03.03.04, 14:32
Jestem mamą 4-miesięcznej Madzi i jestem także nowa na forum. Witam wszystkie
e-mamusie (a może i e-tatusiów?).
Obserwuj wątek
    • mamusia102 Re: Powitanie 03.03.04, 15:12
      Witam!
      Ja mam synka,który skończył 4 miesiącesmile)Urodził się 26 października!
      Witamy na forumsmile
      Karolina i Jędruś

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka