Dodaj do ulubionych

profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka

05.03.08, 22:51
Chcielibysmy z Mezem zrobic naszej coreczce z okazji pierwszych
urodzin profesjonala sesje fotograficzna. Czy mozecie polecic
jakiegos fotografa zajmujacego sie dziecmi? Robil ktos na forum taka
sesje dla dziecka?
Prosze o namiary na sprawdzonego artyste. Orientuje sie ktos ile za
taka przyjemnosc trzeba zaplacic?
Obserwuj wątek
    • dzidecka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 06.03.08, 10:02
      Napisałam na priva smile
      • kkatarynka do dzidecka 06.03.08, 14:49
        poczta na gazecie mi szwnkuje. Bardzo prosze o wiadomosc na
        Kkatarynka@poczta.fm
        Z gory wielkie dzieki
    • weronka77 Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 06.03.08, 11:32
      Przypuszczam,że 700-1000zł. Tyle płaciłam za sesję na miesiąc przed
      urodzeniem Julkiwink
      • dzidecka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 06.03.08, 15:43
        weronka77 napisała:

        > Przypuszczam,że 700-1000zł. Tyle płaciłam za sesję na miesiąc przed
        > urodzeniem Julkiwink

        U mnie taniej wink
        • weronka77 Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 06.03.08, 18:06
          Jesteś równie uznanym fotografem jak Konaszewska-Pyla?wink
    • oda2006 Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 15.03.08, 20:02
      kkatarynka napisała:

      > Chcielibysmy z Mezem zrobic naszej coreczce z okazji pierwszych
      > urodzin profesjonala sesje fotograficzna. Czy mozecie polecic
      > jakiegos fotografa zajmujacego sie dziecmi? Robil ktos na forum taka
      > sesje dla dziecka?
      > Prosze o namiary na sprawdzonego artyste. Orientuje sie ktos ile za
      > taka przyjemnosc trzeba zaplacic?
      Witam.Jako mama ponad rocznej dziewczynki nie za bardzo moge sobie wyobrazic aby
      taki brzdac juz grzecznie pozowal do zdjecia,no chyba ze jest to wyjatkowy
      aniolek.My naszej dziewczynce zrobilismy fotoksiazke ze zdjec ktore miala
      robione przez pierwszy rok-od narodzin po dmuchanie pierwszej swieczki.Kto go
      widzial gratulowal pomyslu i jest to naprawde super pomysl i pamiatka.Jezeli
      jestes czyms takim zainteresowana napisz na mail.Moge podac duzo szczegolow i
      ewentualnie pokazac fotoksiazke-czesto nowozency uwieczniaja w niej swoje
      najwaznijsze i niezapomniane chwile ze swojego slubu.
      • dzidecka oda2006 16.03.08, 18:06
        A ja uważam, że wystarczy dobre podejście do dziecka. Trzeba malucha
        zainteresować. Jednocześnie sesja nie może za długo trwać bo taki brządc szybko
        się nudzi.
        Kilka dni temu robiłam zdjęcia 15-miesięcznej dziewczynce. Żywe srebro ale sesja
        udała się smile
        Z roczniakami miałam już wiele razy do czynienia. Potrzebna tylko cierpliwość i
        dobry kontakt wink
        Oczywiście zawsze można trafić na wyjątkowego łobuza wink
    • kkatarynka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 26.03.08, 15:55
      witam ponowinie smile Dzis coreczka miala sesje zdjeciowa. Zdjecia beda
      dopiero za tydzien, ale moge powiedziec kilka slow o samej sesji.

      Pani Ania ma swietne podejscie do dzieci, Łucja poza kilkoma
      indydentami typu rzucanie sie na tlo, albo zjadanie elementow
      dekoracji byla swietna modelka, wysmienicie sia bawila podaczas
      calej godzinnej sesji fotograficznej. Mala od razu zakaceptowala
      pania Anie jako nowa "ciocie" i swietnie sie bawila koralikami,
      balonikami i innymi piorkami. Po godzinie byla ta zabawa taka
      wymeczona ze zasnela jak tylko "ciocia" poszla.
      Napisze za tydzien jak zdjecia, na dzis dzien z samej sesji jestem
      bardzo zadowolona smile
      • panna_dziewanna Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 27.03.08, 09:42
        Możesz napisać u kogo robiłaś te zdjęcia i za ile?
        • kkatarynka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 27.03.08, 11:16
          sesja kosztuje 250 zlotych plus ewentualne koszty dojazdu jesli
          chcesz robic u siebie w domu a nie w studio (wiadomo ze maluch
          najlepiej sie czuje u siebie).
          Nie wiem czy moge podac strone czy mi tego nie usnuna. Jak cos to
          wysle ci na poczte jak podasz adres.
          Na razie wklejam link do strony fotografki:

          annapawleta.com/
          • lulla77 Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 28.03.08, 16:26
            a ile zdjęć się dostaje po takiej sesji? i w jakiej formie?
            • kkatarynka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 28.03.08, 16:52
              Zdjeci jeszcze nie mam. Ale ma byc ich okolo 30. Na plycie CD plus
              jakas prezentacja multimedialna.
    • kkatarynka Re: profesionalna sesja fotograficzna dla dziecka 06.04.08, 21:09
      przyszly zdjecia, sa sliczne - jestem zachwycona - polecam goraco smile
      Ja, Maz i cala rodzina jestesmy oczarowni smile

      Za rok zrobimy sobie sesje rodzinna u Pani Ani smile
    • lunatica O! 26.08.08, 09:01
      Skoro pojawiły się linki, to ja też podrzucę jeden, może ktoś skorzysta Foto Familia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka