sabbina 25.05.04, 16:38 dlaczego jesteś taki nudny, nie ustannie produkujesz spamy, jakby Ci brakowało Mamy, a może ci Kobiety po prostu brakuje stąd twe forumowe (z franc.) plovuiere ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
longwehicle Re: napisz proszę Trudny 25.05.04, 17:50 T2002,ja Cię nie podpuszczam,ale "ta zniewaga krwi wymaga!!!";))) Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Sabbina, proszę 25.05.04, 20:46 Rób co chcesz. Zwymyślaj mnie, poddaj miażdżącej krytyce, atakuj za spam i za co chcesz...ale proszę NIE PISUJ RYMOWANEK... Na miłość boską, wierzę ze giełda, ze gra ale żeby takie spustoszenie??? trudny Odpowiedz Link Zgłoś