Dodaj do ulubionych

rondo Lotników Lwowskich

16.01.04, 10:53
poznam mamy z tych okloic
wspólne spacery
spotkania
smutno mi samej - bardzo
Obserwuj wątek
    • strusta Re: rondo Lotników Lwowskich 27.02.04, 11:41
      mieszkam w tejże okolicy, ale, w przeciwieństwie do ciebie, jak mi się wydaje,
      pracuję pełną parą (zawodowo rzecz jasna smile, nie umniejszam pracy przy maluchu
      bo sama przez to przechodziłam). Nie byłabym chyba najlepszą osobą do spacerów,
      bo wychodzę na nie zbyt rzadko (w zasadzie w weekendy). Niemniej jednak
      pozdrawiam.
    • rudyzboj Re: rondo Lotników Lwowskich 27.02.04, 12:40
      Może niezupełnie ale myślę,że niedaleko mieszkam niedaleko cmentarza na
      Rzgowskiej,może Stawy Jana?albo wiesz o czymś innym?Mi też samej smutno,możemy
      przecież kawałek do siebie dojechać,a będziesz na spotkaniu?Agnieszka
      • anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 20:28
        spotkanie???
        o rany
        coś przegapiłam !!!

        a w jakim wieku jest Twoje dziecko???
        • anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 21:16
          oj, jednak nie przegapiłam
          ciekawe gdzie sie odbędzie
          ja nie wiem gdzie ta Agatka jest???
      • anies75 Re: rondo Lotników Lwowskich 29.02.04, 21:08
        pewnie że możemy sie spotkać gdzies po drodze
        napisz mi na pocztę nr GG to pogadamy
        anies75@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka