Gość: winnie
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.05.05, 23:51
Oratorium w amfiteatrze wypadło super! Cieszy, że to w Kielcach powstało!
Pierwsze wrażenia: kilka naprawdę fajnych poetycko kawałków - "Ludzie to Adam
i Ewa", "Zdumienie" (przejmująco wykonane przez Radka), "Strumień". Muzyka
przypomina "Golgotę Świętokrzyską", ale to akurat łatwo zrozumieć. Największe
brawa dostał Maciej Miecznikowski, nie wiem za co. Najbardziej odwalił
robotę.