Dodaj do ulubionych

Widziane 06.03.2004

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 08:50
Już za chwil parę 339-03 wyjeżdża w pierwszy kurs po ulicach Krakowa.
Obserwuj wątek
    • mouset Re: Widziane 06.03.2004 06.03.04, 12:25
      Z przeqpą na pokładzie?
      • Gość: ADAŚ Widziane 06.03.2004 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 12:49
        Niestety bez - kurs testowy bez pasażerów.
        Zdany pomyślnie.

        16-03 #407
        10-02 #186

        Chwilę mnie nie było i takie zmiany w soboty. No ładnie.
    • Gość: ADAŚ Metropol na Scaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 13:10
      Widziałem dziś to cosik na dupie. Moim zdaniem nie wygląda to źle. Jest
      symetrycznie położone i pasuje barwą do wozów. W Wawce na ikarach to jest
      jednak obleśne - stwierdzam, mając porównanie.
      • Gość: Clint Re: Widziane IP: *.crowley.pl 06.03.04, 14:40
        Czy rezultatem ostatnich ciec jest DF318 na 124 i to nie rezerwa ??
        • Gość: ADAŚ DF 318 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 15:49
          Też widziałem i lekko się zdziwiłem.
          No i co Majcher - zrobiłeś to co obiecywałeś i to W WIELKIM STYLU !!!

          Gratuluję !!!
          Zaniedługo będzie ten Pan tzw. osobą niepożądaną w Krakowie i to dzięki sobie.
          • mouset Majchrowski non grata 06.03.04, 16:37
            Hehe, a złamas obiecywał co 4 minuty autobus
    • Gość: ADAŚ Ostatni Fashion House IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 15:47
      Odnaleziony na "4" i jest to 429+430. Chyba jednak ciut ciemniejszy niż na
      778+779 i 820+819.
      • pavlack Re: Ostatni Fashion House 06.03.04, 17:01
        778 jest ciemniejszy, a 820 jaśniejszy :D
        • mouset Re: Ostatni Fashion House 06.03.04, 17:03
          Wolałbym jednak coś z tonacji blue
          • Gość: ADAŚ Różne kolory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:30
            No właśnie, czemu akurat tylko takie kolory hihi.
            • Gość: ADAŚ 376+377 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:31
              Były razem na "1" dzisiaj.
          • Gość: ADAŚ Fashion IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:32
            No chyba, że oliwka, zielony i bordo to taki "FASHION" teraz.
            • pavlack Re: Fashion 06.03.04, 21:06
              Dokładnie, po jasnych reklamach (na GT6 tego się dużo namnożyło jakiś czas
              temu - chociażby Excellent, Junkers; czy też Vailant na 808+810) teraz przyszła
              moda na ciemne kolory.
        • Gość: gicek Re: 778+779 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 22:30
          778+779 dziś na # 1 ciemniejszy od 820+819 i ma - jakby lepszy połysk
          • pavlack Re: 778+779 06.03.04, 22:33
            No połysku to żaden z nich nie bedzie raczej miał, bo wszystkie Fashiony są
            malowane matową farbą :)
            • Gość: gicek Re: 778+779 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 22:48
              No może w słońcu tak błyszczał ale ładnie wyglądał
            • kuba203 Re: 778+779 07.03.04, 14:33
              pavlack napisał:

              > No połysku to żaden z nich nie bedzie raczej miał

              Połysku to żadem tramwaj nie będzie miał, dopóki go nie umyją, a z tym ostatnio
              ciężko, na 104 PS044 maksymalnie zapaćkany, przez okna niewiele było widać :(
              Wiem, wiem, zimno, nie da się, co nie zmienia faktu, że wygląda to obleśnie :(
              • mouset Re: 778+779 08.03.04, 22:32
                W niedziele omnia na 104? mmmm
                • Gość: christoph Re: 778+779 IP: *.autocom.pl 08.03.04, 22:37
                  omnia?? PS044??? ;)
                  • mouset Re: 778+779 09.03.04, 12:34
                    154 oczywiście :)
    • Gość: Locutus SKANDAL!!! IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 07.03.04, 01:10
      Skandalem jest to, że tramwajowe kursy wyjazdowe z zajezdni, mimo iż jadą w
      pełnym otablicowaniu i zatrzymują się na wszystkich przystankach, nie są ujęte
      w rozkładach jazdy... wyłącznie swojej przytomności umysłu zawdzięczam fakt, że
      nie zamarzłem gdzieś na Kazimierzu czekając na pierwszy tramwaj / autobus około
      4:30... poszedłem na Powstańców Wlkp. a tam oczywiście na rozkładzie to samo co
      wszędzie - pierwsze tramwaje dopiero o 5:40 i później... na szczęście znając
      MPK usiadłem spokojnie na przystanku, przepuściłem dwudziestkę czwórkę i
      wsiadłem w trójkę, która przyjechała około 5:10 ;-)

      Czy byłoby to takim wielkim problemem, gdyby kursy te zostały oznaczone w
      rozkładzie? :-(

      A co do reklam na scaniach - oblukałem je sobie i nawet ja, wielki wróg
      wszelkiego oszpecania taboru, muszę przyznać, że nie wyglądają najgorzej.
      Dobrze że nie zajmują tylniej szyby i że widać spod nich barwy zakładowe.

      Pzdr.
      LOKI (obolały po imprezie)
      • Gość: kermitou Re: SKANDAL!!! IP: *.net.autocom.pl 07.03.04, 03:29
        To jest zastanawiające skoro taka 4 czy 22 może mieć wypisane kursy,które
        rozpoczynają się od HTS a np.taka 24 wyjazdowa na Kurdwe nie ma rozpisanego
        rozkładu.Także jestem za tym by zjazdy po godzinie 22 były zapisane na
        rozkładach bo np. ostatni tramwaj z Kurdwanowa zjeżdża po 23.40 natomast w
        papierkach są ujęte kursy do 22.39.A jeżdżąc czasem tą pseudo nocką mam okazje
        widywać po parenaście osób w wozie.I tu znowu przykład 4 skróconej do HTS
        • Gość: Locutus Re: SKANDAL!!! IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 07.03.04, 05:50
          Rekordowy pod względem frekwencji jest ponoć nieujęty w rozkładzie zjazdo
          ostatniej piętnastki do Huty (informacja podana za wiceprezesem naszego Klubu -
          doktorem Mousetem).

          Tak więc IMHO wszystkie (a nie tylko wybrane) zjazdy i wyjazdy winny być -
          uwzględnione w rozkładzie.

          Pzdr.
          LOKI
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka