Gość: Wiesiek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
25.10.05, 17:49
W tygodniku "NIE" znalazł sie taki cytat wypowiedzi ks. prof. Bajdy-
"Posiadanie dziecka niepełnosprawnego jest dla rodziny szczególną łaską,
ponieważ jest to zaproszenie do większej miłości, która jest darem z siebie w
wyższym stopniu niż w stosunku do zdrowego dziecka" Tak, trzeba otoczyć
miłością dziecko niepełnosprawne, ale ja dziękuje za taką łaske, wolę dzieci
zdrowe.