Dodaj do ulubionych

Dajcie Mu kubek

IP: proxy / 10.1.0.* 06.09.03, 23:43
Wielce Szanowni Kielczanie!
Dajcie solenizantowi w Rzeszowie kubek. On musi zebrać sto postów z
życzeniami aby dostać kubek :))))
Wpiszcie się tam. Ufundujmy Mu kubek :)
Mam nadzieję, że zadziała

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=69&w=7454253
Obserwuj wątek
    • Gość: Mieszkaniec Re: Dajcie Mu kubek IP: proxy / 10.1.0.* 07.09.03, 10:30
      Ja w kwestji formalnej.
      To jubilat nie solenizant. Mogłeś wcześniej powiedziec a nie w ostatniej
      chwili. Wpisałeś sie 23.08. W każdym razie wpis dokonany. Mam nadzieje że nie
      za późno.
      • Gość: BBB Re: Dajcie Mu kubek IP: proxy / 10.1.0.* 07.09.03, 12:05
        Gość portalu: Mieszkaniec napisał(a):
        > Ja w kwestji formalnej.
        > To jubilat nie solenizant. Mogłeś wcześniej powiedziec a nie w ostatniej
        > chwili. Wpisałeś sie 23.08. W każdym razie wpis dokonany. Mam nadzieje że nie
        > za późno.

        Dziękuję!
        To dlatego, że częściej bywam u solenizantów :)))
        Ja też wpisałem się po uroczystości. Byłem przekonany, że stu życzliwych
        znajdzie migiem. Wygląda jednak na to, że w Rzeszowie trudno o stu.
        Na pewno nie jest za późno. Ichniejsza Redakcja napisała, że bezterminowo.
        Pozdrawiam :)
    • Gość: bartek218 Re: Dajcie Mu kubek IP: 213.199.193.* 08.09.03, 17:26
      Ja się wpisałem i dam mu ten kubek może mu sie uda a ja czekam na wasze wpisy
      pod adresem
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=7861650
      oraz dla pana z rzeszowa
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=69&w=7454253

      CZEKAMY NA WASZE WPISY Z GÓRY DZIĘKI ZA WPIS DLA MNIE I TEGO PANA Z RZESZOWA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka