zosiajanik1 27.06.08, 16:48 Szukam dobrego endokrynologa dziecięcego. Może ktoś może pomódz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: endokrynolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:03 Polecam p. dr Kowalską ze szpitalika dziecięcego przy ul. Artwińskiego. Jest bardzo miła i dobrze sie zna :) Odpowiedz Link Zgłoś