Gość: 123 IP: 213.172.178.* 18.04.12, 13:14 Kaczor nie rób mi tu zamieszania nacjonalisto jeden. Lepiej się zmywaj do Warszawki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
g0sciu Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo 18.04.12, 13:14 Rocznica katastrofy, rocznica pogrzebu, rocznica przewiezienia ciala, rocznica ekshumacji, rocznica rocznicy rocznicę goni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość4 Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: 95.108.72.* 18.04.12, 19:41 a powiedz co temu kacykowi zostało on dobrze wie że jest na bocznym torze . Odpowiedz Link Zgłoś
bogda35 Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo 18.04.12, 20:54 Gość portalu: gość4 napisał(a): > a powiedz co temu kacykowi zostało on dobrze wie że jest na bocznym torze . zlituj sie -na jakim bocznym torze ??? co miesiąc urzadza antyrzadowe demonstracje,w jego brednie wierzy coraz wiecej ludzi -rząd niemrawy i zastraszony ,w TV dziennikarze z radością podsycają atmosfere kazde słówo tego szaleńca traktuja jak objawienie - i to ma byc boczny tor ? w chwili gdy cała Europa jest na zakręcie dziejowym,Rosja z USA gra przeciw Europie,Niemcy z Rosja robia biznes paliwowy wykluczający Polske- my sie żremy i idziemy sladami szalonego z nienawiści człowieka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shoshke Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.12, 20:54 Oby twoje słowa się sprawdziły. I to jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v w Nowej Hucie na szczescie spokój IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 19:54 choć obawiam się, że zaraza manifestacyjna się może rozlać ku... mac Warszawa jest od pochodow i manifestacji wypie...c na wies do "wawki" sobie urzadzac manifestacje i kontrmanifestacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: w Nowej Hucie na szczescie spokój IP: *.warszawa.vectranet.pl 18.04.12, 21:53 Możesz z Kaczorem się w nienawiści do wszystkiego co nie "nasze" ścigać. Aż się zaplułeś żeby zestawić słowa "wawka" i "wieś". Stuknij się w głowę, ochłoń trochę i unoś bez powodu. Pozdrawiam z Warszawy i nigdy nie usłyszysz ode mnie że jakiekolwiek inne miasto w Polsce to wieś, prowincja itd. Odpowiedz Link Zgłoś
bogda35 Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo 18.04.12, 21:06 g0sciu napisał: > Rocznica katastrofy, rocznica pogrzebu, rocznica przewiezienia ciala, rocznica > ekshumacji, rocznica rocznicy rocznicę goni. trzeba by jeszcze pare rocznic wynależć żeby emeryci mogli zażyc świeżego powietrza na manifestacjach,pobawic sie w robienie plakatów ,podbudowac patriotycznego ducha.W końcu- oni juz nie pracuja ,maja czas i sie nudza. Może byc rocznica ślubu świetej pary, urodziny obydwojga, urodziny córeczki, rocznica wyboru na prezydenta , rocznica wyboru na prezydenta Warszawy,rocznica(żąłobna) jego abdykacji z tego stanowiska, rocznica otwarcia przez niego tej autostardy w polach,otwarcia muzeum- no właściwie co drugi dzien mozna by manifestować.Juz Boy pisał"bo pod ta gruszka siusiał Kosciuszko,a pod ta druga Kołłataj Hugo dużą załatwial potrzebę".i dlatego w Krakowie wszystko jest zabytkowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Historia oceni ... Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.aster.pl 19.04.12, 02:59 Profesor Lech Kaczyński - Prezydent Polski - wybrany w demokratycznych wyborach przez Naród Polski - zginął pełniąc obowiązki głowy państwa - Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej - udając się z oficjalną wizytą państwową do Rosji by upamiętnić Polaków zamordowanych bezprawnie poza granicami kraju. I już tylko choćby z tej racji słusznie należy mu się pochówek pośród władców Polski w katedrze na Wawelu. Cześć jego pamięci. Ten - kto protestuje przeciw Polakom modlącym się przy grobie prezydenta, który poświęcił swoje życie dla Polski - ten raczej nie reprezentuje interesów Polski i Polaków, tylko jakieś inne interesy, i tenże właśnie upowszechnia politykierstwo zamiast pamięci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mopisnie Poległ IP: *.dynamic.chello.pl 19.04.12, 08:07 Jak to zginął, przecież poległ. Zamordowany jak inni, a wcześniej zdradzony. Wczoraj te słowa padły wiele razy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.netcologne.de 19.04.12, 09:08 Cyt"udając się z oficjalną wizytą państwową do Rosji ".Bzdury totalne.Do Rosji nikt L.Kaczynskiego nie zapraszał, mogł zaprosić go tylko Miedwiediew jako prezydent. Braciszek wyprawil Brata w ramach kampanii wyborczej.Szkoda,ze Brat nie zdazyl zameldowac"zadanie wykonane".Mielibysmy dzis spokoj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oko Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 10:25 Byłem,widziałem,slyszałem Niesamowite uczucie przypominające atmosferę z najlepszego okresu Solidarności. Tak trzymać. Jeszcze Polska nie zginęła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amat Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 13:34 Kult Bieruta byl mniej okazaly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staruszka Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.04-118-73746f1.cust.bredbandsbolaget.se 18.04.12, 17:11 amat - slusznie, za komuny bylo skromniej, byli lepiej wychowani i mniej pazerni na wladze i kase niz Kaczynscy. Boze i Ty na to pozwalasz? Nigdy bym tedy nie przypuszczala, ze tacy straszni ludzie wyjda z szeregow (nawet tych mniej waznych) Solidarnosci, ze bede miec o nich zdanie gorsze niz o komunistach. Gdyby PiS m ial rzadzic krajem to pewnie ja - wieczny wrog komunistow - zakrzykneK Komuno wroc! Za tych falszywywch prawicowcow bylo by duzo gorzej, niestety mozna ich tylko porownac z faszystami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skk Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.12, 07:29 święta racja Odpowiedz Link Zgłoś
wiesj23 Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo 18.04.12, 17:34 fakt.Nawet józio stalin. Odpowiedz Link Zgłoś
hrkukus Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na żywo 18.04.12, 14:51 Strasznie to wszystko nudne i monotonne. Odpowiedz Link Zgłoś
jagger2009 Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na żywo 18.04.12, 15:27 czy was totalnie pokrecilo??? rocznicz za rocznica nic sie nie robi konkretnego w Polsce tylko obchodzi rocznice, a przeciez: nie ma lekow na chemioterapie dla chorych na raka, czy jak oni poumieraja tez bedzie sie obchodzic rocznicy??? czy naprawde nie ma kogos kto by ucial te wszystki enonsensy jakie sie dzieja a jak nie ma takiej osoby w rzadzie to niech madry narod to zrobi Odpowiedz Link Zgłoś
maxixxx Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na żywo 18.04.12, 15:31 Co to wogóle jest rocznica pochówku i jak się toto obchodzi ?? Można śpiewać lub tańczyć ?? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na 18.04.12, 20:30 Można tańczyć ale tylko z wdową po nieboszczyku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżes Re: Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 22:50 Można podobno intonować: "STO LAT, STO LAT ....." Odpowiedz Link Zgłoś
kap_jeden jakas paranoja z tym medalem 18.04.12, 15:37 medal Popieluszki dla goscia który z napuszczania jednych na drugich zrobil sztuke to tak jakby wreczyc nagrode pokojowa Breivikowi. co to za kapitula? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Przecież Popiełuszko to był zadymiarzem. IP: *.ngm.net.pl 18.04.12, 16:08 Szkoda go jako człowieka, ale opowiadanie przez czarnych idiotyzmów, że zginął za wiarę to zwykła brednia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staruszka Re: Przecież Popiełuszko to był zadymiarzem. IP: *.04-118-73746f1.cust.bredbandsbolaget.se 18.04.12, 17:15 On zginal za wiare? w Co - bo nie w Chrystusa, nie umial sie nawet przezegnac, wszyscy mogli to zobaczyc w Telewizji. Sprawdzcie czy chodzil do kosciola, watpie, takze w to czy byl ochrzczony jako dziecko, moze po powstaniu Solidarnosci to nadrobil. Rodzice by do tego nie dopuscili bo robili kariere wsrod czerwonych a chrzest dzieci byl zabroniony. Moze u dziadkow na wsi sa ochrzczeni, w Warszawie nie mogli znalezc dowodow na to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V komuna? Re: Przecież Popiełuszko to był zadymiarzem. IP: *.aster.pl 19.04.12, 02:41 "staruszka"-ś ty czy "V kolumna"? Odpowiedz Link Zgłoś
bogda35 Re: Przecież Popiełuszko to był zadymiarzem. 18.04.12, 20:59 Gość portalu: kaz napisał(a): > Szkoda go jako człowieka, ale opowiadanie przez czarnych idiotyzmów, że zginął > za wiarę to zwykła brednia. za JAKA wiarę ? facet co na wyborczych plakatach umieszcza w roli kochajacej rodziny córke będaca w ciąży nie ze swoim mężem,oraz tego męża-rogacza - to jest katolik ginący za wiarę ??? raczej ginie za swoja bezmyślnośc- w koncu to jego kancelaria ta wyprawe organizowała , jego dowódca naczelny lotnictwa nie pilnował procedur . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Re: jakas paranoja z tym medalem IP: *.dip.t-dialin.net 18.04.12, 20:02 prezesem kapituly jest antek macior pseudonim glupek Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Czy ktoś moż mi wytłumaczyć ? 18.04.12, 15:39 Jaki jest sens tej rocznicy a przede wszystkim wydarzenia ??? Czy pochówek Lecha Kaczyńskiego na Wawelu miałby rozpocząć nową dynastię królów Polski ??? Bo naprawdę nie bardzo wiem o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz To radość, że "ustąpił" i zaprzestał IP: *.ngm.net.pl 18.04.12, 16:12 ośmieszać; siebie, kraju i urzędu /taka jego zasługa dla Polski/. Odpowiedz Link Zgłoś
prymitywny-antyklerykal Re: Czy ktoś moż mi wytłumaczyć ? 18.04.12, 16:32 To jasne - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, a w tym wypadku jej źródełko czyli (rzecz najbardziej boską według Rzymian) władzę. Przecież nikt normalny nie obchodzi rocznicy pochówku - to jest tylko kolejny pretekst do kontrolowanego (na razie) wybuchu nienawiści.. przepraszam, chciałem powiedzieć ...wybuchu dobra. Jak to dobro zwycięży to się nam uwiesi kamieniem młyńskim na szyi. pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocznice... Re: Czy ktoś moż mi wytłumaczyć ? IP: *.aster.pl 19.04.12, 03:35 "Nikt normalny nie obchodzi rocznicy pochówku..." . No to chyba się zdziwisz, ale większość ludzi w tym kraju przynajmniej raz w roku udaje się z kwiatami i zniczami na cmentarze i groby by upamiętnić zmarłych których kiedyś znali. Czy zatem według ciebie większość ludzi w tym kraju jest nienormalna??? PS. A w ogóle to dlaczego na przykład obchodzenie rocznicy urodzin jakiegoś człowieka ma być uważane za normalne, a obchodzenie rocznicy pogrzebu jakiegoś człowieka ma być uważane za nienormalne? Kto o tym decyduje? 18 kwietnia 2012r. - 85 rocznica urodzin premiera Tadeusza Mazowieckiego - głośno obchodzona w Warszawie, a także 2 rocznica pogrzebu prezydenta Lecha Kaczyńskiego - głośno obchodzona w Krakowie. Kto ma decydować które z tych wydarzeń ma być ważniejsze dla Polaków? "Jedni do Sasa, drudzy do Lasa"? Może historia pokaże ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luiza Re: Czy ktoś moż mi wytłumaczyć ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.12, 22:25 A wiesz, ja chyba po raz pierwszy słyszę o obchodzeniu rocznicy pogrzebu. A na oczy na pewno nigdy czegoś takiego nie widziałam. Ludzie idą na cmentarz w rocznicę śmierci, fakt. W rocznicę pogrzebu tworzy precedens prezes PiS-u, żeby mieć pretekst do manifestacji politycznej i robienia sobie (ponurego i głośnego) PR-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na żywo IP: *.access.telenet.be 18.04.12, 15:49 Mieszkam obecnie poza granicami Polski, ale z przerażeniem muszę stwierdzić, czytając takie relacje i oglądając je w tv, że moi rodacy, a w zasadzie pewna ich część, zupełnie zwariowali... Aż strach wracać do ojczyzny... Odpowiedz Link Zgłoś
jagger2009 Re: Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na 18.04.12, 15:51 Gość portalu: gosc napisał(a): > Mieszkam obecnie poza granicami Polski, ale z przerażeniem muszę stwierdzić, cz > ytając takie relacje i oglądając je w tv, że moi rodacy, a w zasadzie pewna ich > część, zupełnie zwariowali... Aż strach wracać do ojczyzny... dokladnie ja tez nie moge uwierzyc ze jest to cywilizowany kraj w XXI wieku i ma przeciez madrych ludzi ktorzy ni epotrafia uciac wyglupow tego osobnika ktory wyraznie cierpi na BI-POLAR PERSONALITY DISORDER Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arry Druga rocznica pogrzebu na Wawelu. Relacja na żywo IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 15:51 nie komentuje artykułu, jedynie chce pochwalić wideo Błażeja Strzelczyka Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Utrudnienia w ruchu. 18.04.12, 15:53 Nastepne utrudnienia w ruchu, beda w rocznice ostatniego wielkiego kaca, kiepskiego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borewicz co za wstyd dla miasta, kto tej kaczce IP: *.aster.pl 18.04.12, 16:22 pozwolil tu przyjechac i go wpuscil ? Odpowiedz Link Zgłoś
prymitywny-antyklerykal Cuś piknego ! 18.04.12, 16:27 No i znów maszerują nasi dzielni niezłomni i zło dobrem zwyciężają. Zło to ci którzy wierzą ustaleniom Komisji Millera i czekają na ustalenia prokuratury, zamiast słuchać Radyja i Macierewicza (zauważyliście - jak upodobnia się do Dzierżyńskiego - za parę lat będzie można odrestaurować jego pomnik i tylko nazwisko na cokole zmienić, postawią go przed PKiN). Trochę mi tylko przykro, że zawłaszczono już także pamięć Popiełuszki, chociaż możliwe, że gdyby żył, także uczestniczyłby w tym marszu nienawiści (a nie pamięci). Nienawiść - to główne paliwo dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Cuś piknego ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 18:59 piękna nowomowa jak z orwela:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.12, 16:35 A nie można obchodzić miesięcznic lub tygodniówek pogrzebu???Bo z rocznicami pogrzebu też się pierwszy raz spotykam.Rocznica śmierci,coroczna msza,ale takie cyrki dla łapania punktów??Największym nieszczęściem Lecha jest jego bliżniak!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muryhebronu Re: Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja n IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.12, 21:07 Dniówki obchodzić, dniówki. Dzień bez obchodów jest dniem straconym! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polakmały Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 16:39 Zapraszamy wszystkich normalnych ludzi na www.facebook.com/events/342847462418934/ Odpowiedz Link Zgłoś
prymitywny-antyklerykal Re: Sekta Tuska jest oparta na nienawiści 18.04.12, 16:39 Jak zwykle masz rację kochanie. To ten wszawy Tusk zorganizował marsz, żeby ośmieszyć Kaczyńskiego i kumpli jego. Że też Kaczyński dał się na to nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1951 Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... 18.04.12, 17:01 Dobre: medal im Popieluszki! To kpina! Blogolsawiony w grobie sie chyba przewraca. J. Kaczynski zasluguje na medal: "dobro zlem zwyciezam". w tym jest perfekcjonista! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staruszka Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... IP: *.04-118-73746f1.cust.bredbandsbolaget.se 18.04.12, 17:07 Cos sie tej Szydlo (co nie wyszlo z worka) pomylilo - krzykaczami to sa przeciez pisowcy, wrzeszcza bo kulturalnie mowic nie potrafia. A co do odnowy moralnej Jaroslaw i innych to sa chyba zarty? Jak ktos tak gleboko niemoralny moze dokonac odnowy moralnej kogokolwiek? Przeciez ten czlowiek zaklamal caly swoj i brata zyciorys, klamal nawet tak obrzydliwie gdy probowal "wtrynic" swa lewicowa matke na krzeslo powstanca warszawskiego podcza obchodow jednej z wazniejszych (chyba 65-tej) rocznic. Na pohybel z nim tym uzurpatorem Jaroslaw Polske zbaw. Wymyslil to haslo sam, juz w wywiadzie dla toranskiej pewnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e_tam PiS dąży do samozagłady IP: *.navy.fastwebserver.de 18.04.12, 17:07 PiS marzy o przejęciu władzy i robi wszystko aby tego celu nigdy nie osiągnąć. Aby rządzić PiS musiałby uzyskać wynik wyborczy dający im samodzielną większość w Sejmie, bo nie ma najmniejszych szans na zawarcie koalicji z kimkolwiek. Na PiS teraz zagłosują tylko miłośnicy TV Trwam i spiskowej teorii katastrofy smoleńskiej. Innymi sprawami ta partia od dwóch lat się nie zajmuje. Im więcej tego typu imprez rocznicowych, tym większy PiS będzie miał elektorat negatywny. PiS skończy jak LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
zojek2 Re: PiS dąży do samozagłady 18.04.12, 17:30 PiS marzy o przejęciu władzy i robi wszystko aby tego celu nigdy nie osiągnąć Bardzo slusznie to ujalesz. Dodam na potwierdzenie kawal z Faustu Goethego, gdzie, na pytanie Fausta do Mefistofela, kim on jest, ten mówi: Ich bin ein Teil von jener Kraft Die stets das Böse will und stets das Gute schafft czyli "jestem czescia tej sily, która zawsze pragnie zla i czyni dobro". Tak wlasnie bedzie po ostatecznim samowyniszczeniu sie zla w postaci Kaczynskiego. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
ajatollah_rydzyk Niebawem 56 rocznica I komunii św. ;) 18.04.12, 17:28 Potem będzie 51 rocznica bierzmowania, potem 44 rocznica matury,..., a w końcu 3 rocznica ciężkiej 2 tygodniowej biegunki. Tych PISielców pogięło, porąbało, poj..bało, ... !!! Odpowiedz Link Zgłoś
vito3 Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... 18.04.12, 17:33 order za meczenstwo i odwage,meczenstwo faktycznie bylo bo babe mial takiego paszteta ze po trzezwemu nie podchodz a odwage pokazal jak spieprzal w gruzji do limuzyny,powinien dostac medal ofiary komunikacyjnej a jednoczesnie sprawcy durnota nie zwalnia od winy Odpowiedz Link Zgłoś
pvf Re: Rocznica pogrzebu. Relacja na żywo 18.04.12, 18:21 "Posłanka Beata Szydło: - Nawet grupy krzykaczy nie są w stanie zagłuszyć pamięci o Lechu Kaczyńskim." W 100% się z panią Szydło zgadzam - żadne krzyki nie są w stanie zagłuszyć pamięci o tym, że Lech Kaczyński był marnym prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abebe Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 18:32 Najwyższa pora na beatyfikację.Santo Subito. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quidquid agis Druga rocznica pogrzebu na wawelu. [relacja na ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 18:33 "Może nie za rok". I to brzmi optymistycznie. Tak trzymać, panie prezesie, bo co by pan zrobił z tą władzą, gdyby przypadkiem wpadła panu w ręce? Z kim, z tą watahą półgłówków i tą całą boleściwie obrażoną mniejszością umysłową? Odpowiedz Link Zgłoś