IP: *.centertel.pl 05.01.10, 11:41
nigdy jeszcze kolej nie oddala zadnych pieniedzy, jesli kupilo sie
bilet o twoja strata, co najwyzej w kasie 85% dadza i nie pomoze
zadne odwolanie, sam sie o tym niestety przekonalem. Klamstwa i
tyle, czekam az w Polsce okaze sie kolej z innego panstwa, juz
niedlugo ma byc niemeicka. moze wtedy nauczy to cos naszych
rodzimych zlodziei spod znaku PKP
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka