IP: *.canea.com.pl 26.07.06, 13:44
>>Niestety, pływanie w zalewie odbywa się na własną odpowiedzialność - nie ma
ratowników, a sanepid nie kontroluje stanu wody w tym zbiorniku.

a cóz to z piramidalna bzdura?
byłem w Łykend - nie dośc że cześc wody jest wydzielona bojami (odpowiednio
żółtymi i czerwonymi) to pilnuja ich dwaj ratownicy...

pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Aleksy Re: Kaniów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 15:01
      przyznam ci rację pozatym nad zalewem rozłożone są namioty w których
      można zawsze coś kupić woda została też oczyszczona przez co nie ma
      strachu przed salomoinellą
      • Gość: REDAKCJA byliśmy tam w lutym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 15:05
        .
    • Gość: :-) Re: Kaniów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 23:02
      Kaniów to żadne kąpielisko (przynajmniej z założenia), a zbiornik
      przeciwpożarowy. Dlatego warunki do kąpieli kiepściunie. Zalew mały, plaże
      bylejakie, w weekendy istne wariactwo - łepek przy łepku - tak w wodzie, jak i
      na plaży. NIE POLECAM!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka