to przegieli ale pewnie i tak jakies zakupy albo
                chociaz pamiatki poprzywozilas.... a mala byla caly ten czas u dziadkow czy z
                wami?? a moze juz polapalas sie z tym gg?? sama zobaczysz jakie to proste a jak
                z prezentami n agwaizdke masz juz jakis plan?? ja narazie zamowilam portret
                Zosi to bedzie dla meza, no iplanuje zrobic jeszcze dwa malutkie takie 10x10 w
                ramce dla dziadkow ..zobaczymy moze znajde cos ciekawszego. Oki jak juz koncze
                bo juz pozno a mala jeszcze sie kilka razy obudzi to sie znownie wyspie.
                pozdrawiam
                Doti
                • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 20.11.03, 19:11
                  Cześć!
                  No pewnie ,że nakupowałam prezentów.Oczywiście wszystko dla Kasi,która została
                  z dziadkami.Kupiłam aż trzy rzeczy.Wszystko wybłagane.Mąz,oczywiście doznawał
                  zawału,gdy co chwila pokazywałam jakąs rzecz.No ale kupił.
                  Na gwiazdkę, to chciałabym kupić Kasi kuchnię,na Mikołaja prezent mam.Kupiłam
                  w listopadzie już-ogromny znikopis firmy Tomy.Bardzo porządny i
                  solidny.Kupowałam w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej, w Smyku.Bardzo fajny
                  sklep,polecam jeśli tam nie byłaś.Co do reszty rodzinki to nie wiem.U nas jest
                  dużo dzieci(piątka),więc jest dla kogo kupować prezenty.Chłopakom kupię pewnie
                  jakieś samochody,a dziewczynkom to naprawdę nie wiem co.Teściowa nie dostanie
                  nic!A rodzice,cóż pewnie skończy się na kosmetykach.Nie wiem co męzowi
                  kupić...No ale mam jeszcze trochę czasu.
                  Jutro jadę do Szczyrku,mąz w intertesach,a my (ja i Kasia)połazimy sobie
                  gdzieś.Wracamy w niedzielę.Taki weekend sobie długi zrobimy.A potem....Kasia
                  idzie do przedszkola trzymaj kciuki,aby jej się udało tam zaklimatyzować i co
                  ważniejsze dla mnie żeby zostawała tam na dłużej niż trzy godziny.
                  Fajna sprawa z tymi portretami.
                  POzdrawiam Anika.
                    • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 29.11.03, 13:26
                      Zapomniałam napisać o weekendzie.
                      Było fajnie.Choć droga męcząca,ale Kasia nawet dzielnie ją znosiła.Poza
                      Szczyrkiem,byliśmy w Wiśle.Wybudowano tam przepiękny,ogromny hotel nazywa się
                      Gołębiewski.Jeśli będziecie kiedys w tamtejszej okolicy koniecznie
                      wstąpcie.Piękny basen z mnóstwem atrakcji i dla dorosłych i dla dzieci,pokój
                      zabaw ( ogromny) z pięknymi zabawkami i paniami ,które wrazie potrzeby zajmą
                      się dzieckiem.Ogólnie super.
                      A w Szczyrku byliśmy w Klimczoku.Też mmiło.Kasia szalała w windach i na
                      pięknym basenie.Sam Szczyrk to miejscowośc mała i nastawiona na
                      narciarzy,poniewaz śniegu jak na lekarstwo ,więc i ludzi było mało.Ale ogólnie
                      wyjazd się udał.Pozdrawiam Anika
          • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 29.11.03, 13:19
            Hej!
            Kuchenka śliczna.Ale znalazłam tańszą w Tesco,więc chyba się tam wybiorę.Na
            pewno nie jest tak piękna jak ta ,którą Ty mi poleciłaś,ale cóż przed świętami
            każdy grosz się liczy.
            Co do przedszkola ,Kasi bardzo się tam podoba.Panie fajne.Samo przedszkole tez
            przyjemne.Panuje tam miła atmosfera.Nikt nie chodzi naburmuszony.Dziecko mozna
            przyprowadzić o dowolnej porze i nikt nie kręci na to nosem.Panie
            przedszkolanki zawsze uśmiechnięte,kucharki też.Co chwila przytulają
            dzieci,biorą na ręce.Jest tam bardzo czysto.Jedyny minus jaki zauważyłam,przez
            2 dni to bardzo skromne jedzenie.No ale cóż stawka żywieniowa na dzien wynosi
            3 zł.Dla Kasi to i tak bez znaczenia,bo ona nic nie lubi i niczego nie chce
            jeść.Na razie była tylko na 2 godziny, ale w nadchodzącym tygodniu,spróbuję
            przyzwyczaic ja aby zostawała dłużej.
                • sliczna24 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 15.12.03, 12:24
                  ups chyba troszk emamy teraz malo czasu na siedzenie na necie... ja spedzam
                  swieta u rodzicow wiec tylko cos upieke zrobie pierogi no a pierniczki juz
                  tydzien leza i czekaj na lukrowanie i wigilie i swietasmile przenty jeszcze niema
                  zabradoz pomyslow narazie mamie krem na noc kupila a codo reszty tonie mam
                  pomyslu a no i maz dostanie portret corci juz lezy w domku schowanysmile)) a moze
                  masz jakis pomysl cos uniwerslanego dla taty boja mam z tym problem no i dla
                  brata ma 14 lat wiec nieiwem kompletnie co mu podarowac aby nie wyrzucil tego
                  pod biurko ...
                  pozdrawiam
                  jak mikolajki minely ?? kuchnia juz kupiona ?? Dotki i Zoska
                  • k1234561 Re: JEST JESZCZE KTOS Z INOWROCŁAWIA??? 16.12.03, 17:43
                    Cześc!
                    Prezentów jeszcze nie mam dla nikogo oprócz Kasi (kuchnia kupiona).Mama
                    dostanie krem,tato jakąs wodę toaletową,mąż-?,zostają mi jeszcze teściowa,3
                    bratanków i jedna bratanica męża.Tu mniej więcej wiem co kupię.Dzieci są w
                    wieku 7-2,5 roku,więc nie będzie tak żle.
                    A co do Twojego brata to kup mu może,jakiś fajny kompakt,o ile wiesz jaką
                    muzykę lubi,lub jakiś ciekawy program komputerowy na CD,może też jakąś ładnie
                    pachnącą wodę?
                    Kasia ostatnio mi zachorowała.Ma zapalenie oskrzeli i sraszny kaszel.Nie
                    chcepić syropów więc dostaje tabletki.Nasza pani doktor wpadła na pomysł,aby
                    Kasia wszystkie antybiotyki,przyjmowała przez inchalację,co ma oszczędzić
                    żołądek,niestety moje dziecię nie chce oddychać przez ten inhalator.Choć
                    naprawdę jest fajowy,więc zostają zastrzyki, bo wszystkich antybiotyków nie ma
                    w tabletkach.Koszmar.A wbrew pozorom choroby nie przyniosła z przedszkola
                    tylko ze szkoły muzycznej,bo tam oszczędzają na paleniu i dzieciaki marzną.Tak
                    więc do świąt Kasia kamieniem będzie siedzieć wdomu.No i nie wystąpi na
                    koncercie w teatrze a miała być śnieżynką sad.Już jej nawet taką piękną białą
                    sukienkę skombinowałam.No ale cóż.Może wprzyszłym roku.
                    W razie gdybyśmy się nie skontaktowały do Świąt,życzę Tobie i Zosi wszystkiego
                    najlepszego,miłych rodzinnych świąt,góry prezentów (szczególnie dla Zosi)
                    Pozdrawiam Anika i Kasia
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka