Dodaj do ulubionych

wnikliwy pediatra, neonatolog

27.04.05, 08:44
Przejrzałąm forum, powtarzają się 3 nazwiska. Dziewczynki, napiszcie coś
więcej, ile czasu trwa badanie itp.Proszę...
Obserwuj wątek
    • do_tka1 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 27.04.05, 13:25
      ...podtrzymuję wątek! Czy któraś z Was miała styczność z:
      1. Dr. Ewą Sobczak
      2. Dr. Agatą Mościcką
      3. Dr. Andrzejem Małeckim
      4. Dr. Janem Mazelą
      podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami!
      pozdrawiam wszystkie poznańskie mamy!
      • zorka7 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 27.04.05, 20:44
        No to ja jestem fachowiec w tej kwestii.. wink "Przerabiałam" trzech z
        wymienionych. Zaczęliśmy od Jasia Mazeli i Małeckiego (na etacie w poradni
        oceny rozwoju na Polnej), a skończyliśmy szczęśliwie na dr Sobczak.
        Jeśli lubicie błyskotliwych erudytów-optymistów - zapraszam do Małeckiego. Kto
        woli konkrety i fachowoiść - Ewa Sobczak. smile
      • jagoda2 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 29.04.05, 11:51
        Podaję nr telefonu - 602 266 964. Przyjmuje praktycznie codziennie do późna
        (weekendy również). Wizyty domowe możliwe (80 zł), ale nie zawsze może
        przyjechać. Pozdrawiam i gratuluję dobrego wyboru.
        Jagoda
        • do_tka1 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 29.04.05, 16:14
          Dziewczynki! Dziekuje Wam za opinie! A napiszcie jeszcze GDZIE przyjmuje dr.
          Sobczak. I ile placi sie za wizyte u niej w gabinecie. I czy szczepicie tez u
          niej, czy państwowo w przychodni rejonowej?
          pozdrówka
          dorota i julo (19 dni)
          • jagoda2 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 30.04.05, 13:51
            Przyjmuje na ul. Rejewskiego. To jest chyba już Świerczewo, ale nie jestem
            pewna, dla mnie to bardziej Dębiec. To jest za Halą Górecką, trzeba przeciąć
            Czechosłowacką i jechać dalej ul. Górecką. Jak zadzwonisz, to Ci dokładnie
            wytłumaczy, jak dojechać. Wizyta u niej - 60 zł. Czy szczepi w gabinecie - nie
            wiem. Ja ją traktuję jako "pogotowie ratunkowe", kiedy dziecko jest chore i
            autorytet, kiedy chcę się poradzić w jakiejś sprawie. Ma tę niewątpliwą zaletę,
            że praktycznie zawsze można do niej pojechać z dzieckiem. Na pewno warto do
            niej pojechać z noworodkiem - nikt tak troskliwie i wnikliwie nie obejrzy Ci
            maluszka. Naprawdę polecam.
            Pozdrawiam,
            Jagoda
    • nata76 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 06.05.05, 18:55
      A ja polecam rękami i nogami dr Mościcką!!!!Anjbardziej wnikliwa i MĄDRA
      lekarka jaką spotkałam.Ciągle się dokształca. Po prostu polecam. Z moują małą
      chorą na AZS jeżdziłam do najwiekzych profewsoró itp. A ona pomogła mi
      najwięcej. Polecam ją wszystkim, a następnie ci znajomi polecają znajomym.
      pozdrawiam,nata
      • sizi1 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 13.05.05, 10:27
        Mam takie sobie doświadczenia z dr Sobczak (pochopnie wystwiane diagnozy i nie
        wnika zbytnio w szczegóły) ale za to dr Mościcka - MOJ IDEAL LEKARZA!!!
        Mogłabym bez końca pisac o niej suprlatywy.........a znam ja jako lekarza już
        10 lat! Wysłyszy w dziecku każdy szmerek i nie ma dla niej na ciele "plamki"
        bez zastanowienienia się "dlaczego.....?"
        • do_tka1 Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 03.06.05, 00:55
          Nie miałam do czynienia z dr. Mościcką (widziałam ją tylko na fotografii na
          opakowaniu proszku JELP). Natomiast dr. Sobczak wydawała mi się super...do
          czasu, kiedy okazało się, że lekarka z NFZ jest 3 razy bardziej wnikliwa. To
          ciekawe. Obydwie badały mojego syna, i każda z nich zwróciła nam uwagę na coś
          innego....czyżby warto było uczęszcz.. do dwóch lekarzy?
          • mamafelka Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 07.06.05, 10:36
            Miałam do czynienia z dr Mościcką przez 1,5 roku, praktycznie od samego
            początku. Bywaliśmy u niej bardzo często. Ostatnio jednak zaczęłam chodzić do
            lekarza rodzinnego. Nie jest co prawda szczegółowy i nikomu go z czystym
            sumieniem nie polecę ( gdy przyszedł pierwszy raz na badanie kilkudniowego
            synka, nie umył rąk !!!!!). Zaletą lekarza w przychodni jest: doświadczenie
            nabyte w wyniku częstych kontaktów z pacjentami, konsultacje są bezpłatne,
            przepisuje mniej leków, w większości są to leki refundowane. Diagnoza stawiana
            przez niego, po 3 minutach badania, bywała w większości trafniejsza niż po 40
            min. badania przez dr Mościcką. Doktor Mościcka jest neonatogiem, ,niestety nie
            jest pediatrą z dużym doświadczeniem. Największą jednak wadą tej lekarki jest
            zasypywanie pacjenta ulotkami reklamowymi !!!! Traktuje to jako formę
            prezentu. Czułam się jak debil, dziękując przy każdej wizycie za stertę
            ulotek. Miałam z nich pozyskać fachową wiedzę na temat pielęgnacji , żywienia i
            wychowywania dzieci (oczywiście odpowiednimi kosmetykami, produktami czy też
            zabawkami, nie pomijając w jakim proszku mam prać ). Do tego dochodziła duża
            ilość leków (również reklamowanych i drogich). Rok temu ,byłam wykupić w
            pobliskiej aptece leki, farmaceuta ze śmiechem zdziwił się, że nie było na
            recepcie leków homeopatycznych. Bo odkąd zaczęła interesować się tą dziedziną,
            przepisuje duże ilości tych leków. A przecież moje dziecko nie jest szczurem
            doświadczalnym !!!!. Mogłabym jeszcze wymieniać wady, ale któż ich niema. Dla
            mnie najgorszą były wymienione ulotki, oraz sprzedaż w gabinecie, ręcznie
            robionych sweterków „może kupicie sweterek dla małego ?” , spróbujcie odmówić –
            brrrr.
    • mariejo Re: wnikliwy pediatra, neonatolog 12.03.06, 09:42
      Moja corka na szczescie nie chorowala ale moje kolezanki polecaja mi dr Barbare
      Rabska Pietrzak podobno bardzo oddana potrafi przyjechac w nocy do malego
      pacjenta. Ma gabinet w Puszczykowie. Na NFZ chodzimy do drDanuty Kozlowskiej
      Majchrzyckiej, zawsze dokladnie bada moja corke i duzo mowi do malej jest
      delikatna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka