Gość: maro IP: *.tkdami.net 25.04.07, 22:30 podobno ze strachu zlustrowano tam nawet portierów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Barnaba Re: Niejaki Błaszczyk był portierem na Wydziale IP: *.MAN.atcom.net.pl 25.04.07, 22:57 Humanistycznym. Nic dziwnego, ze lustruja i portierów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziczek Re: Niejaki Błaszczyk był portierem na Wydziale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.07, 23:56 Sorki, ale naprawdę mnie to nie interesuje, co się działo 50 lat temu. Przeszłość jest przeszłością. I jej nie zmienimy. Interesuje mnie natomiast to, co się dzieje teraz. A teraz zabijają o 6 rano w domach. I to jest prawdziwy problem nas wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analizator.textów trzeba być naprawdę popierd.onym, zeby IP: *.echostar.pl 25.04.07, 23:59 pisać text, że zabijają o 6ej rano... po pierwsze dupku - wg prawa rewizje mogą odbywać się w godzinach 6-22a. A po drugie - Blida musiała miec na sumieniu naprawdę wiele, że wolała ze soba skończyć od razu niż zgnić w pierdlu. Ale dla POstkomuchów to nie ma znaczenia, że się przestępca zastrzelił, liczy się tylko mierna okazja (ale okazja) żeby dowalić kaczorom. żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziczek Re: trzeba być naprawdę popierd.onym, zeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 00:01 Mam nadzieję, że kiedyś zanalizujesz tekst poprawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziczek Re: trzeba być naprawdę popierd.onym, zeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 00:02 I że nie będziesz wtedy żałosny. Odpowiedz Link Zgłoś
dobiczek zabijaja SIE 26.04.07, 12:29 zabijaja sie bo sami wiedza co ich czeka. najlepiej baranie oglos zalobe narodowa po niepokalanej blidzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IPN Re: trzeba być naprawdę popierd.onym, zeby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 20:03 Wstyd PP Docenci i Profesorowie. Czego się boicie? Prawda was wyzwoli ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barnim Re: Altzheimer? IP: *.MAN.atcom.net.pl 26.04.07, 00:06 Napisałeś: "ale naprawdę mnie to nie interesuje, co się działo 50 lat temu". To sie jednak leczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziczek Re: obsesja? Kompleksy? Mały penis? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 00:07 To też się leczy. Odpowiedz Link Zgłoś
mijuli1 Re: obsesja? Kompleksy? Mały penis? 26.04.07, 10:23 Albo zwyczajnie posłuchaj trochę historii. Spróbuj to zrozumieć, wyobrazić sobie, że żyjesz w tamtej rzeczywistości. Wyobraź sobie, że jesteś matką studenta, który walczy o to, żeby wyrać kraj spod sowieckiej łapy i nagle znika.... potem dowiadujesz się, że był bity i maltretowany prze tydzień, że wyrywano mu paznokcie i kopano po brzuchu. I nawet nie wiesz co stało sie z jego ciałem - no chyba, że podrzucono je gdzieś na jakąś klatkę schodową, albo do pobliskiego śmietnika. Bo ktoś na niego doniósł.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: obsesja? Kompleksy? Mały penis? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 10:33 Gdybys nie wiedzial - to mlodych ludzi to teraz nie interesuje, co sie dzialo w poprzednim ustroju. Widza za to syf, jaki och otacza - wizje bezrobocia, lub pracy za 600-800zl, mieszkan na ktore nigdy nie bedzie ich stac, biurokracji itp. - dlugo by wymieniac. Oni juz mowia glosne NIE takiemu stanowi rzeczy - wyjezdzajac masowo za granice. Za kilka/nascie lat jak juz wszystkich zlustrujecie, wylapiecie wszystkich niepoprawnych takze politycznie obudzicie sie w nowym panstwie w poczuciu dobrze spelnionego obowiazku - niestety sami, bo mlodzi beda pracowac od dawna za granica. I ci co przyjda po was beda was rozliczac za wygnanie setek tysiecy, a niedlugo milionow osob z kraju - z przyczyn ekonomicznych. Juz istnial taki system, ktory probowal karmic wylacznie ideami - niestety ludziom kiepsko taka dieta wychodzila na zdrowie. A to co sie dzieje teraz - historia zatacza kolo, wystarczy zobaczyc poczatki pewnej innej partii wywodzacej sie ze zwiazkow (w pewnym jezyku obcym fasci - znaczy zwiazki). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mnika Re: obsesja? Kompleksy? Mały penis? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 12:28 Wtedy też była bieda, bogaty był ten, kto współpracował i wolał szyneczke zamiast wolności. Teraz nie masz pracy dlatego, że w 1989 nie zlustrowano ludzi decydujacych i udało im sie za bezcen sprzedać/wykupić Polskie zakłady pracy. Polska została ogolocona z własnych dóbr przez post komunistów, którzy teraz sobie dobrze żyją. Mjuli i ja jestesmy młodymi ludźmi- ale starszymi od ciebie- n atyle, by pamuietać biedę i zniewolenie tamtego systemu, a jednocześnie klepac biedę w tym. Tylko ze my doceniamy WOLNOŚĆ. Zapewniam cie, że kasa to nie wszystko- kiedy półki swieca pustkami, mozesz czytac jedna dozwolona gazete i masz dwa programy w telewizji i musisz pytac o pozwolenie wyjazdu. hcę wiedzieć, kto współpracował wtedy- mam prawo. A to, co dziś wyprawiają ci, którzy nas wyzwalali od komuny, to juz inny folwark zwierzęcy. Odpowiedz Link Zgłoś
dobiczek nie dla walki z korupcja na AŚ 26.04.07, 12:32 napisz tez nie dla walki z korupcja w AS , to tez nie powinno nikogo interesowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andron Re: obsesja? Kompleksy? Mały penis? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.07, 21:45 lustracji boją się pętaki i sprzedawczyki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Niejaki Błaszczyk był portierem na Wydziale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:10 " teraz zabijają o 6 rano w domach. I to jest prawdziwy problem nas wszystkich." Bziczek - Twój nick najlepiej oddaje stan Twojego umysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziczek Re: Niejaki Błaszczyk był portierem na Wydziale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 23:27 Nie zgadzam się z Tobą. Ten nick oddaje stan tego, co się ostatnio dzieje w Polsce. Tak to jest, gdy bziczek jednego człowieka urasta do rangi ideologii. A ludzie znowu zaczynają się bać tego, co mówią. I tego, czego nie mówią, też się ostatnio boją, bo przecież w Polsce zawsze znajdzie się życzliwy, który "odpowiednio" doniesie. Wystarczy użycie zestawu "mały Michnik";) lub przeprowadzenie akcji "życzliwy Gudzowaty". Powiem szczerze, obecna Polska mnie przeraża. Bo tracę nadzieję, że u nas kiedyś będzie normalnie. Ja chcę spokojnie żyć i pracować. Nie chcę się martwić, że intelygentni z Samoobrony zagarną moje składki emerytalne. Nie chcę mieć świadomości, że z moich podatków utrzymuję ludzi pokroju Łyżwińskich, Filipka. Do pasji doprowadza mnie myśl, że utrzymuję nie tylko rodziny i znajomych królika, ale także kochanki Łyżwińskiego, Filipka i Maksymiuka. Nie chcę żyć w głupim kraju, w którym panienka topless za swoje usługi zostaje posłanką, a minister edukacji nie zgadza się z teorią ewolucji. Nie chcę żyć w kraju, w którym panuje wieczny chaos i niepewność, nie ma autorytetów, nie ma niczego - jak słusznie zauważył Kononowicz. Co to, Q..., jest za państwo? Odpowiedz Link Zgłoś
mijuli1 Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust 26.04.07, 10:28 Żeby nikt się nie bulwersował moim poprzednim wpisem, wyjaśniam - nie chodzi tu o lustrację AŚ, nie mam ani żadnej wiedzy ani proszę nie doszukiwać sie w mojej wypowiedzi żadnych podtekstów. Napisałm akurat taki przykład - drastyczny - żeby wyrazić moje oburzenie na stwierdzenie, że kogoś nie obchodzi, co działo sie 50 lat temu. 50 lat temu też żyli ludzie. Mieli swoje uczucia i dramaty. Często niepotrzebne dramaty, których mogło się uniknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
dobiczek lustracja dotyczy tylko wszawicy 26.04.07, 12:34 lustracja dotyczy tylko wszawicy , i to jej najbardziej przeszkadza ze tylko jej dlatego szuka sojuszników tam gdzie tylko moze najczesciej wsród glupków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jwc Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.07, 14:37 Czerwoa AŚ przeciw lustracji. Nie dziwi mnie to, ze ludzie z takim rodowodem są przeciw lustracji. Wg mnie z urzedu powinien być zlustrowany każdy członek PZPR, ponieważ była to organizacja przestępcza, w której każdy miał obowiązek kapować i donosić. Czy to nikogo nie zastanawia? Jeśli jestem czysty nie boję się lustracji, nie boję się o zranienie mojej godności, zawsze i wszędzie mogę chodzić z podniesioną glową. Chyba..., że mam coś na sumieniu, wtedy jestem przeciw, ponieważ nikt nie chce, aby jego świństwa wychodziły na wierzch i zostały upublicznione. Ale trzeba bylo o tym myśleć wtedy, kiedy czlowiek godził się donosić na znajomych, kolegów, przyjaciół. Rozdzieranie szat po szkodzie i dorabianie ideologii do lustracji jest po prostu śmieszne. Odpowiedz Link Zgłoś
mijuli1 Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust 26.04.07, 14:58 Każdy powinien odpowiadać za swoje czyny. To jest sprawiedliwosć. Tylko na ile lustracja nie jest obciążona błedami tego typu, że ktoś kiedyś miał kolegę, z którym gadał o różnych rzeczach przy kielichu. A w wyniku tej sympatycznej wymiany poglądów mógł dorobić się jakiejś teczki. Że niby takie informacje pochodziły od niego.... Tylko, że w oświadczeniu lustracyjnym przyznajemy się bądź też nie do świadomej współpracy. Można to udowodnić, że wspólpraca była świadoma czy też nie? Pewnie można. Mnie ten problem juz nie dotyczy - nie mieszcze się w przedziale wiekowym ludzi objętych lustracją - aczkolwiek tamte czasy pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiu Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: 81.219.132.* 26.04.07, 21:45 Do Sz.P.Prof. Kika. Powiedział Pan w Wywiadzie tak: "Przecież jesteśmy elitą, która powinna dać jakiś przykład". A jaki przykład Pan dawał w tamtych czasach? Zapisując się do zbrodniczej organizacji i ślepo wykonując jej nakazy? Wtedy Pan nie był elitą? Wtedy Pana nie raziły donosy na kolegów, relegowanie inaczej myślących z uczelni, zmuszanie do podpisywania kłamstw i jeszcze inne świństwa? Gdzie Pan był wtedy? Nie był Pan świadomy tego? Przecież o tym wszystkim się mówiło na zebraniach partyjnych, w których Pan brał udział. Niech do Pana dotrze jaką krzywdę wyrządził komunizm, w którego podtrzymywaniu brał Pan aktywny udział(zważywszy na Pański temperament), Panie Profesorze! "Fortuna kołem się toczy"- takie stare, proste przysłowie, a tak trudno je zrozumieć, skądinąd, profesorowi. Jesli się czerpało frofity w tamtym ustroju, to teraz trzeba pocierpieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kielczanin Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 17:11 Czy ktoś , kto ma czyste sumienie boi się lustracji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szklarz Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 18:15 Gość portalu: Kielczanin napisał(a): > Czy ktoś , kto ma czyste sumienie boi się lustracji? Ano boi się, bo nie wiadomo co komuchy, albo kaczyści podrzucili do teczek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IPN Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 16:51 Moim zdaniem, ma rację Kielczanin, ktory pisze, że nikt uczciwy nie obawia się lustracji. Czy pamiętacie Państwo, kto w latach 70-siątych mógł awansować naukowo (robić naukową 'karierę'), kto mógł wyjechać na stypendium zagraniczne? Czy stypendyści po powrocie do kraju nie spotykali się ze smutnymi panami w czarnych płaszczach i nie pisali wspomnień z wyjazdu? Kto był w centralnej komisji ds stopni naukowych? Ile niepoprawnych habilitacji zostało wyrzuconych do kosza? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: Nie, a dla czego? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 20:09 Czyżby w Akademi Świetokrzyskiej wykładali też tylko końkordatowi??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Akademii Świętokrzyskiej późne "nie" dla lust IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 21:17 Hańba dla czerwonej AŚ, spadkobierczyni czerwoenj WP, kuźni czerwonych. Czy zawodzi was pamięć? Czego może się wstydzić człowiek uczciwy ze szlachetną przeszłością? Na pewno nie lustracji. Jeśli ktoś ma nieczyste sumienie, wtedy zaiste boi się prawdy o sobie, boi się lustracji. Taka jest prawda o wrogach lustracji. Wstyd PP prof. i doc. z nadania partyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś