trudny2002 07.06.04, 14:45 Krótkie wizyty bywają miłe. To ja pozwole sobie już Państwa opuścić. Życzę wszystkiego udanego, i nienarzekania na nic. Również na długość. trudny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: vizga Re: Długość... IP: *.pp.com.pl 07.06.04, 14:47 taka już natura, że masz małego, a inny dużego Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Pozyczyłem koledze kiedy planowal spotkanie 07.06.04, 14:51 z , jak mówił 'vizgą' ( ale nie mówił wyraźnie), no i zobacz co mi oddał. Nie wiem co robić... Pozdrawiam bez wymachiwania wiec... trudny Odpowiedz Link Zgłoś
vacare1 Re: Pozyczyłem koledze kiedy planowal spotkanie 07.06.04, 14:52 podobno czestotliwosc też :) vacare Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Ale co bywać często nie moze... 07.06.04, 14:54 niech bywa długo...nie? trudny ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
vacare1 Re: Ale co bywać często nie moze... 07.06.04, 14:55 tak byc powinno, ide cos poczytac moze? :) Odpowiedz Link Zgłoś
trudny2002 Czytanie ubogaca... 07.06.04, 15:00 Pewnie też chętnie poczytałbym. Długo. trudny Odpowiedz Link Zgłoś
vacare1 Re: Czytanie ubogaca... 07.06.04, 15:02 ale co? może cos co jest jeszcze "biała kartą", chociaz w wyobraźni... :) Odpowiedz Link Zgłoś
vizga Re: Długość... 07.06.04, 15:07 Gość portalu: vizga napisał(a): > taka już natura, że masz małego, a inny dużego Od.... się łaskawie odemnie, ok?Jest tyle innych pięknych nicków - pomysłów ci brakuje czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MICHAL sabbin dalej masz problem z samookresleniem sie? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 07.06.04, 15:37 kobieta, mezczyzna.. pewnie rzucasz moneta, bo sam nie wiesz do czego ci blizej bucu Odpowiedz Link Zgłoś