Gość: MM
IP: *.aster.pl
10.05.11, 17:46
no tak, to dlatego od jakiegos roku trabia o tym ze MPK jest nierentowne (choc na tle innych miast jedno z najbardziej rentownych) i ze trzeba podnosic ceny biletow i reformowac rozklady jazdy (czyli pewnie zmniejszac liczbe polaczen). klimatyzacja, ekrany w autobusach - no tak to najwazniejsze. Nie no, to miasto to porazka...