Gość: panpi
IP: *.bb.sky.com
26.10.11, 20:51
co nagle to po diable nie mogli nic uchwalic przez ostatnie 20 lat i nagle wszystko sie da i jak zwykle bedzie do d . i mieszkancy utkna w urzedach i znowu frustracja i niezadowolenie gratuluje panie stawowy obrego samopoczucia