Gość: BBB IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.03, 17:45 „...wszystko idzie w dobrym kierunku” – rzecze Stanisław Góźdź. Chyba żyjemy w różnych światach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dottore Re: Ja głosuję IP: *.intermedia.com.pl 30.05.03, 17:41 Dla dyrektora Góździa wszystko idzie w dobrym kierunku? Szkoda,że nie w jego szpitalu... Obserwuję to co się dzieje w ŚCO od paru lat i coraz bardziej ciekawi mnie jak udaje się dyrekcji ukrywać nadużycia i własną niekompetencję przez tak długi czas. Gratulacje dla dziennikarzy; za patrzenie przez palce i pobłażliwość dla świętej krowy,którą stał się nasz dyrektor! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cvs Re: Ja głosuję IP: *.sps.net.sa / *.ruh.isu.net.sa 25.10.03, 09:18 Wyrazy uszanowania dla szanownej redakcji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Ja głosuję IP: *.sps.net.sa / *.ruh.isu.net.sa 08.11.03, 15:28 max Odpowiedz Link Zgłoś