Dodaj do ulubionych

Biała Dama

16.07.08, 13:48
Podobno na zamek wróciła Biała Dama. Czy ktoś wie, kiedy się pojawia
i w jakich godzinach?

www.checiny.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=169&artykul=322&akcja=artykul
Obserwuj wątek
    • tomi_34 Re: Biała Dama 16.07.08, 22:32
      codziennie o 22 godz . sie pojawia i chyba o 23.00 ;)

      Pozdrawiam
    • mateo_0 Re: Biała Dama 13.06.09, 21:35
      o 22.00

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka