prymulka15 16.07.08, 13:48 Podobno na zamek wróciła Biała Dama. Czy ktoś wie, kiedy się pojawia i w jakich godzinach? www.checiny.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=169&artykul=322&akcja=artykul Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomi_34 Re: Biała Dama 16.07.08, 22:32 codziennie o 22 godz . sie pojawia i chyba o 23.00 ;) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś