Dodaj do ulubionych

Ja głosuję

IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.03, 17:45
„...wszystko idzie w dobrym kierunku” – rzecze Stanisław Góźdź.
Chyba żyjemy w różnych światach.
Obserwuj wątek
    • Gość: dottore Re: Ja głosuję IP: *.intermedia.com.pl 30.05.03, 17:41
      Dla dyrektora Góździa wszystko idzie w dobrym kierunku?
      Szkoda,że nie w jego szpitalu...
      Obserwuję to co się dzieje w ŚCO od paru lat i coraz bardziej
      ciekawi mnie jak udaje się dyrekcji ukrywać nadużycia i własną
      niekompetencję przez tak długi czas.
      Gratulacje dla dziennikarzy; za patrzenie przez palce i
      pobłażliwość dla świętej krowy,którą stał się nasz dyrektor!
    • Gość: V Re: Ja głosuję IP: *.whoc.theplanet.co.uk 13.10.03, 21:55
      V
    • Gość: a Re: Ja głosuję IP: *.postech.ac.kr 14.10.03, 15:34
      a
    • Gość: I Re: Ja głosuję IP: 200.47.100.* 15.10.03, 15:54
      I
    • Gość: z Re: Ja głosuję IP: 200.47.100.* 15.10.03, 23:25
      z
    • Gość: test Re: Ja głosuję IP: 200.47.100.* 19.10.03, 10:44
      test
    • Gość: cvs Re: Ja głosuję IP: *.sps.net.sa / *.ruh.isu.net.sa 25.10.03, 09:18
      Wyrazy uszanowania dla szanownej redakcji
    • Gość: max Re: Ja głosuję IP: *.sps.net.sa / *.ruh.isu.net.sa 08.11.03, 15:28
      max
    • Gość: asf Re: Ja głosuję IP: *.sps.net.sa / 212.138.47.* 16.11.03, 13:00
      asf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka