Dodaj do ulubionych

Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m...

IP: *.mech.pk.edu.pl 25.05.10, 08:20
Pytanie - czy jadą za własne czy związkowe pieniądze ?

Bo jak za związkowe to jest to świństwo !
Obserwuj wątek
    • Gość: emm Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 62.121.128.* 25.05.10, 08:24
      A nie lepiej bronić wały na północy Polski ... Nie, przecież to
      praca a nie wycieczka do Krakowa.
      • Gość: gosc Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: 149.156.135.* 25.05.10, 08:40
        modla sie do JP2, pielgrzymuja do Kaczynskich. Oto POLSCY KATOLICY
        spod znaku SOLIDARNOSCI (tej obecnej...
        • maruda.r A może tak wały poumacniać? 25.05.10, 14:49

          albo pomóc powodzianom? Takie afiszowanie się z nieróbstwem podczas klęski
          żywiołowej raczej związkom na zdrowie nie wyjdzie.



          • noducks santo subito 25.05.10, 15:32
            ot kulturalna wycieczka za pieniadze zalogi. po kosciolku darmowa
            micha, zwiedzanie krakowa a w drodze powrotnej flaszeczka w autobusie.
            tak wlasnie uswiecony zwiazek zawodowy walczy o prawa pracownicze.
            • maruda.r Re: santo subito 25.05.10, 16:46
              noducks napisał:

              > ot kulturalna wycieczka za pieniadze zalogi. po kosciolku darmowa
              > micha, zwiedzanie krakowa a w drodze powrotnej flaszeczka w autobusie.
              > tak wlasnie uswiecony zwiazek zawodowy walczy o prawa pracownicze.

              *******************************

              Nie wspomniałeś o tradycyjnym grillu przy oponach.

            • ethebor Zgaduje, że to z autopsji... 25.05.10, 19:19
              Ale nie wszyscy są tacy jak Twoje projekcje własnych doświadczeń.
          • ethebor ...wały poumacniać? Wawelu nie zalewa... 25.05.10, 19:18
            Przyjeżdżając wydadzą trochę pieniędzy w Krakowie - również przyczyniając się do
            poprawy ekonomii na terenie na którym była powódź. Sporo turystów zapewne
            zrezygnowało.

            W artykule obok prezydent Sandomierza zaapelował by nie rezygnowano z przyjazdów
            do jego miasta.

            Poza tym sporo tam ludzi ze Śląska - oni już u siebie wały poumacniali - teraz
            mogą chwilę odpocząć.
          • miszczu.pll o rozum dla śniadka będą się modlić pasożyty 25.05.10, 19:46
        • pablobodek Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 16:31
          "Soli(PiS)darność" + PiS + Krk -> droga do ...
        • Gość: Bonobo Re: To juz nie ta sama "Solidarnosc"! IP: 132.170.6.* 25.05.10, 16:53
          Obecna "Solidarnosc" to juz nic wiecej jak tylko socjalistyczno-
          nacjonalistyczna przybudowka kosciola rzymsko-katolickiego,
          czynnie wspierajaca jedna partie polityczna
          (tzn. PiSuarczykow)!!!
    • keram.keram Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 08:28
      Palenie opon jest w repertuarze ?
      • Gość: ja Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.ghnet.pl 25.05.10, 09:13
        czy to aby nie jest jezyk nienawisci
    • Gość: . Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 08:55
      kurr...
      Powódź mamy, domy zalane po kominy ,ludzie nie maja dachu nad głową i
      co jeść a ci sobie wycieczki robią.
      Na to kasa jest... a na modernizację wałów to znów cholera nie będzie.
      • abba2009 Re: Myśle że pomyliłes adresata-od wałów jest rząd 25.05.10, 14:36
        Gość portalu: . napisał(a):

        > kurr...
        > Powódź mamy, domy zalane po kominy ,ludzie nie maja dachu nad
        głową i
        > co jeść a ci sobie wycieczki robią.
        > Na to kasa jest... a na modernizację wałów to znów cholera nie
        będzie.
    • Gość: roman Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 195.150.167.* 25.05.10, 09:00
      nikt ich tu nie oczekuję ,stada nierobów na wały Wisły tam ich miejsce
    • Gość: wes Modlitwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:19
      Tak modlitwa na pokaz na pewno będzie Bogu miła!!!
    • Gość: Gość Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:29
      Pewnie sukienkowi już zacierają łapska na myśl o przypływie gotówki za wstęp do krypty z L.K. :]
    • Gość: conchis Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:31
      kiedyś byłem w Solidarności, teraz to grono wielbicieli dyktatora
      kaczyńskiego, szkoda że taka wspaniała organizacja zeszła na psy :(((
      • pablobodek Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 16:34
        Lubię i szanuję psy. Nie obrażaj ich, proszę !!
      • Gość: gość To już nie jest Solidarność IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 17:02
        To jest Śniadkolidarność
    • brave48 Tak, msza za spokój duszy LK będzie potrzebna ... 25.05.10, 09:33
      zwłaszcza po ujawnieniu zapisów z czarnych skrzynek ...
    • Gość: karolek Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 77.236.0.* 25.05.10, 09:51
      O rozum to już za późno!!!!!
    • Gość: Dorota Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 195.205.147.* 25.05.10, 10:01
      Może działacze "S" solidarnie wesprą tych co najbardziej ucierpieli
      z powodu wielkiej wody w zamian za pielgrzymki do Krakowa.
      • maura4 Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 22:31
        No wesprą modlitwą. To najceniejsza pomoc.
    • Gość: Paul Pracodawca ma im płacić za modły... IP: *.chello.pl 25.05.10, 10:27
      ...zamiast pracę?
    • malaparte Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 12:10
      brawo...pracownicy sektora prywatnego,prawie 2 mln "samozatrudnionych"
      Polaków bez żadnych praw przysługujących pracownikom, tymczasem
      "brzuchaci" baronowie z kopalń,PKP uprawiają politykę i celebrują
      pielgrzymki - w taki sposób pojmują rolę związków zawodowych w wolnej
      Polsce w XXI wieku..... co to jest za Solidarność ???
    • Gość: ciekawe Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 12:35
      To Solidarność ma tysiące działaczy? Chyba miała w 1980.

      Teraz jest to kilku piskrzykaczy i otumanieni przez nich ludzie
    • Gość: Bozena Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:41
      czytalam ,ze KK w tym Dziwisz nie wtraca sie do polityki a te
      msze /ni z gruszki ,ni z pietruszki/ przed wyborami to co?
      Zapamietamy,zapamietamy w razie czego .
    • Gość: precz z solidarnos Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:46
      NIEROBY solidarnosciowe na waly i do sprzatania a nie na modly.
      Teraz ludzie widzicie jaka teraz solidarnosc .Powodzianie mozecie
      zdychac z glodu i z brudu bo solidarnosc ,ktora finansujecie bedzie
      wycieczkowac po grobach kaczynskich a nie wspierac narod w
      potrzebie.Brawo,brawo.
    • Gość: Ja sie pomodle Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:50
      o to by rzad nic z tego co dzialo sie w kabinie pilotow.Kto byl i co
      mowil nie utajnial tylko ujawnil bez wzgledu na to ,ze dowiemy sie i
      caly swiat, ze to zadne elity tylko banda idiotow byla.
    • Gość: wierzący Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 12:53
      A do kogo będą się modlić? Myślę, że najlepiej jest modlić się w
      skupieniu i szczerze a nie robić z modlitwy wiec wyborczy. Mało wam
      jeszcze znaków.
      • maura4 Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 22:32
        Jakich znaków ?.
    • Gość: karbat Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.10, 13:02
      tysiace dzialaczy zwiazkowych modlacych sie na Wawelu !!!

      kto za to placi ?! , durnie zapieprzaja za grosze w fabrykach , a
      cwaniaki zwiazkowe jedza po kraju z modlitwami .hehehehehe

      skad w Polsce tylu idiotow placacych na rozmodlonych nierobow ?
      • Gość: EŚ Sam jesteś durniem. IP: *.ip.netia.com.pl 25.05.10, 13:06
        Zamiast innych namawiać na pomoc dla powodzian; sam zabierz się do
        pracy.
    • Gość: działacz Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:10
      Mnie uczono, że modlić się można wszędzie i że cisi i pokornego
      serca posiądą Królestwo Niebieskie, ale ci co urządzają z modlitwy
      politykę to ani cisi ani też pokornego serca- to jakieś demony. Za
      kogo wy się chcecie na Wawelu modlić? no chyba nie za śp Lecha i
      Maryję przecież już 10 kwietnia zrobiliście z nich świętych nad
      świętymi. Ale rozumiem teraz jedziecie modlić się do nich o
      wstawiennictwo za Jarosława żeby został prezydentem.Pytam się więc
      za redaktorem Lisem CO Z TĄ POLSKĄ???????????????????
    • keny_ns Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 13:10
      Nie mogliby go już przenieść do wawki? :|
    • tadek-1 Tysiące działaczy? , rozumiem... 25.05.10, 13:19
      Tysiace dzialaczy?, rozumiem tysiace darmozjadow.
      • asiazlasu Re: Tysiące działaczy? , rozumiem... 25.05.10, 13:32
        a do roboty kiedy ?
    • Gość: gość Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:33
      I bardzo dobrze,że bedzie ich tak duzo w jednym miejscu.Zdrowych,silnych
      chłopów.Dać im łopaty,miotly i co tam jeszcze trzeba, i pognać do roboty przy
      uprzątaniu po powodzi.Zaiste,byłby to jeden z niewielu momentów,gdy Ci pożal
      sie Boże związkowcy pracują.Bo jak dotad to mieli siły ino na liczenie kasy i
      na palenie opon.Ostatecznie po db.wykonanej pracy mozna pozwolić im odpocząć
      na Wawelu.
    • Gość: Lola na "obiat" do zwykłych ludzi pojechał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:41
      to i może tu raczy się zjawić... Nie odpuści takiej okazji.
      Matki pod respiratorem i tak nic nie rusza. Nawet to, że jest
      wykorzystywana do kampanii.
    • aekielski Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 13:51
      To już tylko sami działacze "Solidarności" zostali. A gdzie mają członków?
      Czyżby ich wysłali do Irlandii? Mogli by ze sobą zabrać bedomnych z ośrodków
      pomocy,niech zobaczą trochę świata i podniosą frekfencję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka