Dodaj do ulubionych

PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać

20.11.09, 19:53
chyba sobie puszczę pawia...
Obserwuj wątek
    • jaro7474 KANARA 20.11.09, 22:09
      Kontroler już się nie ukryje
      Koniec z zaskakującymi kontrolami biletów w Warszawie. Od 15 grudnia
      każdy etatowy "kanar" będzie nosił służbową kurtkę z logo Zarządu
      Transportu Miejskiego.
      Nie mozna tak wszędzie???
      • Gość: / Re: KANARA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.09, 22:25
        ale czy te kanary to z PelO - bo to dobry pomysl
        kazdy czlonek PO powinien miec taka firmowakurtke - albo jakis
        winkiel przy uchu
        zeby ludzie wiedzieli kto to jest partia rzadzaca przemian i ogolnej
        szczesliwosci
        i w ogole sukcesu
        jednym slowem zaczyna sie czas bajerowania, klamstwa wyborczego
        zeby tlko chlopy sie nie zezlily
        • Gość: jurcyk poseł Lipiec dał instrukcje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 00:24
          orka2.sejm.gov.pl/Debata6.nsf/cf6cd6bc70d259a4c125738c004d6617/354299aeb124f5dfc12576690033d10d?OpenDocument
          • Gość: wyborca Re: poseł Lipiec dał instrukcje IP: 213.77.117.* 21.11.09, 09:21
            kija i gonić tych cyganów i nierobów ze wsi już nieudaczniki w Kielcach pomogli
            w budowie lotniska ,drogi wyjazdowej z Kielc na Tarnów żadnych zasług jeszcze
            takich słabych posłów z partii rządzącej nie było, niech wymienią chociaż jedną
            zasługę dla Kielc i woj.
            • Gość: wyborca II Re: poseł Lipiec dał instrukcje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 09:35
              po prostu są
    • Gość: bromba Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.chello.pl 21.11.09, 09:48
      Zgodnie z nową strategią PO - możesz to zrobić tylko na terenach wiejskich:D.
      • Gość: Viola Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.09, 16:36
        Pewnie się będą spotykać na wiejskich cmętarzach bo tam tylko ostatnio się spotykali,Miro,Grzecho,Rycho,ale jaja robią z ludzi Tuskomatoły.
      • Gość: mikla Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 19:29
        A który powiat obstawia nasz wspaniały poseł ARTUR GIERADA?
        Cyżby Pani komisarz nie przewidziała Jego udziału w tak ważnym
        zaaniu!?
      • Gość: Romek Re: PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać IP: *.xdsl.centertel.pl 11.12.09, 20:07
        No wreszcie PO obrało dobry kierunek - wieś
    • janus-z333 PO wyrusza na wieś, przekonywać i słuchać 21.11.09, 12:26
      Kieleckie PO to ostęp w knieji.Panowie Okła,Gierada,ludzie mądrzy i znani,powinniście rozruszać PO w regonie świętokrzyskim.To co Miodowicz i jego klika zepsuła,powinniście panowie naprawić.Nie godżcie się na jakiegoś Gosiewskiego,hetmana z zardzewiałą szabelką.
    • Gość: TK A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.09, 15:54
      Proszę o konkrety?
      • Gość: gość Re: A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 18:13
        Jak dotychczas żadna partia dla wsi nie zrobiła nic.
        Tylko PSL wieczny obrotowy budował sobie coraz większe koryta.
        Coraz mniej krów świń koni owiec drobiu a koryt ciągle przybywa
        gminy starostwa marszałki wojewody agencje /nie mylić z towarzyskimi/
        ministerstwa rządy i inne mało potrzebne urzędy dla mieszkańców wsi.
        Ciągle chcą nas szkolić z umiejętności pasienia kur na miedzy.

        Tylko okręgi jednomandatowe, kasy fiskalne dla lekarzy i prawników uzdrowią polską wieś
        • Gość: wyborcawas Re: A co zrobiło PiS dla wsi jak rządzili IP: 81.6.135.* 22.11.09, 18:47
          Gość portalu: gość napisał(a):
          gminy starostwa marszałki wojewody agencje /nie mylić z towarzyskimi/
          DLACZEGO NIE POMYLIĆ przecież wszystkie po, pisy,slde,i inne tego typu twory to
          nic innego jak kliki biznesowo-towarzyskie przecież uprawiające dla koniunktury
          k u r e s t w o polityczne i nie tylko....


          PRECZ Z POLITYKAMI I ICH PRZYDUPASAMI-URZĘDASAMI!!!!!!
    • mich.all W Kielcach są na dnie to idą mamić na wieś... 02.12.09, 12:06
      PO w CK nic sobą nie reprezentuje, nawet nie mają kandydata na prezydenta miasta
      • Gość: Olek jest nowy kandydat z PO ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.09, 18:23
        Czy to prawda, że PO wystawiła na prezydentem miasta Kurka, tego z
        zakładu energetycznego bo podobno tam już długo miejsca nie zagrzeje
        bo likwidują zakład energetyczny w Skarzysku???
        • Gość: smurfmadrala Re: stocznie uwalone teraz czas na chłopków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.09, 21:23
          Międzynarodówka Lichwiarska odebrała tubylcom
          znad Wisły prawie wszystko.
          Wierne POkomuchy teraz rozkułaczyc poszli ostatnich polskich
          obszarników na ich morgach.
          Fabryki,banki,handel już załatwione teraz czas na chłopków.
          • Gość: PiSuar My stoimy tu a Wy tam gdzie zomo IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.09, 15:34
            Chory podział Polski braci K. pokazał Polakom jak mają głosować. Na szczęście PO
            odsunęła tą populistyczną, antyeuropejską, moherową partie od władzy. Ostatni
            bastion już za rok pożegna się z Belwederem. Ostanie się tylko telewizja
            publiczna która i tak upadnie bo nikt nie płaci i nie będzie płacił abonamentu
            na PiSowko/SLDowską stacje!!!

            Wszystkie mohery świata łączcie się! Polska została rozprzedana, żydzi u władzy
            a na ulicach pedały - tak mówię wam i mam racje, Ojciec Dyrektor Tadeusz R.-)
        • Gość: Anka Re: jest nowy kandydat z PO ??? IP: *.xdsl.centertel.pl 05.12.09, 13:46
          Niech idzie na prezydenta Kielc, na pewno wygra:)))
    • Gość: smurfmadrala Re: PO marketing dla wsi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.09, 11:14
      Przegląd prasy-"Polska The Times-

      " Właśnie ta plastikowość PO strasznie mnie wkurza. Nie znoszę jej.
      Jezus Maria, przecież PO jest tak plastikowa, że aż mnie to boli.
      Nie rozumiem, dlaczego ten plastik tak strasznie podoba się ludziom.
      Jest obła, śliska, taka masa, która się podporządkowuje oczekiwaniom
      zewnętrznym - mówi w wywiadzie dla dziennika "Polska - The Times"
      Bartosz Arłukowicz.
      - Mistrzem plastikowości jest Donald Tusk. Szanuję go jako premiera,
      ale on jest strasznie miałki poglądowo, nijaki i podobny do nikogo -
      mówi wiceprzewodniczący komisji hazardowej.

      Zdaniem posła Lewicy, "Doda przynajmniej prowokuje, a Tuska nie
      potrafię znaleźć niczego prowokującego".

      • Gość: Hemingwey Re: PO marketing dla wsi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.09, 15:06
        OJCIEC platformy- Papa Olechowski płodzi następny
        azyl dla cwaniaków (stary człowiek i może)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka