bombullo
08.12.12, 17:14
Ogladam tychze "Panow" i pusty smiech mnie jebie jak fix!
Na wiosne na Reymonta zaczynaja budowac kosciolek pod wezwaniem Sw.Tadeusza Judy patrona od spraw beznadziejnych i gupkowatych!
Kiedy ostatnio ta w/w ekipa dostala w dupe 4:O!Wi sombady?