IP: *.pu.kielce.pl 09.12.06, 10:15
Piszecie o skandalach a to w Samoobronie to jeszcze gdzie indziej a czy
wiecie że o bezpieczeństwie na torach, o przewoźnie ładunków decyduje ciągle
pijany naczelnik sekcji kielce z przyzwoleniem swojego dyrektora Czesława
Jarosa? tak blisko...może tym się zainteresujecie?przecież cały czas się mowi
o wypadkach....ale nic o tych przez których to jest
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka