Gość: zainteresowany IP: 81.15.157.* 24.11.04, 12:15 w Bartoszowinach??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Korkowicz Re: Trudne warunki na drogach IP: *.msk.net.pl / 213.17.190.* 24.11.04, 18:56 Trudne warunki Panowie widzieli chyba przez okno w swoim biurze, ja oglądałem naocznie kilkaset metrów zatoru na trasie Ostrowiec Św. - Nowa Słupia W Dobruchnie (reszta trasy była znośna). Zauważyć można było wszystko co złe, niemoc drogowców, pierwszy pług pojawił się po dziewiątej, bezmyślność kierowców, brak zimówek czy łańcuchów na koła, totalne lenistwo (czekamy aż nas uwolnią, a przez chwilę grzęzło raptem kilka samochodów, wystarczyło je wypchnąć, oraz makabryczny wręcz brak elementarnej uprzejmości. Wędrujących pieszo pasażerów autobusów, które ugrzęzły w korku (głównie młodzieży wracającej do domu nie zabierał nikt, mnie dobry człowiek zabrał po kilku kilometrach, choć ostrzegałem wielu to jednak wcale na to nie zważali i pakowali się w korek).Dominowało dopychanie na drugiego i blokowanie drogi oraz radosne przyglądanie się jak ślicznie stoimy. Newralgiczny odcinek liczył raptem kilkaset metrów i nie mógł się nikt zmobilizować aby wzajemnie sobie pomagając go pokonać. Tak na zupełnie serio wolę nie myśleć co będzie jeśli naprawdę przyjdzie prawdziwa zima. Odpowiedz Link Zgłoś