Gość: pekin2008.com.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 13:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacol mysliwy IP: *.whirlpool.com 14.08.07, 13:26 toz to musial byc mysliwy niczym docent Furman z Alternatywy4 :) O maly wlos a Teodor musial by sie bykowi-bestii do gardla rzucic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb Re: jaki wtorek? IP: *.tktelekom.pl 14.08.07, 13:41 dzis jest wtorek, wieczor jeszcze nie nastapil a oni juz njusa maja :) a jezeli to sie wydarzylo tydzien temu to gratuluje refleksu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romantyk Re: mysliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:26 Czy mial mysliwy sprawdzane gacie? Zuch,nalezy Go wyslac na safari, musze Mu uscisnac prawice,moze nawet na ...prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
robert.zimnicki nie mieli srodka usypiajacego? 14.08.07, 13:43 chyba, ze na taka giwere potrzebne jest tez pozwolenie.... Odpowiedz Link Zgłoś
szabepio Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa 14.08.07, 14:04 byk nie zaatakowałby bez powodu. coś mi się wydaje że mieszkańcy tej wiochy musieli mu nieżle dokuczyć. I szkoda tylko że ubił jednego gościa a nie więcej. A ten mysliwy co hybił kilka strzałów powinien zrezygnowac ze swojego hobby, bo może komus zrobić krzywdę na polowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moskit Re: Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:18 Dowiedzial sie ze rozpadla sie koalicja Trwam-moher i z radosci dal czadu/a moze ze smutku?/A co to byk nie moze dostac szalu,ale go od- szczelono.Ilu mamy wscieklych politykow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazmiyrz Dzis wieczorem zaatakował? O ktorej? IP: *.eranet.pl 14.08.07, 14:29 Jak wsiąde w auto to zdąże jeszcze całe zajście zobaczyć - a mówili, że przenosić się w czasie nie da rady!! Ja bardzo proszę redaktorów o podanie liczb jakie zostaną wylosowane w środę wieczorem (możecie podać to jutro nawet po południu) w Polsce, Czechach i Niemczech! Jak trafiac szóstke to konkretnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romantyk Re: Dzis wieczorem zaatakował? O ktorej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:38 Kazmiyrz-Znaczy sie ze ni ma zodnego buhaja w Lewoszowie? To chlopi samo..sodomia i gomoria a Rydzyk cierpi za moherow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myśliwy Re: Myśliwy oddał kilka strzałów....... IP: 62.233.214.* 14.08.07, 14:39 A co to za myśliwy?, "oddał kilka strzałów, które nie trafiły celu". Kompromitacja, w byka nie trafić?. Co ten facet robi w Związku Łowieckim?. Należy Mu odebrać broń, bo jeżeli nie może trafić w dużego byka to polując napewno rani i kaleczy zwierzęta, które są od byka mniejsze i napewno ma większe trudności z trafieniem. Takich "myśliwych" należy eliminować ze społeczności myśliwskiej nie tylko dlatego, że kompromituje Polski Związek Łowiecki, ale głównie dlatego, że może powodować cierpienie zwierząt na które dokonuje się polowań. Odpowiedz Link Zgłoś
nekropedofil Re: Myśliwy oddał kilka strzałów....... 14.08.07, 15:21 od razu mi sie akcja w warsiawce z tygrysem przypomina... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaro Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: 193.24.24.* 14.08.07, 14:52 Do mieszkańców Końskich!!!! (na marginesie czy mieszkańcy Końskich to Konianie?, Koniarze? a może Konusy? - proszę o info) zgodnie z regulaminem powinien najpierw krzyknąć do byka "Stój, bo strzelam !!!", później oddać strzał w powietrze a na koniec strzelić do byka. Byk powinien się zreflektować, poddać a na koniec trafić do paki. W związku z zaistniałym powyższym faktem proponuję Kuńskie przechrzcić na Pampeluna, urządzać tam corridy oraz tak jak w Hiszpanii raz na rok przepędzać byki ulicami Kuńskich a przed nimi powinni uciekać najodważniejsi "machos" ze Świętokrzyskiego. A właściciel byka?? Moim zdaniem powinni go wysłać na przeszkolenie u najlepszego torreadora w Hiszpanmii bo dał plamę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Byczek Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.07, 15:45 Ten byk to pwenie olbrus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbuk_mniemany widać już miał PiSu powyżej rogów na głowie... IP: 193.131.222.* 15.08.07, 19:53 widać już miał PiSu powyżej rogów na głowie... Odpowiedz Link Zgłoś