Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy katA!!! gdzie najlepiej w krakawie?

IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 05.07.04, 15:15
czy wiecie gdzie można zrobić, gdzie warto, ile kosztuje kurs i egzamin na prawo jazdy katA1 w krakowie?pozdr
Obserwuj wątek
    • serta :) 05.07.04, 16:01

      Nie wiem jakie ceny sa teraz,bo wszystko sie pozmienialo (na pewno A jest
      tansze,niz B),ale wiem gdzie na pewno warto robic tego typu kurs - ja w zeszlym
      roku robilam go mianowicie w Rynku Podgorskim - "SZOFER" - i bardzo
      polecam.Mili ludzie,wlasny plac manewrowy i dwa motocykle - ten zarowno na A
      jak i na A1.
      • Gość: milo Re: :) IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 05.07.04, 16:30
        dzięki "SERTA" za info.
        CZY KTOŚ ROBIŁ MOŻE PRAWKO NA A1 W LOK??? CZY WARTO? A może jeszcze gdzieś jeszcze jest ok?
        • serta :) 05.07.04, 20:20
          Moge Ci powiedziec,ze slyszalam pozytywne opinie,aczkolwiek to dotyczylo
          tylko B.
    • kapitan.kirk Najlepiej w samochodzie (nt.) 06.07.04, 00:08

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka