Gość: gadu IP: *.mech.pk.edu.pl 25.05.10, 08:20 Pytanie - czy jadą za własne czy związkowe pieniądze ? Bo jak za związkowe to jest to świństwo ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: emm Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 62.121.128.* 25.05.10, 08:24 A nie lepiej bronić wały na północy Polski ... Nie, przecież to praca a nie wycieczka do Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: 149.156.135.* 25.05.10, 08:40 modla sie do JP2, pielgrzymuja do Kaczynskich. Oto POLSCY KATOLICY spod znaku SOLIDARNOSCI (tej obecnej... Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r A może tak wały poumacniać? 25.05.10, 14:49 albo pomóc powodzianom? Takie afiszowanie się z nieróbstwem podczas klęski żywiołowej raczej związkom na zdrowie nie wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
noducks santo subito 25.05.10, 15:32 ot kulturalna wycieczka za pieniadze zalogi. po kosciolku darmowa micha, zwiedzanie krakowa a w drodze powrotnej flaszeczka w autobusie. tak wlasnie uswiecony zwiazek zawodowy walczy o prawa pracownicze. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: santo subito 25.05.10, 16:46 noducks napisał: > ot kulturalna wycieczka za pieniadze zalogi. po kosciolku darmowa > micha, zwiedzanie krakowa a w drodze powrotnej flaszeczka w autobusie. > tak wlasnie uswiecony zwiazek zawodowy walczy o prawa pracownicze. ******************************* Nie wspomniałeś o tradycyjnym grillu przy oponach. Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor Zgaduje, że to z autopsji... 25.05.10, 19:19 Ale nie wszyscy są tacy jak Twoje projekcje własnych doświadczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor ...wały poumacniać? Wawelu nie zalewa... 25.05.10, 19:18 Przyjeżdżając wydadzą trochę pieniędzy w Krakowie - również przyczyniając się do poprawy ekonomii na terenie na którym była powódź. Sporo turystów zapewne zrezygnowało. W artykule obok prezydent Sandomierza zaapelował by nie rezygnowano z przyjazdów do jego miasta. Poza tym sporo tam ludzi ze Śląska - oni już u siebie wały poumacniali - teraz mogą chwilę odpocząć. Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 16:31 "Soli(PiS)darność" + PiS + Krk -> droga do ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonobo Re: To juz nie ta sama "Solidarnosc"! IP: 132.170.6.* 25.05.10, 16:53 Obecna "Solidarnosc" to juz nic wiecej jak tylko socjalistyczno- nacjonalistyczna przybudowka kosciola rzymsko-katolickiego, czynnie wspierajaca jedna partie polityczna (tzn. PiSuarczykow)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 08:28 Palenie opon jest w repertuarze ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.ghnet.pl 25.05.10, 09:13 czy to aby nie jest jezyk nienawisci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 08:55 kurr... Powódź mamy, domy zalane po kominy ,ludzie nie maja dachu nad głową i co jeść a ci sobie wycieczki robią. Na to kasa jest... a na modernizację wałów to znów cholera nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
abba2009 Re: Myśle że pomyliłes adresata-od wałów jest rząd 25.05.10, 14:36 Gość portalu: . napisał(a): > kurr... > Powódź mamy, domy zalane po kominy ,ludzie nie maja dachu nad głową i > co jeść a ci sobie wycieczki robią. > Na to kasa jest... a na modernizację wałów to znów cholera nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 195.150.167.* 25.05.10, 09:00 nikt ich tu nie oczekuję ,stada nierobów na wały Wisły tam ich miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wes Modlitwa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:19 Tak modlitwa na pokaz na pewno będzie Bogu miła!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:29 Pewnie sukienkowi już zacierają łapska na myśl o przypływie gotówki za wstęp do krypty z L.K. :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: conchis Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 09:31 kiedyś byłem w Solidarności, teraz to grono wielbicieli dyktatora kaczyńskiego, szkoda że taka wspaniała organizacja zeszła na psy :((( Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 16:34 Lubię i szanuję psy. Nie obrażaj ich, proszę !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość To już nie jest Solidarność IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 17:02 To jest Śniadkolidarność Odpowiedz Link Zgłoś
brave48 Tak, msza za spokój duszy LK będzie potrzebna ... 25.05.10, 09:33 zwłaszcza po ujawnieniu zapisów z czarnych skrzynek ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karolek Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 77.236.0.* 25.05.10, 09:51 O rozum to już za późno!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: 195.205.147.* 25.05.10, 10:01 Może działacze "S" solidarnie wesprą tych co najbardziej ucierpieli z powodu wielkiej wody w zamian za pielgrzymki do Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś
maura4 Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 22:31 No wesprą modlitwą. To najceniejsza pomoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Pracodawca ma im płacić za modły... IP: *.chello.pl 25.05.10, 10:27 ...zamiast pracę? Odpowiedz Link Zgłoś
malaparte Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 12:10 brawo...pracownicy sektora prywatnego,prawie 2 mln "samozatrudnionych" Polaków bez żadnych praw przysługujących pracownikom, tymczasem "brzuchaci" baronowie z kopalń,PKP uprawiają politykę i celebrują pielgrzymki - w taki sposób pojmują rolę związków zawodowych w wolnej Polsce w XXI wieku..... co to jest za Solidarność ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawe Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 12:35 To Solidarność ma tysiące działaczy? Chyba miała w 1980. Teraz jest to kilku piskrzykaczy i otumanieni przez nich ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bozena Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:41 czytalam ,ze KK w tym Dziwisz nie wtraca sie do polityki a te msze /ni z gruszki ,ni z pietruszki/ przed wyborami to co? Zapamietamy,zapamietamy w razie czego . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: precz z solidarnos Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:46 NIEROBY solidarnosciowe na waly i do sprzatania a nie na modly. Teraz ludzie widzicie jaka teraz solidarnosc .Powodzianie mozecie zdychac z glodu i z brudu bo solidarnosc ,ktora finansujecie bedzie wycieczkowac po grobach kaczynskich a nie wspierac narod w potrzebie.Brawo,brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja sie pomodle Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.nycmny.fios.verizon.net 25.05.10, 12:50 o to by rzad nic z tego co dzialo sie w kabinie pilotow.Kto byl i co mowil nie utajnial tylko ujawnil bez wzgledu na to ,ze dowiemy sie i caly swiat, ze to zadne elity tylko banda idiotow byla. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierzący Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 12:53 A do kogo będą się modlić? Myślę, że najlepiej jest modlić się w skupieniu i szczerze a nie robić z modlitwy wiec wyborczy. Mało wam jeszcze znaków. Odpowiedz Link Zgłoś
maura4 Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się 25.05.10, 22:32 Jakich znaków ?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karbat Re: Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.10, 13:02 tysiace dzialaczy zwiazkowych modlacych sie na Wawelu !!! kto za to placi ?! , durnie zapieprzaja za grosze w fabrykach , a cwaniaki zwiazkowe jedza po kraju z modlitwami .hehehehehe skad w Polsce tylu idiotow placacych na rozmodlonych nierobow ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EŚ Sam jesteś durniem. IP: *.ip.netia.com.pl 25.05.10, 13:06 Zamiast innych namawiać na pomoc dla powodzian; sam zabierz się do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: działacz Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:10 Mnie uczono, że modlić się można wszędzie i że cisi i pokornego serca posiądą Królestwo Niebieskie, ale ci co urządzają z modlitwy politykę to ani cisi ani też pokornego serca- to jakieś demony. Za kogo wy się chcecie na Wawelu modlić? no chyba nie za śp Lecha i Maryję przecież już 10 kwietnia zrobiliście z nich świętych nad świętymi. Ale rozumiem teraz jedziecie modlić się do nich o wstawiennictwo za Jarosława żeby został prezydentem.Pytam się więc za redaktorem Lisem CO Z TĄ POLSKĄ??????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
keny_ns Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 13:10 Nie mogliby go już przenieść do wawki? :| Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Tysiące działaczy? , rozumiem... 25.05.10, 13:19 Tysiace dzialaczy?, rozumiem tysiace darmozjadow. Odpowiedz Link Zgłoś
asiazlasu Re: Tysiące działaczy? , rozumiem... 25.05.10, 13:32 a do roboty kiedy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:33 I bardzo dobrze,że bedzie ich tak duzo w jednym miejscu.Zdrowych,silnych chłopów.Dać im łopaty,miotly i co tam jeszcze trzeba, i pognać do roboty przy uprzątaniu po powodzi.Zaiste,byłby to jeden z niewielu momentów,gdy Ci pożal sie Boże związkowcy pracują.Bo jak dotad to mieli siły ino na liczenie kasy i na palenie opon.Ostatecznie po db.wykonanej pracy mozna pozwolić im odpocząć na Wawelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lola na "obiat" do zwykłych ludzi pojechał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 13:41 to i może tu raczy się zjawić... Nie odpuści takiej okazji. Matki pod respiratorem i tak nic nie rusza. Nawet to, że jest wykorzystywana do kampanii. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Tysiące działaczy "S" przyjedzie na Wawel się m... 25.05.10, 13:51 To już tylko sami działacze "Solidarności" zostali. A gdzie mają członków? Czyżby ich wysłali do Irlandii? Mogli by ze sobą zabrać bedomnych z ośrodków pomocy,niech zobaczą trochę świata i podniosą frekfencję. Odpowiedz Link Zgłoś