IP: *.* 12.12.02, 19:21
Dziewczyny czy znacie moze jakas dobra pania do "zrobienia" paznokci tak zeby przyjechala do domu.Jestem sobie ciezarowka i troche mi juz ciezko samej sobie obciac a do zakladu to mi sie nie chce isc. No chyba ze wzgledy slusznosciwe (np. ze w zakladzie lepiej takie rzeczy robic-miski masujace itp) to sie zbiore.A tak poza tym to co slychac ciezaroweczki. Jak samopoczucie i dzidziusiow?Chlodno , mrozno mi w ogole nie chce sie nic robic.Pozdrawiam przedswiatecznieAsiaPs. MOniko jak tam decyzja podljeta, ze rodzisz w wodzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: 0107 Re: Paznokcie IP: *.* 12.12.02, 21:26
      Hej!Moja koleżanka zajmuje się tym zawodowo - jest kosmetyczką i to bardzo dobrą :) Napisz na jakim osiedlu mieszkasz, to jutro do niej zadzwonię i zapytam, czy mogłaby do Ciebie przyjść. O ile dobrze zrozumiałam, to chodzi Ci o pedicure? Mi raz robiła w warunkach domowych (łącznie z malowaniem wzorków) i byłam bardzo zadowolona.Pozdrawiam, Basia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka