Dodaj do ulubionych

Trudne warunki na drogach

IP: 81.15.157.* 24.11.04, 12:15
w Bartoszowinach???
Obserwuj wątek
    • Gość: Korkowicz Re: Trudne warunki na drogach IP: *.msk.net.pl / 213.17.190.* 24.11.04, 18:56
      Trudne warunki Panowie widzieli chyba przez okno w swoim biurze, ja oglądałem
      naocznie kilkaset metrów zatoru na trasie Ostrowiec Św. - Nowa Słupia W
      Dobruchnie (reszta trasy była znośna). Zauważyć można było wszystko co złe,
      niemoc drogowców, pierwszy pług pojawił się po dziewiątej, bezmyślność
      kierowców, brak zimówek czy łańcuchów na koła, totalne lenistwo (czekamy aż nas
      uwolnią, a przez chwilę grzęzło raptem kilka samochodów, wystarczyło je
      wypchnąć, oraz makabryczny wręcz brak elementarnej uprzejmości. Wędrujących
      pieszo pasażerów autobusów, które ugrzęzły w korku (głównie młodzieży
      wracającej do domu nie zabierał nikt, mnie dobry człowiek zabrał po kilku
      kilometrach, choć ostrzegałem wielu to jednak wcale na to nie zważali i
      pakowali się w korek).Dominowało dopychanie na drugiego i blokowanie drogi oraz
      radosne przyglądanie się jak ślicznie stoimy. Newralgiczny odcinek liczył
      raptem kilkaset metrów i nie mógł się nikt zmobilizować aby wzajemnie sobie
      pomagając go pokonać. Tak na zupełnie serio wolę nie myśleć co będzie jeśli
      naprawdę przyjdzie prawdziwa zima.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka