Dodaj do ulubionych

Wzgórze Lasoty

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.03.02, 23:24
To jedno z najpiękniejszych miejsc,jakie widziałam w Krakowie.
Chciałabym tam mieszkac.
Kasia.
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Wzgórze Lasoty 19.03.02, 10:02
      Gość portalu: Kasia napisał(a):

      > To jedno z najpiękniejszych miejsc,jakie widziałam w Krakowie.
      > Chciałabym tam mieszkac.
      > Kasia.

      gdzie to jest?
      • Gość: OLO I Re: Wzgórze Lasoty IP: 212.244.59.* 19.03.02, 10:39
        Stare Podgórze, stadion Korony, obok kopiec Krakusa. Na plac Lassoty idą
        wspaniałe schody z ul. Rękawka. A sam plac jest zarąbisty i Kamienica na rogu.
    • Gość: bonzaj Re: Wzgórze Lasoty IP: 217.96.97.* 19.03.02, 22:42
      Popieram jedno z najbardziej kameralnych miejsc w Krakowie.Blisko do parku ,na
      stadion a najpiękniejsze są te domy na wzdłuż ulicy Parkowej i na rogu
      pl.Lasoty...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka