Dodaj do ulubionych

Mikołajki w Gemelli

IP: *.* 26.11.02, 15:17
Czy ktoś sie jeszcze wybiera?Aneta
Obserwuj wątek
    • Gość: ulcik Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 26.11.02, 16:16
      A można poznać jakieś szczegóły ??Bo ja nic nie wiem :(ulcik
      • Gość: axa Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 27.11.02, 17:52
        dostałam, a właściwie moja córa dostała,zaproszenie :-)Aneta
        • Gość: AGM Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 03.12.02, 12:46
          CześC.No właśnie my tez dostaliśmy zaproszemie. Jeśli tylko mojemu Mateuszowi przejdzie katarek to oczywiście się wybieramy. A kiedy chodziłas do szkoły rodzenia.... My luty/marzec 2002. A wy?
          • Gość: axa Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 18.12.02, 22:46
            My niec pózniej kwiecień :-)Byliście?PozdrowionkaAneta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka