Gość: krakózka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.12.09, 13:51
>Profesjonalne oświetlenie dla ołtarza kosztowałoby około 100 tys. euro<
...chyba tyle mniej więcej kosztował (tfu!)Mitoraj, nie mówiąc o innych
szpetotach "upiększających" Kraków... Bardzo, bardzo chciałabym zobaczyć
(odkryć na nowo?...)ten cudny zabytek, PRAWDZIWE dzieło sztuki rzeźbiarskiej,
tak profesjonalnie oświetlone! Może mogłoby to sfinansować Bractwo Kurkowe -
wszak już chyba profesor Dźwigaj dość się dzięki niemu napracował? Jakkolwiek
bądź, trzeba to zrobić!!!