Gość: jałowiec
IP: *.canea.com.pl
26.07.06, 13:44
>>Niestety, pływanie w zalewie odbywa się na własną odpowiedzialność - nie ma
ratowników, a sanepid nie kontroluje stanu wody w tym zbiorniku.
a cóz to z piramidalna bzdura?
byłem w Łykend - nie dośc że cześc wody jest wydzielona bojami (odpowiednio
żółtymi i czerwonymi) to pilnuja ich dwaj ratownicy...
pozdr