Gość: axa IP: *.* 26.11.02, 15:17 Czy ktoś sie jeszcze wybiera?Aneta Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ulcik Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 26.11.02, 16:16 A można poznać jakieś szczegóły ??Bo ja nic nie wiem ulcik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: axa Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 27.11.02, 17:52 dostałam, a właściwie moja córa dostała,zaproszenie Aneta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGM Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 03.12.02, 12:46 CześC.No właśnie my tez dostaliśmy zaproszemie. Jeśli tylko mojemu Mateuszowi przejdzie katarek to oczywiście się wybieramy. A kiedy chodziłas do szkoły rodzenia.... My luty/marzec 2002. A wy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: axa Re: Mikołajki w Gemelli IP: *.* 18.12.02, 22:46 My niec pózniej kwiecień Byliście?PozdrowionkaAneta Odpowiedz Link Zgłoś