Gość: Kasia IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.03.02, 23:24 To jedno z najpiękniejszych miejsc,jakie widziałam w Krakowie. Chciałabym tam mieszkac. Kasia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj7 Re: Wzgórze Lasoty 19.03.02, 10:02 Gość portalu: Kasia napisał(a): > To jedno z najpiękniejszych miejsc,jakie widziałam w Krakowie. > Chciałabym tam mieszkac. > Kasia. gdzie to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO I Re: Wzgórze Lasoty IP: 212.244.59.* 19.03.02, 10:39 Stare Podgórze, stadion Korony, obok kopiec Krakusa. Na plac Lassoty idą wspaniałe schody z ul. Rękawka. A sam plac jest zarąbisty i Kamienica na rogu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzaj Re: Wzgórze Lasoty IP: 217.96.97.* 19.03.02, 22:42 Popieram jedno z najbardziej kameralnych miejsc w Krakowie.Blisko do parku ,na stadion a najpiękniejsze są te domy na wzdłuż ulicy Parkowej i na rogu pl.Lasoty... Odpowiedz Link Zgłoś