Dodaj do ulubionych

endokrynolog

27.06.08, 16:48
Szukam dobrego endokrynologa dziecięcego. Może ktoś może pomódz?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: endokrynolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:03
      Polecam p. dr Kowalską ze szpitalika dziecięcego przy ul.
      Artwińskiego. Jest bardzo miła i dobrze sie zna :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka