mamamadzi 03.03.04, 14:32 Jestem mamą 4-miesięcznej Madzi i jestem także nowa na forum. Witam wszystkie e-mamusie (a może i e-tatusiów?). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamusia102 Re: Powitanie 03.03.04, 15:12 Witam! Ja mam synka,który skończył 4 miesiące)Urodził się 26 października! Witamy na forum Karolina i Jędruś Odpowiedz Link Zgłoś