Gość: FLASH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 17:36 Chcę się zapisać do szkoy językowej, na w miarę intensywny kurs angielskiego, poziom średnio zaawansowany. Podzielcie się swoją wiedzą, która szkoa jest najlepsza ? Z góry dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: alojzyyyy Re: KTÓRA SZKOŁA JĘZYKOWA JEST NAJLEPSZA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 21:56 -odp.: szkoła "życie w londynie" pozdrooo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: () Re: KTÓRA SZKOŁA JĘZYKOWA JEST NAJLEPSZA? IP: *.pls.com.pl 21.07.05, 22:06 jaka zupa jest najlepsza - pomidorowa czy ogórkowa ? Odpowiedz Link Zgłoś
michel2 Inter Collage 21.07.05, 22:49 Inter Collage na Sienkiewicza. Ja miałem kurs przedmaturalny. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś