grzemach
26.02.11, 08:08
cóż, na taki artykuł można napisać tylko jedno: "NARESZCIE". Pierwszy raz cieszę się, że straż miejska jest, pierwszy raz nie chciałbym jej likwidacji. BRAWO, poproszę o więcej.
Do tego przy informacji z przed kilku dni o lepszym pilnowaniu aut źle zaparkowanych, jestem zadowolony z tej formacji (chyba pierwszy raz).
Mam nadzieję, że efekty swojej pracy zobaczymy na trawnikach i chodnikach.