Dodaj do ulubionych

Ruszyła internetowa, regionalna, informacyjna tv

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.05, 22:16
Od dziś można oglądać internetową telewizję MASŁÓW INFO. W ramówce na lipiec
przewidziano jednynie ok siedmiu minut programu tygodniowo, lecz będzie mozna
oglądac tą tv w dowolnej porze dnia czy nocy. Pierwszy program planowany jest
na 4 lipca, a juz teraz gorąco zapraszam na:
www.maslow.info.pl/MENU/tv.htm
PS.: Studio jest naprawdę imponujące. Zobaczycie to wkrótce
Obserwuj wątek
    • Gość: :O Re: Ruszyła internetowa, regionalna, informacyjna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.05, 23:49
      oo dżizas!
    • Gość: psycho e'kran tv ? IP: 213.199.193.* 29.06.05, 01:20
      "Ruszyła internetowa, regionalna, informacyjna tv"
      tv 720 x 544 ?
      czy web cam 300 x 200 ?
      a może hdtv 1920 x 1080 ?
      ważne ze do woli, kiedy i ile kto chce razy o regionie masłów wiedzieć to co
      sołtys, temu do 'syta'...
      ..a o odlotach coś będzie ? np kiedy magistrat 'odlatuje' z łysej góry ?
      • Gość: ... Re: tv ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.05, 10:19
        pierszy program planowany jest na 4 lipca. Czynny już jest adres
        www.tv.maslow.info.pl
        • pstrykacz.imieninowy BRAWO!!!!! będę oglądał !!!!! 29.06.05, 20:39
          BRAWO!!!!! będę oglądał !!!!!

          pokazujcie dziewczyny na plaży na Cedzynie !
          • Gość: michal Re: BRAWO!!!!! będę oglądał !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 12:00
            emisja pierwszego programu przesunięta z 4 na 11 lipca
            • pstrykacz.imieninowy Re: BRAWO!!!!! będę oglądał !!!!! 30.06.05, 19:13
              ojej, martwię się :((((

              opóźnienia

              bardzo chętnie obejrzę ;)))

              może mieć nawet 100 megabajtów - no problem
              • Gość: kkk Re: BRAWO!!!!! będę oglądał !!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 19:46
                opóźnienie dotyczy tylko serwisu informacyjnego (flesza masłowskiego), serwisu
                sportowego, oraz programu publicystycznego ( masłowskiego punktu widzenia). Od
                4 lipca jednak można oglądac program prezentujący gminę. Zaczynamy od zalewu w
                Cedzynie
    • Gość: EMISJA TESTOWA EMISJA TESTOWA ROZPOCZĘTA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.05, 18:11
      EMISJA TESTOWA ROZPOCZĘTA: www.tv.maslow.info.pl

      Od 4 lipca zapraszamy do obejrzenia programu prezentującego ciekawe miejsca Gm.
      Masłó - na początek zalew w cedzynie.

      11 lipca wyemitujemy serwis informacyjny - flesz masłowski, serwis sportowy
      oraz program publicystyczny: masłowski punkt widzenia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka