Gość: BBB
IP: proxy / 10.1.0.*
06.09.03, 23:43
Wielce Szanowni Kielczanie!
Dajcie solenizantowi w Rzeszowie kubek. On musi zebrać sto postów z
życzeniami aby dostać kubek :))))
Wpiszcie się tam. Ufundujmy Mu kubek :)
Mam nadzieję, że zadziała
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=69&w=7454253