anies75 16.01.04, 10:53 poznam mamy z tych okloic wspólne spacery spotkania smutno mi samej - bardzo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
strusta Re: rondo Lotników Lwowskich 27.02.04, 11:41 mieszkam w tejże okolicy, ale, w przeciwieństwie do ciebie, jak mi się wydaje, pracuję pełną parą (zawodowo rzecz jasna , nie umniejszam pracy przy maluchu bo sama przez to przechodziłam). Nie byłabym chyba najlepszą osobą do spacerów, bo wychodzę na nie zbyt rzadko (w zasadzie w weekendy). Niemniej jednak pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
rudyzboj Re: rondo Lotników Lwowskich 27.02.04, 12:40 Może niezupełnie ale myślę,że niedaleko mieszkam niedaleko cmentarza na Rzgowskiej,może Stawy Jana?albo wiesz o czymś innym?Mi też samej smutno,możemy przecież kawałek do siebie dojechać,a będziesz na spotkaniu?Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 20:28 spotkanie??? o rany coś przegapiłam !!! a w jakim wieku jest Twoje dziecko??? Odpowiedz Link Zgłoś
anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 21:16 oj, jednak nie przegapiłam ciekawe gdzie sie odbędzie ja nie wiem gdzie ta Agatka jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 21:08 pewnie że możemy sie spotkać gdzies po drodze napisz mi na pocztę nr GG to pogadamy anies75@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś