pol3di 20.11.09, 19:53 chyba sobie puszczę pawia... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaro7474 KANARA 20.11.09, 22:09 Kontroler już się nie ukryje Koniec z zaskakującymi kontrolami biletów w Warszawie. Od 15 grudnia każdy etatowy "kanar" będzie nosił służbową kurtkę z logo Zarządu Transportu Miejskiego. Nie mozna tak wszędzie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: / Re: KANARA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.09, 22:25 ale czy te kanary to z PelO - bo to dobry pomysl kazdy czlonek PO powinien miec taka firmowakurtke - albo jakis winkiel przy uchu zeby ludzie wiedzieli kto to jest partia rzadzaca przemian i ogolnej szczesliwosci i w ogole sukcesu jednym slowem zaczyna sie czas bajerowania, klamstwa wyborczego zeby tlko chlopy sie nie zezlily Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurcyk poseł Lipiec dał instrukcje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 00:24 orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/cf6cd6bc70d259a4c125738c004d6617/354299aeb124f5dfc12576690033d10d?OpenDocument Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: poseł Lipiec dał instrukcje IP: 213.77.117.* 21.11.09, 09:21 kija i gonić tych cyganów i nierobów ze wsi już nieudaczniki w Kielcach pomogli w budowie lotniska ,drogi wyjazdowej z Kielc na Tarnów żadnych zasług jeszcze takich słabych posłów z partii rządzącej nie było, niech wymienią chociaż jedną zasługę dla Kielc i woj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca II Re: poseł Lipiec dał instrukcje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 09:35 po prostu są Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bromba Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.chello.pl 21.11.09, 09:48 Zgodnie z nową strategią PO - możesz to zrobić tylko na terenach wiejskich:D. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viola Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.09, 16:36 Pewnie się będą spotykać na wiejskich cmętarzach bo tam tylko ostatnio się spotykali,Miro,Grzecho,Rycho,ale jaja robią z ludzi Tuskomatoły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikla Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 19:29 A który powiat obstawia nasz wspaniały poseł ARTUR GIERADA? Cyżby Pani komisarz nie przewidziała Jego udziału w tak ważnym zaaniu!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.xdsl.centertel.pl 11.12.09, 20:07 No wreszcie PO obrało dobry kierunek - wieś Odpowiedz Link Zgłoś
janus-z333 PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać 21.11.09, 12:26 Kieleckie PO to ostęp w knieji.Panowie Okła,Gierada,ludzie mądrzy i znani,powinniście rozruszać PO w regonie świętokrzyskim.To co Miodowicz i jego klika zepsuła,powinniście panowie naprawić.Nie godżcie się na jakiegoś Gosiewskiego,hetmana z zardzewiałą szabelką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TK A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.09, 15:54 Proszę o konkrety? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 18:13 Jak dotychczas żadna partia dla wsi nie zrobiła nic. Tylko PSL wieczny obrotowy budował sobie coraz większe koryta. Coraz mniej krów świń koni owiec drobiu a koryt ciągle przybywa gminy starostwa marszałki wojewody agencje /nie mylić z towarzyskimi/ ministerstwa rządy i inne mało potrzebne urzędy dla mieszkańców wsi. Ciągle chcą nas szkolić z umiejętności pasienia kur na miedzy. Tylko okręgi jednomandatowe, kasy fiskalne dla lekarzy i prawników uzdrowią polską wieś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborcawas Re: A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: 81.6.135.* 22.11.09, 18:47 Gość portalu: gość napisał(a): gminy starostwa marszałki wojewody agencje /nie mylić z towarzyskimi/ DLACZEGO NIE POMYLIĆ przecież wszystkie po, pisy,slde,i inne tego typu twory to nic innego jak kliki biznesowo-towarzyskie przecież uprawiające dla koniunktury k u r e s t w o polityczne i nie tylko.... PRECZ Z POLITYKAMI I ICH PRZYDUPASAMI-URZĘDASAMI!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mich.all W Kielcach są na dnie to idą mamić na wieś... 02.12.09, 12:06 PO w CK nic sobą nie reprezentuje, nawet nie mają kandydata na prezydenta miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olek jest nowy kandydat z PO ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 18:23 Czy to prawda, że PO wystawiła na prezydentem miasta Kurka, tego z zakładu energetycznego bo podobno tam już długo miejsca nie zagrzeje bo likwidują zakład energetyczny w Skarzysku??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smurfmadrala Re: stocznie uwalone teraz czas na chłopków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:23 Międzynarodówka Lichwiarska odebrała tubylcom znad Wisły prawie wszystko. Wierne POkomuchy teraz rozkułaczyc poszli ostatnich polskich obszarników na ich morgach. Fabryki,banki,handel już załatwione teraz czas na chłopków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiSuar My stoimy tu a Wy tam gdzie zomo IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.09, 15:34 Chory podział Polski braci K. pokazał Polakom jak mają głosować. Na szczęście PO odsunęła tą populistyczną, antyeuropejską, moherową partie od władzy. Ostatni bastion już za rok pożegna się z Belwederem. Ostanie się tylko telewizja publiczna która i tak upadnie bo nikt nie płaci i nie będzie płacił abonamentu na PiSowko/SLDowską stacje!!! Wszystkie mohery świata łączcie się! Polska została rozprzedana, żydzi u władzy a na ulicach pedały - tak mówię wam i mam racje, Ojciec Dyrektor Tadeusz R.-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: jest nowy kandydat z PO ??? IP: *.xdsl.centertel.pl 05.12.09, 13:46 Niech idzie na prezydenta Kielc, na pewno wygra:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smurfmadrala Re: PO marketing dla wsi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.09, 11:14 Przegląd prasy-"Polska The Times- " Właśnie ta plastikowość PO strasznie mnie wkurza. Nie znoszę jej. Jezus Maria, przecież PO jest tak plastikowa, że aż mnie to boli. Nie rozumiem, dlaczego ten plastik tak strasznie podoba się ludziom. Jest obła, śliska, taka masa, która się podporządkowuje oczekiwaniom zewnętrznym - mówi w wywiadzie dla dziennika "Polska - The Times" Bartosz Arłukowicz. - Mistrzem plastikowości jest Donald Tusk. Szanuję go jako premiera, ale on jest strasznie miałki poglądowo, nijaki i podobny do nikogo - mówi wiceprzewodniczący komisji hazardowej. Zdaniem posła Lewicy, "Doda przynajmniej prowokuje, a Tuska nie potrafię znaleźć niczego prowokującego". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hemingwey Re: PO marketing dla wsi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 15:06 OJCIEC platformy- Papa Olechowski płodzi następny azyl dla cwaniaków (stary człowiek i może) Odpowiedz Link Zgłoś