Dodaj do ulubionych

DO TRUDRU !!!!!!!!!

10.04.07, 14:24
Jesteś zgorzkniały ćwok...........TRUDRU zwłaszcza za atak na kościół i to
nie dlatego że postępowanie niektórych księży mi się nie podoba, ale
kwestionowanie wiary, a wiara to jak sama nazwa mówi jest wiarą.......i jeśli
chcesz nie wierz , a ty pieprzysz trzy po trzy jak potłuczony swoje wywody
Obserwuj wątek
    • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 10.04.07, 20:18
      Witam serdecznie! Rozsierdziłeś się... Bo to był eksperyment z Tobą mój Szanowny
      Króliczku Doświadczalny. Piszę o tym do Ciebie także gdzieś indziej - post w
      wątku "Głos Włoszczowy był Grabalskiego". Nie kwestionuję samej wiary, lecz jako
      chrześcijanin poszukuję okolic prawdy i nadnaturalności (również w sensie
      możliwości zmieniania praw fizycznych)w innych sferach, aniżeli Ty. Pewna
      odmienność może irytować, ale empatycznie spróbuj "wypróbować" moje sposoby
      myślenia, bez przejmowania ich przez Twój umysł. Ot - takie ćwiczenie. A wiesz,
      miły i Szanowny p19451, że ja sam o sobie czasem myślę, że jestem ćwokiem ?
      Bowiem żyję z Tobą w naszej ukochanej Włoszczowie i już zapomniałem jakie wina
      do czego się pija i w jakich kieliszkach, jak je się ostrygę i jakie są wywijane
      łyżki do ślimaków. Dlatego, iż żyję przy Tobie w naszym kochanym miasteczku,
      mógłbym pomylić dziadka do orzechów ze szczypcami do homara. Itp. Nie myśl też,
      jakoby na me poglądy zasadniczy wpływ miały trendy New Age. wiara też musi się
      rozwijać, oby w kierunku nauki. I może katecheci niedługo będą informować dzieci
      nie tylko o założeniach biblijnej mitologii, ale np. o tym, co dla młodzieży
      przygotowuje geniusz fizyki teoretycznej oraz kosmolog Stephen Hawking. Niestety
      - całkowicie sparaliżowany (stwardnienie rozsiane boczne), lecz aktywny naukowo.
      Zbluzgałem Ciebie w watku "Głos Wł-wy był Grabalskiego", Ty nazwałeś mnie
      ćwokiem. Reakcja emotywna, prawidłowa, oburzenie wielkie. Ale ja ciebie pięć
      minut temu tam przeprosiłem,bowiem to był eksperyment z Tobą mój Szanowny
      Króliczku Doświadczalny. Serdecznie pozdrawiam! TRUDRU
      • p19451 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 10.04.07, 22:24
        A ja Ciebie nie będę przepraszał bo uważam Cię za Ćwoka i tyle a juz nie mogę
        sobie przypomnieć jaki mogę mieć udział w tym iż Ty zapomniałeś jak się je i
        pije niektóre potrawy ...??? tak piszesz a jak nie wiesz jakie wina się w czym
        pija poczytaj o tym w necie napewno jet o tym.
    • p19451 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 10.04.07, 22:35
      Na podstawie postu na temat Księdza roku etc.... stwierdzam iż niejaki TRUDRU
      prowadzi dialog z samym sobą czyli BUDOWNICZYM MOSTÓW powinien interweniować
      psychiatra mówię to całkiem poważnie.
      • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 10.04.07, 23:02
        Witam serdecznie! Budowniczymostów prawdopodobnie jest duchownym lub teologiem o
        dużej kulturze osobistej i zręczności intelektualnej, przebobatej wiedzy.
        Niechaj zatem administrator Forum wyjaśni Ci, że to 2 Osoby (z inicjału dlatego
        - bowiem darzę szacunkiem mego przedmówcę, trochę oponenta). Natomiast wobec
        Twoich postów ponownie muszę być wobec Ciebie brutalny. Jednak tylko trochę,
        gdyż trafnie wyczuwam w Tobie piękną kobietę. Otóż, mój Króliczku Doświadczalny,
        ja eksperyment z Tobą z zoopsychologii zaliczyłem na 4+, as Ty, moje Zwierzątko,
        egzamin (u mnie)z manier oraz humanitaryzmu na PAŁĘ! Dlaczego ja tylko na 4+ ?
        Albowiem - jako gdzieś usłyszałem - na 6 tylko pan Bóg umie. Hejka i pozdro,
        Króliczysko jedno! TRUDRU
        P.S Nie myl sosu winegrette z cayne! Pijaj czasem mumm - szampan klasyczny.
        Wina chilijskie oraz kalifornijskie już lepsze od europejskich - wiesz ? TR.
        P.S.S. A teraz von Dogarren się dopisuje - pozdro, pozdro, pozdro!
      • budowniczymostow Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 10.04.07, 23:15
        Nie chcę się pakować w jakieś utarczki, bo to po prostu nie ma sensu. Macie już
        panowie trochę lat i takie bluzganie na siebie to dziecinada. Wiem że to będzie
        za mało, ale budowniczymostów jest sobą i nikim innym, no może nie do końca bo
        nie podaję swoich danych. Jeśli jednak trzeba to mogę je ujawnić. przekonałem
        się dziś że zabieranie głosu na forum wymaga dużo rozwagi od nas wszystkich.
        Anonimowość prowadzi bowiem do degradacji ludzkiego słowa - staje się ono nic
        nie warte, a przecież to takie ważne w budowaniu relacji, w byciu człowiekiem!
        zdolność formułowania myśli wyróżnia nas spośród wszystkich istot, dlaczego my
        musimy to psuć, zamiast budować coś dobrego przy pomocy tego talentu, niszczymy,
        wzbudzamy w kimś gniew. I to jest cywilizacja????!!!!To jest
        postęp????!!!!Wczoraj uświadomiłem sobie jedną rzecz - nie wolno osądzać
        drugiego człowieka, jeśli nie potrafię się pomodlić o jego szczęście...Ks.
        Twardowski napisał kiedyś:"tak broniłem Boga, że spoliczkowałem człowieka...".
        Dajcie pokój!
        • sweetbaboon Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 11.04.07, 01:54
          Religia zawsze daje więcej agresji niż dobra, tak jak ktoś jest fanatykiem
          słuchania jednego zespołu muzycznego lub klubu piłkarskiego i nic innego sie nie
          liczy.A mówiąc coś nie tak narażasz mu sie, najnormalniejsi ludzie i najbardziej
          otwarci na świat to ateiści, mam nadzieje że kiedyś taki będę bo głęmboko
          zakorzeniona przez środowisko wiara jeszcze mnie trochę ogranicza;)
          • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 11:20
            Witam w wątku założonym przez niechętną mi osóbkę (p19+ileś tam, kobietkę
            udającą faceta). Owszem - ateiści (jeśli nie są wrodzy religii i wierzeniom)
            mogą te sprawy rozpatrywać z pozycji neutralnej, więc poznawczo (więc częstokroć
            również naukowo lub paranaukowo, quasi filozoficznie). Reasumując (częściowo
            oraz bardzo oględnie i dosyć naiwnie z pozoru, bowiem to tylko forum i tulko
            post)istnienie Boga "wymarzonego" przez człowieka i teologów filozofów (jako
            Wielkiego Maga, Czarodzieja)jest niemożliwe. Dlatego postawione w innym wątku
            pytanie kim jesteś Panie i co zamierzasz wobec ludzkości, jest zasadne u każdego
            światłego człeka - chrześcijanina owszem. Mity (bajki) biblijne, zwłaszcza
            dotyczące początku Wszystkiego, nie jest w stanie ożywić oraz zrekompensować
            tzw. "inteligenty projekt" lansowany przez światlejszych jakoby odnowicieli
            naszej religii. Zażartuję ponuro - bowiem niestety prawdziwie - panna Maria, bez
            jej zgody, padła ofiarą boskiego zniewolenia. Chrystus w chwili ukrzyżowania
            odegrał iście marionetkową rolę w szponach Boga (który Go zamordował, jako pisze
            poeta Lee Masters). A Bóg - to prostu Obcy, podszywający się pod
            wyidealizowanego Boga naszych marzeń, takiego, jakiego byśmy chcieli. Jeśli jest
            także Zły - a przeszłość (potop podobno wg. naukowców wystąpił na ograniczonym
            obszarze + Sodoma i Gomora)oraz zapowiedź Czasów Ostatecznych wskazują, iż jest
            przeciw naszej doskonalącej się cywilizacji, to powinniśmy się Mu
            przeciwstawiać. Tym bardziej, jeśli to Obcy działający pod szyldem Boga Naszych
            Marzeń (może jeden z gatunków gadów z ery dinozaurów, może jacyś kosmiczni
            piraci - bowiem okropności, które wyrządzają porywanym ludziom nakazują tak ich
            mianować; tym bardziej, że channelerzy mający kontakt telepatyczny z najwyższymi
            istotami 6 wibracji - do 6 wymiaru,podobno, trafiają też wszystkie modlitwy,
            więc te istoty przekazują nam, jakoby wobec Ziemi oraz świata ludzi obowiązywała
            Obcych zasada nieingerencji). Co do tego jednak jest tylko odrobinę większa
            pewność, oparta jedynie na przesłankach, (oraz wielkich trudności w zrozumieniu
            zaawansowanych technologicznie Obcych),odrobinę tylko większa, aniżeli pewność w
            istnienie nieobecnego przecież Boga (Naszych Marzeń). Cóż aresztowanie oraz
            skazanie Chrystusa, to jednak jeden z największych tryumfów ludzkości, bowiem
            człowiek dosłownie pokrzyżował plany Boga wobec nas i zwyciężył Go w osobie Jego
            Syna. Zostało to przez Boga (Obcych ?)przekształcone w Akt Odkupienia. Zupełnie
            nonsensowny, niezrozumiały, a na dodatek każący domniemywać, że Bóg jest bestią
            wobec ludzkości, a ludzkość we wszystkim niemoralna. Dopiero podczas 50-tnicy
            apostołowie zostali oświeceni owym ogniem, energią, przystępując do działania
            oraz pisemnej gloryfikacji Jezusa, egzemplifikacji założeń wiary
            chrześcijańskiej. Oto taki skrót. Ale jeszcze fenomen objawienia fatimskiego...
            Tłumaczenie z portugalskiego na polski (tego, co mówiła do Łucji, Frania i
            Hortencji) było kongenialne. I otóż włosy mogą stawać dęba na głowie, jeśli
            skupimy się na warstwie lingwistycznej przesłania fatimskiego. Jest to język tak
            okropnie prymitywny, jakby wypowiadała się osoba ułomna psychicznie (jednak
            treść była logiczna, ma dobry kościec konstrukcyjny). Biskupi tłumaczą to, że
            Matka Boska zwracała się do prostych pastuszków, więc Jej język dlatego był
            taki. Podczas objawienia słychać było trzaski, co sygnalizuje obecność pola
            elektromagnetycznego o dużej mocy. Świecki stygmatyk oraz mistyk Giordano
            Bongiovanni twierdzi, że objawienie fatimskie sprokurowali Obcy (u niego
            Kosmici, którzy wg. niego także wywołują jego stygmaty, w tym jeden na czole w
            kształcie krzyża, a tej rany Chrystus nie miał). Czy człowiek, Matka Boża
            autentyczna, kaleczyła by tak język ? Czy to raczej Obcy mają trudności z
            syntezowaniem mowy ludzkiej, bowiem porozumiewają się inaczej - jakoby
            telepatycznie. Niektórzy hierarchowie oraz teologowie wiedzą, że Bóg (Oni) są
            interwentami w ludzkim świecie. I dlatego Kościół "rozpaczliwie" (choć tylko w
            nielicznych osobach kościoła świasomy, że "rozpaczliwie") usiłuje tłumaczyć
            boskie (obce, ingerencyjne, także złowrogie w istocie Czasów Ostatecznych) na
            nasze, zaś owego Boga autentycznego (może jako założenia, realizowane,
            Obcych)uczynić Bogiem Naszych Marzeń dla Wszystkich oraz Bogiem unaukowionym
            poprzez filozofię teologii (niestety - akrobatycznie, logoakrobatycznie
            dopisując Mu sensy i znaczenia "dohumanitaryzowane")Może istotnie - jako napisał
            BUDOWNICZYMOSTÓW trzeba po prostu z tym żyć. Ale co zrobić, jeśli rozwój nauki
            jest przez Boga hamowany (niektórymi Jego sprawami bardzo interesują się
            najlepsi specjaliści najtajniejszych służb pewnych państw - również po to, aby
            przejąć różne technologie). Jakże jednak nie przeciwstawiać się Temu, kto
            zgładził swego Syna (bowiem do tego się przyznaje, choć zrobili to ludzie),
            sprowadził potop, spowodował casus Sodomy i Gomory, a teraz zapowiada Czasy
            Ostateczne, gdy sądzić nas będzie Chrystus, bóg i człowiek oraz niebóg i
            nieczłowiek, tylko bosko(powiedzmy)ludzka hybryda (to określenie naukowe). I
            może Obcy to zrobią, bowiem postęp nauki (oraz projekty unieśmiertelnienia
            człeka,szybkich podróży w gwiazdy poprzez tunele czasowe albo spłaszczanie
            przestrzeni i czasu) Im zagrażają ? (Ponoć ich spodki, niewidoczne wskutek tzw.
            migotania telekinetycznego, wlatują w obręb świątyń podczas mszy św., a ludzkie
            emocje i energia są, jako pożywienie, gromadzone w specjalnych akumulatorach;
            zresztą jest jeszcze gorzej; może wlatują też na stadiony itp.). Ale
            przeciwstawiając się tym historiom, wiedzmy: "zadzieramy" z Wielką Potęgą.
            BUDOWNICZYMOSTÓW zapytał mnie, jak ja widzę role kapłaństwa i Kościoła w
            przyszłości. Widzę w zintensyfikowaniu założeń aggiornamento oraz rezygnacji z
            nierealistycznych założeń Biblii (przy zachowaniu powagi wobec owej księgi,
            nadal świętej, lecz"świętej" w przyszłości na zasadzie słowa-klucza
            odzwierciedlającego szacunek i dla księgi i założeń naszej śródziemnomorskiej
            cywilizacji - gdy progresywnie kontynuujemy założenia Oświecenia. Ale bez
            przesady wobec nauki - znów pozwolę sobie na drugi ponury żart, być może
            nacechowany realizmem. Teoria względności (jej wstępny szkic)została zesłana we
            śnie Albertowi Einsteinowi, skromnemu wówczas urzędnikowi celnemu (ponadto- ale
            heca! - znów Naród Wybrany...). Zawarta w niej hipoteza unitarnego pola jest
            zbieżna z tym, co z niej rozwinęli dwaj obecni geniusze: Stephen Hawking,
            teoretyk fizyki oraz kosmolog oraz Gennadij Szypow, praktyk (humorystyczne jest
            to, że za głoszenie i nauczanie swej "wersji" został usunięty z moskiewskiego
            uniwersytetu, podczas gdy po jego wynalazki stoją w kolejce, albo klęczą,
            przedstawiciele przemysłu zbrojeniowego, zaś podczas wykładów, prowadzonych na
            całym świecie, sale pękają w szwach od najwybitniejszych naukowców). Ale wróćmy
            do Einsteina. Otóż w genialnej teorii "coś" naukowcom fizykom nie pasuje. Inni
            badacze - niezależni, mający możliwość stykania się z technologią Obcych oraz to
            i owo wiedzący o ich nauce, twierdzą że teoria względności jest fałszywa (mimo
            pozorów odkrywczości), a została zesłana przez Obcych, aby skierować ludzką
            naukę w ślepy zaułek. BUDOWNICZYMOSTÓW pytał o moją wizję kapłaństwa
            przyszłości. Kościół jest potęgą, człek uduchowiony i potrzeba mu "tego". Po
            prostu - jako powyżej wspomniałem: rezygnacja z martwych dziś założeń albo wręcz
            bajecznych. Prawdopodobnie księża będą także specjalistami od teorii kwantów,
            kosmologami, paleoasntronautami i rzetelnymi antropologami - tłumacząc to
            wszystko na duchowość, Jak ? - a któż to wie! TRUDRU
          • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 11:28
            Witam - mój post poniżej postu p19...+ileś jest przeznaczony dla Ciebie sweet...
            Jednak system nie wylogował, a po powtórnym wejściu. Właściwie znajdzie się
            poniżej mojej odpowiedzi, udzielonej tej kobiecie, choć powinien jako odpowiedź
            na Twój post, Pozdrowienia.
    • p19451 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 11:27
      Jestes arcydebilem i superegocentrykiem z tego co piszesz wynika że tylko co ty
      oznajmisz jest prawdą, a tak naprawdę jestes żałosnym dupkiem jeśli chcesz żeby
      ktoś czytał twoje odpowiedzi pisz krótko i zwięźle
        • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 12:34
          Cześć! - p19+ileś tam.
          Wierzę, żeś inteligentna, jednak Twoje zacietrzewienie oraz blużgi
          (zupełnie bez pokrycia w desygnacie nazwy)mogą jednak sprawić, iż forumowicze
          zaczną Ciebie kojarzyć z obskurantyzmem. Mój eksperyment z Tobą się skończył,
          Twój ze mną nie wypali, bo za mało tu zimnej krwi oraz dowcipu. Po prostu - psy
          szczekają, karawana jedzie dalej.
          Co do Twego przewidywania mojej ewentualnej ochoty do pisania w "Głosie
          Wł-wy", ujmę to tak. - Kiedyś uważałem za zdrajców tych znajomych oraz kumpli,
          którzy odeszli do dziennikarstwa od, powiedzmy niedefiniująco - od artyzmu. Dziś
          tak nie uważam, niech każdy robi co chce i wybiera, co chce. Zwłaszcza, że stali
          się lepiej uposażonymi, szybko awansując (choćby ze względu na opanowany
          warsztat, i to na wyższym poziomie, artystycznym). Albowiem ten zaczął szefować
          dodatkowi do "Gazety Wyborczej" w pewnym mieście wojewódzkim, ów został
          wiceprezesem pewnej rozgłośni radiowej, inny na pewno żył ciekawie, jako
          sprawozdawca sejmowy itp.
          Co jeszcze słychać w Twej główce ?
          Pozdrowienia
          TRUDRU
            • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 13:54
              Masz wspomnieć! I jeszcze na dodatek wejdź na jego stronę internetową, tzw
              "Literacki8e ePapierki", bo teraz i ja wiem o kogo Ci chodzi, i znam. A więc
              wyślij mu e-maila, bo On na swej stronce podaje, pisząc na dodatek, że jest
              "Obywatel Drogi Mlecznej i Włoszczowy". A ja zaraz kręcę do niego, aby -hahahaha
              - zajrzał do naszego Forum.
              P.S. A teraz, Dziewczyno, von Dogaroow! się dopisuje, hahahaha!TRUDRU
              • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 13:59
                jazda do garów! Ruchy, histeryczko. Ale mi się udało napotkać podatna osóbkę -
                eksperyment trwa nadal. choć ja go zakończyłem, hahahaha! p19... - do
                egzorcysty! Albo do psychiatry! Czym prędzej, bowiem żle z tobą. Weź ciuchy. bo
                może od razu - Morawka... ciupasem.
              • p19451 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 14:01
                hahahah oj oj ale sie narobiło boisz sie jednak to dobry objaw
                zdrowy....zwłaszcza dla ciebie za duzo faktów ujawniłeś i teraz chcesz z
                wrodzoną twoją pseudointeligencją odwrócić kota ogonem ale wiem ze ty wiesz że
                ja wiem miernoto...
                • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 14:22
                  Ty jeszcze nie u EGZORCYSTY ???!!! Nie zarobaczaj Forum. Idę na piwo i mam
                  ciebie w nosie. MILCZEĆ! DO EGZORCYSTY! POTEM DO PSYCHIATRY! DO MORAWICY SAMI
                  ZAWIOZĄ. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! - dzięki za ubaw z
                  Tobą, obrzygana sieroto (którą przecież nie jesteś o Piękna Dziewczyno, więc
                  czemu tak strasznie dajesz tu ciała i robisz taką plamę, aż Forumowicze dostają
                  padaki ?). Won z Forum - jest dla normalnych!
                  • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.04.07, 15:16
                    P.S. Na piwo idę dopiero teraz, bo zajrzałem jeszcze raz na stronkę tego
                    literata z Włoszczowy, którego masz na myśli (Autorskie ePapierki - dalej
                    nazwisko, http, e-mail i zaproszenie, etc). Słabo znasz się rzeczy, p194... On
                    nawet w twórczości posmodernistycznej (gdzie odwołania i zapożyczenia są na
                    miejscu i w konwencji rodzaju literackiego) niczego nie przepisuje. Jest tam
                    podstrona "głosy krytyki", gdzie o jego twórczości (4 czy 5 pierwszych nazwisk)
                    wypowiadają się profesorskie autorytety o nazwiskach mających znaczenie
                    europejskie. Kto studiował w Warszawie, zwłaszcza polonistykę, wie, co te
                    nazwiska znaczą. Wszelaki plagiat u tych oraz innych znawców (którzy z tego
                    żyją) byłby natychmiast zauważony. tak więc nie tylko mnie bluzgasz, ale rzucasz
                    fałszywe oskarżenia na innych. Zażyj pastyleczkę uspokajającą, może 5, i połóż
                    się trochę. TRUDRU
                        • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 13.04.07, 22:19
                          Witam - gruby964
                          Miła Pani - cieszę się, że wiesz kim jestem. Nie mam zamiaru się wyciszać,
                          bowiem i tak zabieram tu głos rzadko (jak na mój gust), bez specjalnego
                          zaangażowania, (jak na mój gust). I taką częstotliwość postów zachowam w dalszym
                          ciągu. O Mehercle (mój Herkulesie) lub mój Boże - czy Ty myślisz, że nicki służą
                          ukrywaniu się i że ja (oraz inni)piszą tutaj w głębokiej konspiracji, a także w
                          obawie przed ujawnieniem swych danych ? Jeśli tak sądzisz, jesteś w błędzie.
                          Wszak celowo podaje pewne dane (również w wątku "ksiądz roku"), aby ludzie na
                          pewnym poziomie wiedzieli, o kogo chodzi. Nadto ja nie ukrywam swych poglądów.
                          Hahahaha! - miła Pani, wobec przeczytanych u mnie treści, które Ciebie może
                          zaszokowały (jako usłyszane pierwszy raz w życiu) - sądzisz, jakobym uprawiał
                          "sabotaż" ? Drżąc z obawy przed "demaskacją" ? Mógłbym podpisać się imieniem i
                          nazwiskiem pod tym, co napisałem, lecz nie chcę łamać konwencji Forum. Wielu wie
                          - kim jest trudru.
                          Teraz inna sprawa - ośmielasz się mi grozić ? Skłaniać do milczenia ?! Jesteś
                          źle skonstruowaną, nierozsądną osóbką! Bo co ? - szyby mi wybijesz i uciekniesz?
                          Hahahaha! - wystawiając sobie świadectwo takie samo, jakie wystawiasz sobie
                          teraz! Na co mam uważać - na Ciebie ? A pfe! - ucz się kultury od innych moich
                          oponentów czy polemistów. Temat jest pasjonujący i na czasie, lecz nic dziwnego,
                          że Ty - MOHEROWY BERECIKU tak reagujesz. Wszak do tego, i od tego jesteś, na
                          swoim ultraspecyficznym poziomie. Dobranoc.
                          • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 13.04.07, 22:28
                            P.S. Proszę, jak się przejęła - p19+ ileś tam, aż założyła 5 wątków związanych z
                            trudru. Teraz p194+ ileś tam przyszła tu pod nickiem "gruby + ileś tam". kobieta
                            udająca faceta w forum... W obawie przed demaskacją! A któż Ty taki z psychiki
                            jesteś, że tak się chowasz i mimetyzujesz ? Moje kondolencje. Admin wywalił
                            Ciebie z Forum jako "p194 + ileś tam" za bluzganie mi , więc powróciłaś jako
                            "gruby + ileś tam". Hahahahaha!!!!! - przyjmij wyrazy współczucia.
                            TRUDRU
                            P.S.S. Pozdro Wszystkim!
                            • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 13.04.07, 22:45
                              P.S.S.S. I jeszcze innej beczki - abyś Ty się dowiedziała, kim jesteś. Tzw.
                              drogą narracji pośredniej sugerujesz, że ujawnisz moje "dane" - jako piszesz -
                              gdy się nie wyciszę (a ujawniaj sobie). To jest SZANTAŻ. Szantażysta i np
                              złodziej to niemal to samo. teraz wiesz KIM TY JESTEŚ ? Fuj, ohyda!
    • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 13:35
      Jeżeli jeszcze ktoś odwiedza tę stronę poza mną oraz nieciekawą Panią p19+ ileś
      tam, która wchodzi pod innym nickiem - gruby9+ileś tam, to dopiszę. Kliknijcie
      "stwórcy skrzydeł" lub "projekt starożytna strzała". W skrócie. Odnaleziono
      sztuczna pieczarę w rezerwacie przyrodniczym niedostępnych gór stanu Nowy
      Meksyk. Były tam 23 komory z malowidłami, w każdej nieznane urządzenie. Jak
      stwierdzili specjaliści najtajniejszego z tajnych wydziałów służb specjalnych
      USA - pochodzenia pozaziemskiego. W ostatniej komorze znajdował się dysk
      optyczny (wszystko zostawione 800 lat temu), taki CD. Przez wiele lat nie udało
      się go odczytać. Dopiero zatrudniony w owym spec wydziale Neruda (nie mylić z
      chilijskim poetą Nerudą), geniusz lingwistyczny i komputerowy, odczytał ów dysk
      Obcych. Nie takich znów obcych, bowiem mówią, że są nami z przyszłości. Dysk
      zawiera przesłanie filozoficzne oraz poematy owych przyjaznych nam Obcych.
      Interesujące, niepokojące, odmienne - jest w nich też wielka tęsknota. Neruda
      zdezerterował z owego specjalnego oddziału, bowiem uważał, iż należy podzielić
      się z innymi owym jednym z największych odkryć ludzkości. Zaprzyjaźnieni z nim
      chirurdzy usunęli mu z ciała wszystkie chipy umożliwiające namierzenie i
      skontaktował się z dziennikarką, która - działając z ukrycia - udostępniła te
      materiały w Necie. Sam Neruda jest superinteligentny - został poddany działaniu
      akceleratora inteligencji przywiezionego na ziemię przez rasę Corteum, którym o
      wydział specjalny zapewnił bezpieczną podziemną bazę. Oni natomiast liczą na
      geniusz tzw. "15" - szefa tego najtajniejszego z tajnych wydziałów. Prowadzi on
      prace, za pomocą najwydajniejszych komputerów, nad możliwością cofnięcia czasu i
      wymazania pewnych zdarzeń - zwłaszca historycznych, a Corteum też o to chodzi,
      lecz tu akurat potrafią mniej, niż "15". "15" chodzi też o uniknięcie Końca
      Świata, mogącego zostać sprokurowanym przez obcych lub Boga, aby z Jego pamięci
      oraz umysłu w ogóle wymazać wszystko, co związane jest z człowiekiem. A więc
      naszą obecność oraz powstanie (lub jak kto woli Akt Stworzenia) - aby nas
      ocalić. Potem Neruda zniknął. Niektórzy mówią, że to próba skierowania naszej
      uwagi gdzieś indziej, oderwania od tego, co ważniejsze (tylko nie wiadomo o co
      chodzi). Ale to może być prawdą. Kliknąć warto i poczytać warto.
      TRUDRU
        • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 17:53
          To znaczy - tak, kobieto. - Moja jakakolwiek rozmowa z Tobą nie ma sensu, ze
          względu na Twój niski poziom kultury osobistej i ogólnej oraz trudności w
          spójnym pisaniu i utrzymywaniu szyku zdania. Nie pozwolił bym Ci nawet sobie
          buta zawiązać. Znajomek znajomego wejdzie di serwerowni (w sposób, powiedzmy:
          nieformalny - to dla niego pestka). Dowiemy się, kim jesteś identyfikując po
          nicku i zastanowimy się, co dalej, (Można nawet zamieszczać jeszcze bardziej
          idiotyczne posty w Twoim imieniu (niby, że Ty je piszesz i umieszczasz na
          Forum), ale to wbrew mojej etyce. Ponadto wystarczająco idiotyczne jest to co
          sama wypisujesz - jako p194... oraz gruby+ileś tam. Już za godzinę będę wiedział
          kim jesteś. I spodziewaj się czegoś nieprzyjemnego (ale po-prawnego, a może nie
          - co będzie dla Ciebie fortunniejsze). Oto umysłowa pokraka - p194 i zarazem
          gruby ileś tam - na bezczela wstępuje do miejsca, gdzie niczego więcej nie
          pokazuje poza żenującymi popisami obskurantyzmu, naiwności oraz prostactwa. Nie
          jesteś partnerką dla forumowiczów w żadnym wątku, ze względu na pokraczną
          ułomność umysłową. Zrób tak. - Pojedź na wieś, do Pana Gospodarza, który ma dużo
          bydla. Ukłoń Mu się pięknie, a potem poproś Go uprzejmie, aby kazał pomocnikom
          ustawić całe stado dupami do Ciebie. I wtedy będziesz mogła porozmawiać z
          krowami, obróconymi dupami do Ciebie, jak równa z równymi, Owiewana gazami
          metanowymi z ich rur wydechowych, Naturalnie, jeśli Pan Gospodarz pójdzie ci na
          rękę. Twe rozpaczliwe próby nawiązania negatywnego kontaktu ze mną okazują się
          nieudane, Ja brykam po wyższych piętrach, niż twój poziom - np. dowiaduję się
          ciekawych spraw w postach wątku "disco polo wraca do łask" itp. Prawdopodobnie
          to jest moja ostatnia reakcja postepistolarna na Twoje zaczepki, bowiem wobec
          zaczepnych idiotów przechodzę, nie patrząc nawet,raczej nie z chłodną
          niewyniosłoscią, ale przede wszystkim z ubolewaniem, że pan Bóg powołuje do
          pisania takie potworki umysłowo charakterologicze jako ty. Za godzinę będę
          wiedział kim jesteś, bo ktoś przy mnie zajrzy (nieformalnie) do serwerowni
          Forum, no i zobaczymy...
        • gruby964 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 19:19
          Czy zauważyłeś , że rozmawiasz sam ze sobą? Czy dociera do Ciebie , że nikt
          Cię nie traktuje poważnie? Żle odczytałeś moje intencje ale zgadzam się ,że
          jesteśmy z różnych światów, tak odległych ,że szkoda czasu na próby nawiązania
          z Tobą jakiegokolwiek kontaktu . Golnij sobie kielich n a l e w k i i daj
          następny dowód swojej nieprzeciętnej, nie z tego świata inteligencji.

• trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 20:04
            Brawo - gruby964, bowiem mniej więcej tak jest. I szczerze mówiąc, to mnie nieco
            nuży. Ale znów sami mnie do tego inspirujecie - czyż nie tak, Szanowny
            Przedmówco ? A z moją inteligencją (Twoja przesada albo moja skromność), hm...
            nie jest zbyt wysoka (chyba miałbym słabe IQ), może sposób postrzegania i
            wnioskowania jest trochę inny. Zamilknijmy więc. A nalewka już wypita, niestety.
            Jednak jest coś innego, podobnego: serd. dzięki więc za tę leczniczą, przeciw
            melancholii oraz zwątpieniom, radę. Z poważaniem.
            TRUDRU
            P.S. Najlepiej by było zlikwidować ten wątek.
      • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 17:23
        P.S. Można też kliknąć "Grupa Labiryntu" - tak nazywa się ów tajny dział w
        najtajniejszym wydziale, gdzie również chodzi o pozyskiwanie technologii Obcych.
        Pobieranej też od zaprzyjaźnionej rasy Corteum, osłabianej i sprzedawanej
        przemysłowi. natomiast Corteum chodzi u "15" (człowieka, szefa Grupy Labiryntu)
        o możliwość powrotu ich planety do stanu sprzed degradacji postprzemysłowej,
        kiedy wskutek zanieczyszczeń musieli zejść pod powierzchnię swej planety. Oto
        ciekawe czasy, kiedy science fiction urealnia się - najzwyczajniej w świecie.
    • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 20:25
      P.S. I ostatnie moje słowa przed wyprowadzką z tego wątku. Otóż sam sobie powiem
      "dziękuję" - w Waszym imieniu - za wzmocnienie w Was poczucia uBożenia, szacunku
      dla Absolutu oraz za obronę wiary. Czy stało się to moim kosztem ? Absolutnie
      nie! kosztem humoru, którego skarbnica jest niewyczerpana...
      Proszę Wszystkich o przyjęcie wyrazów szacunku
      TRUDRU
    • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 14.04.07, 21:39
      Ja - P.T. gruby... wziąłem Ciebie za kogoś innego i dlatego nie odczytałem
      intencji. Zapomniałem dodać, iż "dziękuję" powiem sobie również w imieniu
      myślących inaczej o tych sprawach, niż Wy; jeśli moje słowa wsparły
      któregokolwiek [Wierzcie temu, który sam doświadczył (Wergiliusz)]. AMEN - ex
      cathedra, więc bezapelacyjnie z mojej strony.
      TRUDRU - frrrrrrrrrrruuuuu...
      • cyceron2 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 12.05.07, 12:31
        Trudru wydaje się,jakoby Włoszczowa traktowała nas, tutejszych twórców,
        niczym świąteczną dekorację. Tymczasem nikt z owych mieszkańców nie
        zainteresował się czy ten i ów twórca lub artysta ma odpowiednie warunki do
        pracy twórczej, przecież uprawianej na niebanalnym poziomie, bardzo
        profesjonalnie. Ledwie egzystuje czy nie? mimo że ich nazwiska wymieniane są w
        mediach.
      • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 18:06
        aliali 1000 - uważam, że Ciebie trochę zbyłem, zatem dopisuję słów parę. Pytasz,
        jak to jest, gdy się ma swój wątek ? Ja go nie założyłem. Zainstalowała go
        osóbka nader zaciekła i śmieszna oraz z prostacka nie przebierająca w słowach.
        Fanka "Głosu Włoszczowy" (o to m.in. poszło), pisemka słabego, będącego na poły
        biuletynem informacyjnym lokalnej władzy. Pozbawionym dziennikarstwa
        analitycznego, jedynie sucho raportującego wybiórcze fakty. Nadto poruszyły
        niektóre osoby moje modernistyczne poglądy religijne. Jak wiesz Wł-wa i Pl to
        skansen religijny chrześcijaństwa niereformowalnego, nieposzukującego oraz
        niegodzącego się na koegzystencję z osiągnięciami naukowymi. I nie jest to takie
        złe - ze względu na dobroć w sercach ludzi pod batutą kapłanów oraz ojca
        Rydzyka. Gorzej, kiedy moherki zaczynają atakować racjonalizm ukorzeniony we
        współczesności (kiedy założenia religijne muszą zostać uwspółcześnione). Ponadto
        pewna niestereotypowość drażni przeciętniaków. Ale to jeszcze pół biedy, bowiem
        oni okazują się zakutymi łbami oraz ćwokami z partykularza dopiero wówczas, gdy
        w obronie swego prymitywizmu z determinacją rzucają się do polemiki. Sądząc,
        jakoby zostały zaatakowane czy zranione, choć wcale tak nie jest. I tak to jest
        na świecie. Pozdro, aliali 1000.
    • cyceron2 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 16.05.07, 16:33
      Kulturalny prestiż miasta oraz powiatu dziś już nie opiera się wyłącznie na
      amatorskim muzykowaniu orkiestr dętych (potrzebnym!)czy niedzielnej Kapeli
      Powiatowej(potrzebnej!)o cichym struganiu świątków (pełnia mego szacunku dla tak
      ujawnianego atawizmu twórczego!. Jest tu kilku twórców pewnych swej sztuki oraz
      wiedzy o swej sztuce, wykazujących się w obrębie kultury wysokiej,
      profesjonalnym perfekcjonizmem, oryginalnością, a przede wszystkim świeżością
      artystyczną dokonań - w każdej skali. Ich płody są zjawiskiem wykraczającym poza
      granice powiatu oraz województwa świętokrzyskiego. Nie za dobrze im się u nas
      wiedzie, we Włoszczowie, jeśli chodzi o możliwości bezproblemowego wykonywania
      zadań twórczych i artystycznych.
          • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 12:24
            p19451 - oto popis chamstwa. Będziesz miał (miała) kłopoty za określanie mnie
            jako "pajaca" (hahaha - mną nikt nie steruje, to ty masz umysłek pod moherowym
            berecikiem), "świra". Proszę - rozzuchwalona istotka używa wobec mnie określenia
            "odszczekanie" postów, mając idiotyczną nadzieję, że tak się stanie. Po
            prezentacji nowoczesnych, niezależnych poglądów... O sancta simplicitas; głupich
            nie sieją, sami się rodzą. p19+ileś tam daje popis rozzuchwalonego prostactwa.
            Won!Chamum perorum = gównorum.
      • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 12:46
        Jest dokładnie tak cyceronie2, jak to ująłeś, ale z przełożeniem na inne
        miejscowości, bowiem to polski standard. Poza tym urzędnikowi do tzw. spraw
        kultury łatwiej obcować ze sztuką prymitywna czy epigońską (o czym piszesz)-
        potrzebnej, a jakże - bowiem jest jej niekwestionowanym omal znawcą. A
        uprawianie zawodu urzędnika powyżej tego poziomu (w "ryzykownym" dlań kontakcie
        ze sztuką wysoką) staje się męczące i kłopotliwe. Najlepiej by było zastosować
        zachodnie wzorce stypendiowania twórców i artystów oraz wspierania programów
        twórczych i artystycznych. Jeśli istnieją możliwości czynienia tego w oparciu o
        normy unijne, po prostu trzeba poznać przepisy, podsunąć urzędnikowi pod oczy,
        skorzystać. Może w UE te sprawy są rzeczywiście uregulowane ? Jednak wydaje się,
        jakoby na Zachodzie było to załatwiane na najniższych poziomach
        administracyjnych. Wspiera się programy "swoich" twórców i artystów, również dla
        promowania regionalnu, i niezależnie od grantów czy gratyfikacji uzyskiwanych
        gdzieś indziej. Nie jest to złe rozwiązanie, bowiem wsparcie ustaje, gdy
        odpoczywasz.
      • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 18:11
        aliali 1000 - uważam, że Ciebie trochę zbyłem, zatem dopisuję słów parę. Pytasz,
        jak to jest, gdy się ma swój wątek ? Ja go nie założyłem. Zainstalowała go
        osóbka nader zaciekła i śmieszna oraz z prostacka nie przebierająca w słowach.
        Fanka "Głosu Włoszczowy" (o to m.in. poszło), pisemka słabego, będącego na poły
        biuletynem informacyjnym lokalnej władzy. Pozbawionym dziennikarstwa
        analitycznego, jedynie sucho raportującego wybiórcze fakty. Nadto poruszyły
        niektóre osoby moje modernistyczne poglądy religijne. Jak wiesz Wł-wa i Pl to
        skansen religijny chrześcijaństwa niereformowalnego, nieposzukującego oraz
        niegodzącego się na koegzystencję z osiągnięciami naukowymi. I nie jest to takie
        złe - ze względu na dobroć w sercach ludzi pod batutą kapłanów oraz ojca
        Rydzyka. Gorzej, kiedy moherki zaczynają atakować racjonalizm ukorzeniony we
        współczesności (kiedy założenia religijne muszą zostać uwspółcześnione). Ponadto
        pewna niestereotypowość drażni przeciętniaków. Ale to jeszcze pół biedy, bowiem
        oni okazują się zakutymi łbami oraz ćwokami z partykularza dopiero wówczas, gdy
        w obronie swego prymitywizmu z determinacją rzucają się do polemiki. Sądząc,
        jakoby zostały zaatakowane czy zranione, choć wcale tak nie jest. I tak to jest
        na świecie. Pozdro, aliali 1000.
        • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 18:22
          p194+ileś tam liczby kabalistyczno satanistycznej, być może. Prymitywie z
          partykularza - szczekasz jak spłuczka klozetowa i dlatego będziesz mieć ZA
          SWOJE. Jednak możesz jeszcze uratować skórkę, gdy zaśpiewasz tutaj "Jestem
          kobietą" (którą być się wydajesz, bowiem faceci mają więcej powściągliwej
          godności, histeryczko), wyjąc niczym E. Górniak. Wszelakie bowiem organizmy
          (prócz roślin oraz mikrobów) pochodzą od płci piękniejszej, zawierając
          pierwiastek żeński. Czyli trochę szacunku przysługuje, a jeśli nie szacunku z
          mojej strony, to przynajmniej zrozumienia dla Twego kalectwa
          charakterologicznego (oby nie umysłowego).Hejka bambejka + dla Ciebie
          mordoklejka (bo może być źle).
          • aliali1000 Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 17.05.07, 20:41
            Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź ;) ten wątek to jeden z najciekawszych na
            tym Włoszczowskim naszym forum ;) zaskoczona jestem ale pozytywnie oczywiście
            jak ktoś ciekawie może tu się wypowiadać bo do tej pory prawie wszystkie
            wypowiedzi nie mają mniejszego sensu ;/ a i fajnie sobie te sprawy swoje
            rozwiązujecie ;) ;) ;)
              • trudru Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 19.05.07, 23:01
                Na najlepszym stanowisku. Czasem humor psuło mi omal bezowocne poszukiwanie w
                hali wolnej spawarki albo przedłużki do szlifierki kątowej, na co zaraz w
                kolejce ustawiał się jakiś amator.
                • trudrou Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 19.05.07, 23:12
                  Jako trudrou mam prośbę: dajcie trudru odpocząć (jest chory). Jeśli już trzeba -
                  mogę go zastąpić (mając podobny nick), lecz dopiero w 2 kwartale 2008 roku.
                  Pozdrawiam Założyciela wątku oraz nas - "płotki".
                  • mustangpolny Re: DO TRUDRU !!!!!!!!! 20.05.07, 09:29
                    Oto niepowtarzalna okazja próby mocy Forumowiczów oraz Forum. Można
                    eksperymentalnie przekonać się o naszej sile sprawczej. Poświęcając jednostkę
                    dla dobra powszechnego. Trudru jest chory, podejmijmy zatem, hm... może nie tzw.
                    "życzenie śmierci", lecz - dajmy na to - życzenie śpiączki. Przy okazji
                    zobaczymy, ile osób zniknie z Forum ? Przekonując się czy miał jeden nick, czy
                    więcej, o co go podejrzewała p194.... Niech żyje luke100 założyciel Forum, niech
                    żyje p194... -założyciel wątku!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka