Gość: behemot
IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl
04.03.04, 23:37
Wszędzie w Polsce, gdzie jest kawałek jeziora, działają kluby żeglarskie.
Dzieciaki ścigają się przez cały rok. Latem na wodzie, zimą na lodzie
(bojery). W malutkiej Iławie regatowa sekcja Optymistów liczy podobno 100
dzieci ...a w wojewódzkich Kielcach zdarza się, że czternastolatki nie
potrafią jeszcze pływać, bo z wodą mają kontakt tylko w wannie.