Dodaj do ulubionych

Długość...

07.06.04, 14:45
Krótkie wizyty bywają miłe.
To ja pozwole sobie już Państwa opuścić.
Życzę wszystkiego udanego, i nienarzekania na nic.
Również na długość.
trudny
Obserwuj wątek
    • Gość: vizga Re: Długość... IP: *.pp.com.pl 07.06.04, 14:47
      taka już natura, że masz małego, a inny dużego
      • trudny2002 Pozyczyłem koledze kiedy planowal spotkanie 07.06.04, 14:51
        z , jak mówił 'vizgą' ( ale nie mówił wyraźnie), no i zobacz co mi oddał. Nie
        wiem co robić...
        Pozdrawiam bez wymachiwania wiec...
        trudny
        • vacare1 Re: Pozyczyłem koledze kiedy planowal spotkanie 07.06.04, 14:52
          podobno czestotliwosc też
          :)
          vacare
          • trudny2002 Ale co bywać często nie moze... 07.06.04, 14:54
            niech bywa długo...nie?
            trudny
            ;-))
            • vacare1 Re: Ale co bywać często nie moze... 07.06.04, 14:55
              tak byc powinno, ide cos poczytac moze?
              :)
              • trudny2002 Czytanie ubogaca... 07.06.04, 15:00
                Pewnie też chętnie poczytałbym. Długo.
                trudny
                • vacare1 Re: Czytanie ubogaca... 07.06.04, 15:02
                  ale co? może cos co jest jeszcze "biała kartą", chociaz w wyobraźni...
                  :)
      • vizga Re: Długość... 07.06.04, 15:07
        Gość portalu: vizga napisał(a):

        > taka już natura, że masz małego, a inny dużego

        Od.... się łaskawie odemnie, ok?Jest tyle innych pięknych nicków - pomysłów ci
        brakuje czy jak?
      • Gość: MICHAL sabbin dalej masz problem z samookresleniem sie? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 07.06.04, 15:37
        kobieta, mezczyzna.. pewnie rzucasz moneta, bo sam nie wiesz do czego ci blizej bucu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka