Dodaj do ulubionych

napisz proszę Trudny

25.05.04, 16:38
dlaczego jesteś taki nudny,

nie ustannie produkujesz spamy,
jakby Ci brakowało Mamy,

a może ci Kobiety po prostu brakuje
stąd twe forumowe (z franc.) plovuiere ?
Obserwuj wątek
    • longwehicle Re: napisz proszę Trudny 25.05.04, 17:50
      T2002,ja Cię nie podpuszczam,ale "ta zniewaga krwi wymaga!!!";)))
      • trudny2002 Sabbina, proszę 25.05.04, 20:46
        Rób co chcesz. Zwymyślaj mnie, poddaj miażdżącej krytyce, atakuj za spam i za
        co chcesz...ale proszę
        NIE PISUJ RYMOWANEK...
        Na miłość boską, wierzę ze giełda, ze gra ale żeby takie spustoszenie???
        trudny

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka