Gość: emama23
IP: *.*
12.12.02, 19:21
Dziewczyny czy znacie moze jakas dobra pania do "zrobienia" paznokci tak zeby przyjechala do domu.Jestem sobie ciezarowka i troche mi juz ciezko samej sobie obciac a do zakladu to mi sie nie chce isc. No chyba ze wzgledy slusznosciwe (np. ze w zakladzie lepiej takie rzeczy robic-miski masujace itp) to sie zbiore.A tak poza tym to co slychac ciezaroweczki. Jak samopoczucie i dzidziusiow?Chlodno , mrozno mi w ogole nie chce sie nic robic.Pozdrawiam przedswiatecznieAsiaPs. MOniko jak tam decyzja podljeta, ze rodzisz w wodzie?