Gość: ADAŚ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 08:50 Już za chwil parę 339-03 wyjeżdża w pierwszy kurs po ulicach Krakowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ADAŚ Widziane 06.03.2004 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 12:49 Niestety bez - kurs testowy bez pasażerów. Zdany pomyślnie. 16-03 #407 10-02 #186 Chwilę mnie nie było i takie zmiany w soboty. No ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Metropol na Scaniach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 13:10 Widziałem dziś to cosik na dupie. Moim zdaniem nie wygląda to źle. Jest symetrycznie położone i pasuje barwą do wozów. W Wawce na ikarach to jest jednak obleśne - stwierdzam, mając porównanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Clint Re: Widziane IP: *.crowley.pl 06.03.04, 14:40 Czy rezultatem ostatnich ciec jest DF318 na 124 i to nie rezerwa ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ DF 318 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 15:49 Też widziałem i lekko się zdziwiłem. No i co Majcher - zrobiłeś to co obiecywałeś i to W WIELKIM STYLU !!! Gratuluję !!! Zaniedługo będzie ten Pan tzw. osobą niepożądaną w Krakowie i to dzięki sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
mouset Majchrowski non grata 06.03.04, 16:37 Hehe, a złamas obiecywał co 4 minuty autobus Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Ostatni Fashion House IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 15:47 Odnaleziony na "4" i jest to 429+430. Chyba jednak ciut ciemniejszy niż na 778+779 i 820+819. Odpowiedz Link Zgłoś
pavlack Re: Ostatni Fashion House 06.03.04, 17:01 778 jest ciemniejszy, a 820 jaśniejszy :D Odpowiedz Link Zgłoś
mouset Re: Ostatni Fashion House 06.03.04, 17:03 Wolałbym jednak coś z tonacji blue Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Różne kolory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:30 No właśnie, czemu akurat tylko takie kolory hihi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ 376+377 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:31 Były razem na "1" dzisiaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Fashion IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 20:32 No chyba, że oliwka, zielony i bordo to taki "FASHION" teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
pavlack Re: Fashion 06.03.04, 21:06 Dokładnie, po jasnych reklamach (na GT6 tego się dużo namnożyło jakiś czas temu - chociażby Excellent, Junkers; czy też Vailant na 808+810) teraz przyszła moda na ciemne kolory. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gicek Re: 778+779 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 22:30 778+779 dziś na # 1 ciemniejszy od 820+819 i ma - jakby lepszy połysk Odpowiedz Link Zgłoś
pavlack Re: 778+779 06.03.04, 22:33 No połysku to żaden z nich nie bedzie raczej miał, bo wszystkie Fashiony są malowane matową farbą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gicek Re: 778+779 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.04, 22:48 No może w słońcu tak błyszczał ale ładnie wyglądał Odpowiedz Link Zgłoś
kuba203 Re: 778+779 07.03.04, 14:33 pavlack napisał: > No połysku to żaden z nich nie bedzie raczej miał Połysku to żadem tramwaj nie będzie miał, dopóki go nie umyją, a z tym ostatnio ciężko, na 104 PS044 maksymalnie zapaćkany, przez okna niewiele było widać :( Wiem, wiem, zimno, nie da się, co nie zmienia faktu, że wygląda to obleśnie :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: christoph Re: 778+779 IP: *.autocom.pl 08.03.04, 22:37 omnia?? PS044??? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus SKANDAL!!! IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 07.03.04, 01:10 Skandalem jest to, że tramwajowe kursy wyjazdowe z zajezdni, mimo iż jadą w pełnym otablicowaniu i zatrzymują się na wszystkich przystankach, nie są ujęte w rozkładach jazdy... wyłącznie swojej przytomności umysłu zawdzięczam fakt, że nie zamarzłem gdzieś na Kazimierzu czekając na pierwszy tramwaj / autobus około 4:30... poszedłem na Powstańców Wlkp. a tam oczywiście na rozkładzie to samo co wszędzie - pierwsze tramwaje dopiero o 5:40 i później... na szczęście znając MPK usiadłem spokojnie na przystanku, przepuściłem dwudziestkę czwórkę i wsiadłem w trójkę, która przyjechała około 5:10 ;-) Czy byłoby to takim wielkim problemem, gdyby kursy te zostały oznaczone w rozkładzie? :-( A co do reklam na scaniach - oblukałem je sobie i nawet ja, wielki wróg wszelkiego oszpecania taboru, muszę przyznać, że nie wyglądają najgorzej. Dobrze że nie zajmują tylniej szyby i że widać spod nich barwy zakładowe. Pzdr. LOKI (obolały po imprezie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kermitou Re: SKANDAL!!! IP: *.net.autocom.pl 07.03.04, 03:29 To jest zastanawiające skoro taka 4 czy 22 może mieć wypisane kursy,które rozpoczynają się od HTS a np.taka 24 wyjazdowa na Kurdwe nie ma rozpisanego rozkładu.Także jestem za tym by zjazdy po godzinie 22 były zapisane na rozkładach bo np. ostatni tramwaj z Kurdwanowa zjeżdża po 23.40 natomast w papierkach są ujęte kursy do 22.39.A jeżdżąc czasem tą pseudo nocką mam okazje widywać po parenaście osób w wozie.I tu znowu przykład 4 skróconej do HTS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: SKANDAL!!! IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 07.03.04, 05:50 Rekordowy pod względem frekwencji jest ponoć nieujęty w rozkładzie zjazdo ostatniej piętnastki do Huty (informacja podana za wiceprezesem naszego Klubu - doktorem Mousetem). Tak więc IMHO wszystkie (a nie tylko wybrane) zjazdy i wyjazdy winny być - uwzględnione w rozkładzie. Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś