inga-pn
11.08.13, 22:55
Program typu revshare - AdMediaprofit, wystartował miesiąc temu i wygląda w dalszym ciągu bardzo obiecująco, dynamicznie przybywa użytkowników
Koszt adpacka jedyne 10$
Paczka pracuje do 13$
80% jest rozdzielane między inwestorów 10% dla admina 10% ref.
Nie trzeba oglądać reklam żeby zarabiac.
Procesory Payza, EgoPay, Perfect money, STP
Wypłata od 20$
Ref bezpośredni 5%
Dostajemy również 2.5$ za każde 5 paczek kupione przez naszych referali z lewego i prawego teamu (strone wybieramy przy rejestracji). Żeby otrzymywać bonus binarny musimy mieć wykupionych minimalnie 5 paczek i posiadać refów z prawej i lewej strony którzy też wykupili po 5 paczek.
www.admediaprofit.com/login.aspx?ref_id=inez
w razie pytań zapraszam inga-pn@gazeta.pl