rafal.moszczynski 02.11.11, 09:04 www.youtube.com/watch?v=K0fURPf3blU Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lumpior Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. 02.11.11, 10:33 Taki sam jak jego guru Ryczan,ta sama klasa. Trzoda wyznaniow,czyli owieczki i baranki znow zostali poddani uświadomieniu,tresurze wyznaniowej zgodnej z "wartosciami" czarnej mafii. To jest takze ostrzeżenie,piekło was czeka,mieliscie głosowac jak MY,czyli pasterze.A trzoda wyznaniowa zagłosowała co prawda na Kempe,Gosiewska,kopulanta Tomasza.ale moze ktoś na Palikota? Na i piekło ma pewne. Ale jaja,ciemnota /choc ministrantom brawa za uśmiechy/ to "łyka"i daje na tace.Śmiech i wstyd.Ale nie mój cyrk,nie moje małpy,tylko ze ten obciach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cd Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.11, 11:03 super sprawa - brawo ministranci wezcie ludzie Krzyz i na ......................... w 1096 roku papiez Urban II juz to powiedzial - wojna trwa do dzisiaj - nikt juz nie policzy - morze krwi - a oni dalej tego sluchaja ? przeciez to sa wezwania do niepokojow, to jest podburzanie - to jest wykorzystywanie symboli religijnych , to jest przestepstwo nie tylko wobec wiary ale na to sa juz paragrafy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: / Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.11, 11:55 un to mowil z miloscia - on kocha tych innych i stad ta troska jest .. z milosci to jest Odpowiedz Link Zgłoś
naiwnybardzo Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. 02.11.11, 15:05 Panie Rafale, chyba już wiem, o czym będzie następne kazanie:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :P Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 15:10 Hipokryzja potrafi być gorsza od faszyzmu: statichg.demotywatory.pl/uploads/201008/1280840355_by_estrella_500.jpg :P Odpowiedz Link Zgłoś
konus1 Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. 02.11.11, 15:55 Trzeba to wysłac do prokuratury, która czasem czeka na takie donosy. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. 02.11.11, 16:05 konus1 napisał: > Trzeba to wysłac do prokuratury, która czasem czeka na takie donosy. // Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katman tusk... Re: ....tak was widza.... IP: 76.67.110.* 02.11.11, 16:23 ...to podstawowe pytanie zadane przez J.Kaczynskiego...dla kogo pan pracuje - redaktorze....? Kanada Aiustralia i USA pozostaja nadal krajami katolicki.....bo to chodzi o system wartosci... ktory wyniusl kulture europejska na wyzyny cywilizacji..... www.youtube.com/watch?v=JP2cSfLLvXY i1.ytimg.com/vi/LResop13iAM/default.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katman tusk Re: ....tak was widza.... IP: *.dsl.bell.ca 02.11.11, 16:25 www.youtube.com/watch?v=LResop13iAM&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_O Re: ....tak was widza.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.11, 18:08 Gość portalu: Katman tusk... napisał(a): > Kanada Aiustralia i USA pozostaja nadal krajami katolicki.....bo to chodzi o sy > stem wartosci... ktory wyniusl kulture europejska na wyzyny cywilizacji..... Kanada, Australia i USA krajami katolickimi??? Naćpałeś się, człowieku? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katman tusk Re: ....tak was widza.... IP: *.dsl.bell.ca 02.11.11, 19:47 .....ty sie nacpales...! mimo iz przez ostatnie dwadziescia lat za sprawa wielkiej migracji ludow Azji do C,A,USA ...przybylo innowiercow to nigdy jednak nie slyszalem stwierdzenia ze kraje te przestaja byc krajami katolickiemi....a zeby nie byly to trzeba obwiescic wszem i wobec...wydac oficjalna rzadowa deklaracje....a zaden rzad na to sie nie zdobedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: Polityczne kazanie na cmentarzu w Białogonie. IP: *.formlessnetworking.net 02.11.11, 21:28 Wolę być jednym z 1,5 mln "zboczeńców", niż takim pustym łbem w sukience. Gdzie to ich "chrześcijańskie miłosierdzie"??? Nic się nie zmieniło od średniowiecza, tylko czekać aż zaczną palić innowierców na stosach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ji bydle lumpior trol wszystkich forum IP: *.rev.netart.pl 05.11.11, 20:21 wsadza ryja w kazdy wątek i ryje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tlusty palkownik Re: oni "bronia" wlasnych brzuchow... IP: *.dsl.bell.ca 06.11.11, 01:17 Cięcia czekają też inne wojskowe instytucje, m.in. Sztab Generalny. Mówi się np. o likwidacji zespołów asystentów zajmujących się Wojskami Lądowymi i Marynarką Wojenną. Już są protesty. - Trudno się dziwić, bo to wysoko płatne stanowiska obsadzone przez pułkowników - mówi jeden z oficerów. ...w 1939 mala Czechoslowacja miala dwa razy wiecej karabinow maszynowych niz Polska....marszalek...ech szkoda gadac...najwazniejszy tam byl zawsze dobrze skrojony i wyprasowany mundur, defilady, wielkie romanse, duzo wypitej wodki.....zupelnie jak dzis w Polsce spokojnie acz skutecznie podporzadkowywanej Niemcom. ....i ten Palikot - siewca skandali....skutecznie odwracajacy uwage spoleczna od bezczynnosci rzadu....co za glupi kraj.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cd Re: oni "bronia" wlasnych brzuchow... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.11, 11:30 brak ludzi honoru - przeciez ten klecha ich obrazal - widocznie ten motloch ponizany i poniewerany przez pokolenia juz nic nie wie zgina kark i wywala przed nim jezyk - tylko tyle z tego wei bo na pewno nie rozumie Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.moszczynski List od pracownika prokuratury. 07.11.11, 09:10 W związku z tematem, który poruszyłem na swoim blogu otrzymałem list. Poniżej cytuję jego treść, oraz swoją odpowiedź. www.moszczynski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=115:naranie-w-biaogonie&catid=1:latest-news Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: List od pracownika prokuratury. 07.11.11, 13:16 To jest pracownik prokuratury,to ściema i zastraszanie jakiegoś nawiedzenca.Wiesz co Ci moze,naskoczyć.Niech sie nie podszywa pod prokurature.Trzymaj tak dalej.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: List od pracownika prokuratury. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.11, 13:57 rafal.moszczynski napisał: > W związku z tematem, który poruszyłem na swoim blogu otrzymałem list. Poniżej c > ytuję jego treść, oraz swoją odpowiedź. Niech się Pan nie przejmuje. Z tego co wiem, nagrywanie i publikowanie zdjęć/filmów z publicznego miejsca nie jest zakazane, a wizerunek osób nie jest chroniony, jeśli nie są głównym tematem zdjęcia/filmu. W myśl art. 81 ust. 2. u.p.a.p.p. zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku: 1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych, 2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Więcej na ten temat: www.cyberfoto.pl/szkola-fotografowania-ksiazka-on-line/60085-fotografowanie-ludzi-aspekty-prawne.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: List od pracownika prokuratury. IP: *.dsl.bell.ca 07.11.11, 15:34 ...dzis na CBC wielka dyskusja na temat euro....tlumacza ze juz nie jest potrzebne, i nalezy euro zlikwidowac.....a to ciekawe...dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Msciwosc Donka IP: *.dsl.bell.ca 07.11.11, 15:53 DONALD MSCIWY Każdy, kto ma dostateczną wiedzę na temat polskiej polityki, wie, że premier Tusk jest seryjnym politycznym mordercą. Fenomen polega na tym, że mało kto uznaje to za skazę na jego reputacji. "....Raz dziesięciu Murzynków pyszny obiad zajadało, nagle jeden się zakrztusił i dziewięciu pozostało. Tych dziewięciu Murzynków tak wieczorem balowało, że aż rano jeden zaspał – ośmiu tylko pozostało” – to wierszyk klucz ze słynnego kryminału Agathy Christie. Kolejne zwrotki są wyliczanką dziwnych wypadków, które eliminowały następnych Murzynków. W zasadzie to też symbol dziejów przywództwa w Platformie Obywatelskiej...." .....bzdura.....takie jak donek jest cale spoleczenstwo, a przynajmniiej ta jego czesc ktora na donka glosowala.....czy na polakach nie zrobil wrazenia wywiad Lisa J.Kaczynskim....? ...tam byla tylko msciwosc....bylem tego wieczoru w Poznaniu ...moja sasiadka wpadla do mnie z gory i juz od drzwi : "...zobacz pan jaka menda z tego Lisa...i to sie nazywa u nas dziennikarstwo..." ...ale co sie stalo ze dzis media poruszaja temat msciwosci donka...?.....dupa lata bo PiS sie rozpada...?...nie bedzie skutecznej opozycji....?...szczerze powiedziawszy ja na miejscu pisowcow tez bym zrezygnowal z ustawiania wie opozycyjnego....PO zabralo wszysko....niech wiec rzadzi.....zadnej korekty dzialan rzadu...im gorzej tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Msciwosc Donka 07.11.11, 16:42 A jednak aborcja powinna byc dozwolona a nawet konieczna,zalecona.Spadaj palancie,gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
baba53 Re: Msciwosc Donka 08.11.11, 10:41 Filipie czy rozum to kosztuje wielkie pieniadze ? CZy możesz zamilknąć i nie truc stron internetowych swoimi wypocinami ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Msciwosc Donka IP: *.dsl.bell.ca 09.11.11, 17:09 ...panie redaktorze Lis...ja rozumiem ze w zyciu Panu nie wyszlo...ze nie latwo przychodzi kochac rzeczy juz raz przez kogos uzywane...ale wcale to nie znaczy ze w miejscu publicznym bedziesz Pan dawal pokazy nienawisci i ponizania ludzkiej godnosci. Olejnik stara z -a PRLu...."....no i jak minela noc...?....zwraca sie w te slowy do bohatera narodowego jakim zostal pan Wrona , pilota B-767 ...zupelnie poprawnie...jak by ow spedzil noc za kratkami....i to je to panie...ten styl dziennikarstwa przeraza. .........................................................................................................................................a u nas bezyna staniala ze $ 1.49 do 129...mozna nawet tankowac za 1.19/L Wystarczy tylko... albo aż - zostać posłem! Benzyna po pięć złotych czy po sześć? Dla posłów to nie ma znaczenia - oni na paliwo wydawali miesięcznie nawet po trzy tysiące złotych. Co więcej, nie musieli nawet przedstawiać rachunków, by udowodnić, że wydali te pieniądze na stacji. W tej kadencji będzie tak samo, bo Kancelaria Sejmu przyznała właśnie, że nie weryfikuje poselskich oświadczeń, na podstawie których zwraca im koszty kupna benzyny Część z 11,6 tysięcy złotych, czyli comiesięcznej puli na utrzymanie biur poselskich, parlamentarzyści mogą przeznaczyć na paliwo. I nie muszą mieć nawet własnego samochodu. Miesięcznie mogą przejechać 3,5 tysiąca kilometrów i za zużyte paliwo dostaną z parlamentu zwrot. Bez udowadniania, ile i czy w ogóle na benzynę coś wydali. Odpowiedz Link Zgłoś